خانه / اخبار خودرو / باتری این خودروی الکتریکی معادل ۱٫۶ میلیون کیلومتر عمر می‌کند
باتری این خودروی الکتریکی معادل 1.6 میلیون کیلومتر عمر می‌کند - اجاره خودرو طباطبایی
باتری این خودروی الکتریکی معادل ۱٫۶ میلیون کیلومتر عمر می‌کند - اجاره خودرو طباطبایی

باتری این خودروی الکتریکی معادل ۱٫۶ میلیون کیلومتر عمر می‌کند

یک استارتاپ هلندی در پی ساخت خودروهایی الکتریکی با ویژگی­‌هایی منحصربه‌­فرد است. کمپانی هلندی امبر موبیلیتی (Amber Mobility) ادعا می کند که در حال ساخت “اولین خودروی طراحی شده به منظور به اشتراک گذاری” است. این کمپانی، که در حال جذب مشتری برای محصول خود است، امیدوار است تا سال آینده نمونه های ابتدایی این خودرو را وارد خیابان ها کند. این استارتاپ، که مقر اصلی اش در شهر آیندهوون (Eindoven) هلند است، عمر باتر های به کار رفته در این خودرو را معادل ۱.۶ میلیون کیلومتر عنوان کرده است و تاکنون توانسته است مبلغ ۶۷ میلیون دلار را از طریق شرکت کرایه ی خودروی آثلون (Athlon) و بانک ABN AMRO جذب نماید. خودروی امبر وان (Amber One) با هر بار شارژ قادر است مسافتی معادل ۴۰۰ کیلومتر (۲۵۰ مایل) را بپیماید و به حداکثر سرعت ۱۶۰ کیلومتر در ساعت دست یابد. طراحی این خودروی ۶۳۵ کیلوگرمی ماژولار است و به سیستم خودران مجهز است و شتاب ۰ تا ۱۰۰ آن حدود ۷ ثانیه است. این شرکت جزئیات دیگری از این خودرو منتشر نکرده است اما تأکید کرده است که این خودرو با هدف به اشتراک گذاری ساخته می شود و شاهد فروش عمومی آن نخواهیم بود. طبق تحقیقات به عمل آمده، صندلی یک خودروی معمولی تنها ۱ ساعت در روز اشغال می شود و مابقی ساعات روز را خالی است. این حقیقت، صرف هزینه های گزاف برای خرید خودروهای - اجاره ماشین و خودرو خارجی - مختلف و یا کرایه ی آن ها را زیر سوال می برد و امبر موبیلیتی از این موقعیت برای معرفی خدمات خود استفاده کرده است. مشتریان این شرکت هلندی می توانند با پرداخت هفته ای ۳۳ یورو، یا ۱۶۰ دلار در ماه، از سرویس اشتراک خودروی این کمپانی بهره مند شوند. امبر موبیلیتی زمانی وارد بازار سرویس های اشتراک خودرو خواهد شد که تعداد خودروهایش به میزانی باشد که فاصله ی مشتریان از خودروها، بصورت پیاده، کمتر از ۳۰ دقیقه باشد. تولید محدود خودروهای این کمپانی در سال ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد و شهر آیندهوون، ۱۳۰ کیلومتری شمال آمستردام، اولین میزبان این خودروها - رنت ماشین و خودرو - خواهد بود. در صورت موفقیت این طرح، امبر موبیلیتی برنامه هایی برای گسترش فعالیت هایش به دیگر شهرها دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت این شرکت هلندی سر بزنید.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۷-۱۰

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *