خانه / اخبار خودرو / عملکرد پارس خودرو از نظر کیفیت تولید مطلوب است
عملکرد پارس خودرو از نظر کیفیت تولید مطلوب است - اجاره خودرو طباطبایی
عملکرد پارس خودرو از نظر کیفیت تولید مطلوب است - اجاره خودرو طباطبایی

عملکرد پارس خودرو از نظر کیفیت تولید مطلوب است

عضو کمسیون راه و کشاوری و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت پارس - کرایه ماشین پارس - خودرو از نظر بستن قرارداد و کیفیت در تولید به صورت مطلوب عمل کرده است.

اولین همایش محیط زیست در صنعت خودروسازی با حضور نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی، مدیران سازمان حفاظت محیط زیست، مدیران گروه خودروسازی سایپا - اجاره ماشین و خودرو خارجی - سایپا">کرایه خودروهای سایپا - و شرکت پارس خودرو و جمعی از علاقه مندان در شرکت پارس خودرو برگزار شد.

در این همایش، احمدعلی کیخا نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون راه و کشاورزی و منابع طبیعی مجلس با تشکر از برگزارکنندگان همایش گفت: احساس نیاز به موضوع محیط زیست در صنعت خودروسازی وجود دارد و توجه بیشتر صنایع خودروسازی به محیط زیست به عنوان یک ضروروت مطرح است و بخش حمل و نقل و به ویژه صنعت خودرو سهم قابل توجهی در محیط زیست دارد.

وی افزود: در بین صنایع حمل و نقل، خودرو بیشترین سهم را دارد و در خودرو، سوخت خودرو بین ۸۰ تا ۹۰ درصد در محیط زیست نقش ویژه ای دارد.

کیخا تصریح کرد: چاره ای نداریم که در مسیر رویکرد جهانی حفاظت از محیط زیست و کره زمین، از روند تخریب کره زمین جلوگیری کنیم و در تعامل با جهان پیرامون باید مسیر حفاظت از محیط زیست را طی نماییم، هم در رفتارها و مواد مورد استفاده در خودروسازی و هم در تولید و سوختی که در خودروها - رنت ماشین و خودرو - استفاده می شود، محیط زیست باید به صورت جدی مورد توجه تولیدکنندگان و صنایع باشد.

نماینده مردم سیستان در مجلس تاکید کرد: مجموعه سیاست های ما در حوزه خودرو نمی تواند ما را به اهداف پیش بینی شده برساند، مگر اینکه یک تحول بزرگ در حوزه اقتصاد صورت گیرد.

عضو کمسیون راه و کشاوری و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی افزود: شرکت پارس خودرو از نظر بستن قرارداد و کیفیت تولید مطلوب عمل کرده است.

کیخا افزود: باید از شرایط مناسب پیش آمده پس از برجام به نفع صنایع خودروسازی بهره گرفت و توصیه من این است برای اینکه به جایگاه مطلوبی برسیم، باید تلاش های بیشتری صورت گیرد و مجلس هم این آمادگی را دارد که دولت را مکلف کند از خودروسازی به شکل منطقی حمایت کند و مانند کشورهای اروپای غربی با مالیات سبز و بازپرداخت ها به مردم در صورت استفاده از خودروهای سبز، کمک کند و بدیهی است مجموعه ای از سیاست ها می تواند ما را به وضعیت مطلوب در صنعت خودرو برساند.

در ادامه کیومرث کلانتری مدیرکل دفتر آموزش سازمان حفاظت محیط زیست گفت: موضوع محیط زیست امروزه فنی و تخصصی شده است چون جهان از سه پدیده که دستاورد بشر است در عذاب است: ۱- گرمایش زمین و تغییرات آب و هوایی ۲- تخریب لایه اوزون ۳- نابودی تنوع زیستی که متاسفانه بشر تیشه به ریشه خود زده است.

کلانتری تصریح کرد: علی رغم ظرفیت های بالا و تنوع اقلیمی و زیستی، کشور بسیار شکننده و آسیب پذیر است حال آن که کشوری در حال توسعه هستیم و توسعه بر محیط زیست اثر خواهد گذاشت و اهمیت حفظ محیط زیست در کشور به تبع دنیا از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی تاکید کرد: راهی نداریم جز اینکه الگوی تولید و الگوی مصرف را عوض کنیم و لذا همه ما مسئولیت داریم و سازمان حفاظت محیط زیست در این بین نقش دبیرخانه را دارد و دستگاه های دیگر باید سیاست های زیست محیطی را اجرا کنند.

مدیرکل دفتر آموزش سازمان حفاظت محیط زیست در خصوص تعطیلی برخی از واحدهای صنعتی افزود: توقف و پلمپ واحدهای صنعتی هیچگاه مایه مباهات برای سازمان حفاظت محیط زیست نیست اینها سرمایه های ملی هستند که باید همه کمک و هدایت کنیم.

وی تاکید کرد: محیط زیست برای کمک به صنعت است و محیط زیست بدون صنعت و صنعت بدون محیط زیست هردو بی معناست. بنابراین خودروسازان حتما باید محیط زیست را به عنوان مسایل اساسی خود به حساب آورند.

کلانتری گفت: اگر واحدی تولیداتش نتوانست تولید سبز داشته باشد، حتما به زودی به بن بست خواهد رسید و اینجاست که اهمیت محیط زیست دوچندان می شود.

در ادامه حسین سلیمیان معاون منابع انسانی شرکت پارس خودرو ضمن خیرمقدم به میهمانان و شرکت کنندگان همایش گفت: آب و هوای سالم و پاک در زندگی امروزه ما به آرزوهایی تبدیل شده است که به تدریج به خاطرات پیوسته است.

وی افزود: حفاظت از محیط زیست باید از سنین کودکی و در مدارس و خانواده ها آغاز شود تا به صورت یک فرهنگ تجلی یابد.

سلیمیان تصریح کرد: در گذشته جاده ها و راه های ارتباطی کمتر بود و مناطق بکر ، طراوت و شادابی خاصی داشت و اکنون راه های ارتباطی و جاده ها گسترش یافته اما مناطق بکر در معرض تهدید و نابودی قرار گرفته اند.

وی با اشاره به آسیب هایی که محیط زیست مان را مورد تهدید قرار می دهد، گفت: باید با کمک صاحب نظران و کارشناسان زمینه های فرهنگی حفاظت از محیط زیست فراهم شود و پاسداشت از محیط زیست از مراکز آموزشی ، مدارس پایه و رسانه ها به ویژه رسانه ملی آموزش داده شود تا نسلی تربیت شوند که به هیچ وجه زباله تولید نکنند و محیط زیست پاک و سالم بماند.

در ادامه عبدالصمد احمدوند دبیر این همایش گفت: اولین همایش محیط زیست در صنایع خودروسازی با مشارکت سازمان حفاظت محیط زیست در پارس خودرو برگزار می شود و باتوجه به اهمیت محیط زیست و اینکه همه ما موظف هستیم که محیط زیست را سرلوحه کار خودمان قرار دهیم، مجموعه پارس خودرو نیز چه در بعد فنی و چه در بعد نهادینه کردن فرهنگ محیط زیستی با اقدامات خوبی که انجام داده به این نتیجه رسیده است که تلاش های زیست محیطی به شکل همایش اطلاع رسانی شود و در قالب های آموزشی فرهنگ سازی شود.

مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست پارس خودرو افزود: شرکت پارس خودرو به عنوان تولیدکننده لوکس ترین و با کیفیت ترین خودروهای کشور، تمام محصولاتش دارای استانداردهای سازمان محیط زیست ( یورو۴ و یورو ۵ ) و دوستدار محیط زیست هستند.

وی تصریح کرد: اینکه پارس خودرو اولین در کیفیت است، یکی از ابعاد آن سازگاری با محیط زیست است.

گفتنی است در ادامه همایش نیز پنل های تخصصی با حضور کارشناسان و علاقمندان به محیط زیست در موضوعات مختلف برگزار شد.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۷-۰۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *