خانه / اخبار خودرو / صد میلیون دلار سرمایه گذاری برای تولید قالب محصولات جدید در ایران خودرو
صد میلیون دلار سرمایه گذاری برای تولید قالب محصولات جدید در ایران خودرو - اجاره خودرو طباطبایی
صد میلیون دلار سرمایه گذاری برای تولید قالب محصولات جدید در ایران خودرو - اجاره خودرو طباطبایی

صد میلیون دلار سرمایه گذاری برای تولید قالب محصولات جدید در ایران خودرو

مدیر عامل شرکت طراحی ، مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو ( ساپکو ) گفت : در سال آینده بیش از ۷۰۰ هزار دستگاه خودرو در شرکت ایران خودرو تولید می شود. حسین نجاری در مراسم آغاز به کار پنجمین نمایشگاه بین المللی قالب و ابزار و مواد اولیه با اشاره به چشم انداز تولید خودرو در ایران ،اظهار داشت : تا سال ۱۴۰۴ کل تولید خودرو ایران به ۳ میلیون دستگاه می رسد که از میزان، سهم ایران خودرو ، یک میلیون و ۸۰۰ هزار دستگاه خواهد بود. وی با اشاره به اینکه امسال بیش از ۶۰۰ هزار دستگاه خودرو در ایران خودرو تولید می شود ، تصریح کرد : با همکاری ایران خودرو و پژو - اجاره ماشین و خودرو خارجی - پژو">کرایه خودروهای پژو - به زودی ۳ خودرو جدید تولید می شود که اولین آنها تا پایان امسال به تولید خواهد رسید. وی با اشاره به اینکه صنعت خودرو سفارش دهنده بیش از ۵۰ درصد از قالب های صنعتی در سراسر جهان است ، تصریح کرد : قطعا برای تولید ۷۰۰ هزار خودرو در سال آینده نیازمند قالب های بسیاری و همچنین بازسازی در این حوزه خواهیم بود. وی گفت : در راستای تولید خودروهای جدید با همکاری پژو قالب ها، ابزار و قطعات مورد نیاز برای تولید این خودروها - رنت ماشین و خودرو - در داخل تولید خواهد شد. وی همچنین با اشاره به تولید۳ محصول جدید مشترک پژو و ایران خودرو تاکید کرد : برای تولید این محصولات جدید نیازمند قالب ، ابراز و مواد اولیه به روز هستیم از این رو بسیاری از قالب ها در زنجیره تامین شرکت نیازمند بازسازی و نوسازی است. وی تصریح کرد : باید در حوزه قالب و ابراز سرمایه گذاری صورت گیرد از این رو برآورد می شود صد میلیون دلار سرمایه گذاری در این بخش نیاز باشد. وی در ادامه هدف از برگزاری پنجمین نمایشگاه بین المللی قالب ، ابزار و مواد اولیه را ارائه قابلیت و توانایی شرکتهای ایرانی در حوزه ساخت قالب و ابزار و ایجاد فرصت هایی برای سرمایه گذاری مشترک میان شرکتهای داخلی و خارجی در این حوزه اعلام کرد و گفت : ارائه استراتژی و راهبرد های صنعت خودرو ایران در حوزه قالب و ابزار و همچنین نقش قالب و ابراز در تولید خودرو و صادرات در این بخش از دیگر اهداف برگزاری پنجمین نمایشگاه قالب و ابراز بوده است. وی گفت : هم اکنون بیش از ۵۰ درصد از مواد اولیه مورد استفاده در صنعت خودرو را ورق های فولادی تشکیل می دهد که البته باید کیفیت و ظرفیت در این بخش ها نیز افزایش یابد تا بتوان به همه نیازها در این حوزه پاسخ داد. مدیر عامل ساپکو در ادامه به کلیه شرکتهای ایرانی فعال در بخش ساخت قالب و ابزار توصیه کرد به منظور ارتقاء دانش و تکنولوژی به دنبال شریک خارجی باشند . نجاری در پایان ابراز امیدواری کرد در راستای برگزاری پنجمین بین المللی نمایشگاه قالب و ابزار ، همکاری های مفیدی بین شرکتهای ایرانی و خارجی به منظور ارتقاء کیفیت و کمیت در صنعت خودروسازی ایران صورت گیرد. گفتنی است پنجمین نمایشگاه بین المللی قالب و ابزار و مواد اولیه با حضور شرکت هایی از آلمان، سوئیس، ترکیه، سوئد، ایتالیا، پرتغال، کره جنوبی، چین و ایران از امروز تا ۸ مهر ماه در شرکت ساپکو بر پا خواهد بود.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۷-۰۵

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *