خانه / اخبار خودرو / لامبورگینی و میتسوبیشی در زمینه فیبر کربن همکاری می‌کنند
لامبورگینی و میتسوبیشی در زمینه فیبر کربن همکاری می‌کنند - اجاره خودرو طباطبایی
لامبورگینی و میتسوبیشی در زمینه فیبر کربن همکاری می‌کنند - اجاره خودرو طباطبایی

لامبورگینی و میتسوبیشی در زمینه فیبر کربن همکاری می‌کنند

لامبورگینی و میتسوبیشی قصد دارند در زمینه‌ی فیبرکربن با یکدیگر همکاری کنند.

کمپانی خودروسازی لامبورگینی - اجاره ماشین لامبورگینی در تهران - و میتسوبیشی در زمینه ی ساخت قطعات فیبرکربنی دست به همکاری زده اند. لامبورگینی اعلام کرد که همکاری خود را با شرکتی با نام میتسوبیشی رایون که مالکیت آن با میتسوبیشی کمیکال است را آغاز کرده است.

هدف از این همکاری، وسعت بخشیدن به تکنولوژی فیبر کربن است که قدمت استفاده از این تکنولوژی در صنعت خودرو به ۳۰ سال گذشته بازمی گردد.

چیزی در حدود ۷۰ هزار نفر در کارخانه ی رایون میتسوبیشی که به تولید الیاف کربن می پردازد مشغول به کار هستند و همین موضوع سبب شده تا حدود ۶۰ درصد از الیاف کربن جهان در ژاپن تولید شود.

همکاری بین این دو خودروساز برای انجام تحقیقات بیشتر در رابطه با فیبرکربن و تولید قطعاتی از این ماده است. لامبورگینی در حال حاضر قادر به ساخت روزانه ۵ شاسی برای خودروهای - اجاره ماشین و خودرو خارجی - خود است که یکی از آن ها نیز مدلی است که برای جایگزینی اس یو وی با نام یوروس که در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد.

لامبورگینی برای اولین بار در مدل کانتاش، (خودرویی که حدودا ۳۰ سال از زمان تولید آن می گذرد) از الیاف کربن استفاده کرده است. کانتاش اولین ابرخودروی ایتالیایی است که از تکنولوژی فیبرکربن برای کاهش وزن و استحکام خودرو بهره گرفته است.

بعدها از این تکنولوژی(RTM) در لامبورگینی گالاردو نیز استفاده شد ولی ایرادهایی نیز در استفاده از آن وجود داشت که عدم انعطاف پذیری را می توان یکی از این ایرادها برشمرد. در این روش از فیبرکربن به عنوان روکشی برای تقویت قطعات مورد نظر خودرو استفاده می شود ولی در هرصورت استفاده از فیبر کربن به این شکل جزو آخرین تکنولوژی هایی است که تا به امروز به آن دست یافته ایم. در اینجا از الیاف مصنوعی کربن استفاده می شود که جایگزین کربن باشد و تراکم آن به ۳٫۲ میلیون الیاف استراتیک در هر سانتی متر مربع می رسد که قابلیت تغییر به هرشکلی را دارا خواهد بود. از این تکنولوژی در ساخت خودروهای دیگر لامبورگینی یعنی سستوالمنتو و سنتناریو استفاده می شود و جالب است بدانید که شرکتی به نام کالاوی از این تکنولوژی در ساخت محصولات ورزش گلف بهره می برد. لامبورگینی سنتناریو حدود ۵۵ کیلوگرم از مدل محبوب اونتادور سبک تر است و این کاهش وزن به واسطه ی استفاده از این تکنولوژی میسر شده است.

Maurizio Reggiani، عضو هیئت مدیره ی بخش تحقیق و توسعه در بیانات خود به این موضوع اشاره کرد که برای تحقیق و توسعه ی هرچه بیشتر در پیشرفت این تکنولوژی به مشارکت نیاز داریم تا آینده ی روشنی را برای ابرخودروهای لامبورگینی بسازیم. وی در ادامه افزود که پیشرفت های حاصله در این زمینه می تواند ما را در بهبود شرایط ظاهری و توان حرکتی ابرخودروهایمان یاری کند.

پیشرفت در این زمینه به خودروهای این کمپانی کمک می کند تا با کاهش وزن بدنه، عرصه را برای رقبایش تنگ تر کند و آینده ی خودروهای خود را تضمین کند.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۷-۰۵

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *