خانه / اخبار خودرو / کاهش محسوس ترافیک معابر مرکزی تهران در نخستین روزهای بازگشایی مدارس
کاهش محسوس ترافیک معابر مرکزی تهران در نخستین روزهای بازگشایی مدارس - اجاره خودرو طباطبایی
کاهش محسوس ترافیک معابر مرکزی تهران در نخستین روزهای بازگشایی مدارس - اجاره خودرو طباطبایی

کاهش محسوس ترافیک معابر مرکزی تهران در نخستین روزهای بازگشایی مدارس

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۱ تهران - اجاره خودرو در تهران - گفت: با وجود پیش بینی افزایش ۳۰ درصدی ترافیک در نخستین روزهای سال تحصیلی جدید؛ معابر هسته مرکزی شهرشاهد تردد روان خودروها - رنت ماشین و خودرو - و بروز کمترین مشکل ترافیکی بود.

سجاد زارع صفت با بیان این که در سال های گذشته؛ اولین روز بازگشایی مدارس؛ ترافیک سنگینی را به معابر اصلی مرکز تهران تحمیل می کرد؛ افزود: خوشبختانه امسال با تمهیداتی که از مدتی قبل برای این روز اندیشیده شد؛ به غیر از خیابان های شوش غربی، تقاطع کارگر جنوبی- معیری و تقاطع ولی عصر- پل امیر بهادر که روز اول مهر ماه از ساعت ۷ تا ۸ و ۳۰ دقیقه صبح شاهد ترافیک نسبتا سنگین بود؛ از سایر خیابان های منطقه ۱۱ مشکلی مبنی بر بروز ترافیک گزارش نشد.

وی با تاکید بر این که شهرداری پیش بینی کرده بود که ترافیک شدید در خیابان شوش غربی و ولی عصر(عج) تا ابتدای پل امیر بهادر در اولین روز سال تحصیلی جدید اتفاق خواهد افتاد؛ ادامه داد: به همین منظور از چند روز قبل هماهنگی لازم با پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه انجام شد که خوشبختانه نیروهای پلیس نیز در روز مذکوربا پوشش مناسب به کاهش بار ترافیک کمک کردند.

وی تصریح کرد: سر فاصله حرکت اتوبوس های سطح منطقه به طور معمول هر ۵ دقیقه است که تلاش شد در روز اول بازگشایی مدارس این عدد بین ساعات ۷ تا هفت و ۳۰ دقیقه صبح کاهش یابد و به همین دلیل؛ اتوبوس های پایانه معین و پایانه راه آهن هر ۲ و نیم دقیقه اعزام شدند تا ضمن پوشش مناسب مسیر از تجمع بیش از حد مسافران در ایستگاه ها کاسته شود.

زارع صفت تعداد کل اتوبوس های به کارگرفته شده خط ۷ بی آر تی را که از پایان راه آهن اعزام می شوند؛ در روزهای نخست سال تحصیلی جدید ۱۶۰ دستگاه عنوان کرد و گفت: این در حالی است که به علت تجمع مسافران در ایستگاه منیریه، دو دستگاه اتوبوس به طور مستقیم به این ایستگاه اعزام شدند و به پوشش ادامه مسیر پرداختند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۱ همچنین با اشاره به فعالیت گسترده واحدهای گشت و کنترل و نظارت تاکسی رانی در کلیه معابر اصلی بخش مرکزی شهر تهران؛ ادامه داد: با توجه به این که حجم متقاضیان استفاده از تاکسی در روزهای آغاز بازگشایی مدارس افزایش یافته ؛ از ۲۳ خط تاکسی منطقه با بیش از هزار و ۴۰۰ دستگاه تاکسی به جابه جایی مسافران پرداخته شد و در کنار آن ها، حدود هزار دستگاه تاکسی گردشی نیز به مسافران خدمات ارائه می دهند.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۷-۰۵

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *