خانه / اخبار خودرو / لکسوس IS فیس لیفت معرفی شد
لکسوس IS فیس لیفت معرفی شد - اجاره خودرو طباطبایی
لکسوس IS فیس لیفت معرفی شد - اجاره خودرو طباطبایی

لکسوس IS فیس لیفت معرفی شد

لکسوس IS فیس‌لیفت در نمایشگاه خودرو - اجاره خودرو خارجی - پاریس ۲۰۱۶ به نمایش درآمد و قرار است از سال دیگر وارد بازار شده و به فروش برسد. کمپانی IX35 - کرایه خودرو IX35 - - کرایه خودرو لکسوس - از فرصت پیش آمده در Paris Motor Show 2016 استفاده کرد و خودروی فیس لیفت جدید IS را معرفی کرد. لکسوس خود به این موضوع اشاره کرده است که تغییرات ظاهری بسیار اندکی در این خودرو صورت گرفته است. این تغییرات شامل طراحی جدید چراغ های جلو، ورودی های هوای بزرگ تر در سپر جلو و همچنین جلو پنجره جدید و تکامل یافته لکسوس، می شود. برای مدل IS-F نیز، جلو پنجره با کالبدی سه بعدی در نظر گرفته شده است و مجراهایی که برای خنک کاری سیستم ترمز مورد استفاده قرار می گیرند، به منظور بهبود شرایط آیرودینامیکی خودرو بازطراحی شده اند. در ادامه تغییرات ظاهری خودرو Lexus IS، رینگ های جدیدی نیز در سایزهای ۱۶ ، ۱۷ و ۱۸ اینچی و سری جدیدی از رنگ های مختلف برای آن در نظر گرفته شده است. داخل خودرو نیز با تعویض سیستم صوتی و سرگرمی از مدل قدیمی ۷ اینچی به مدل بزرگ تر ۱۰/۲ اینچی با رزولوشن و کیفیت بالاتر، دستخوش تغییر شده است. بهبودهای صورت گرفته در قسمت تجهیزات نیز کنسول وسط بزرگ تر را با جا لیوانی های جدید که با دوخت متفاوتی ارائه شده است، شامل می شود. مشخصات سواری و هندلینگ خودرو نیز با به کارگیری سیستم فرمان، تعلیق و فنربندی جدید که برای دستیابی به کنترل و پایداری بهتر در سرعت های بالا طراحی شده اند، بهبود یافته است. سیستم ایمنی جدید لکسوس به نام +Safety System که شامل سیستم ترمزگیری خودکار در مواقع خطر به همراه سیستم تشخیص عابرین پیاده، سیستم اخطار در زمان انحراف از مسیر در کنار سیستم کنترل فرمان کمکی، سیستم خودکار و کمکی نور بالا و کروز کنترل تطبیقی می شود، در این خودرو به کار گرفته شده است. همانند مدل های کنونی خودرو لکسوس IS که در دسترس خریداران قرار دارند، خودرو فیس لیفت شده نیز در هر دو مدل IS 300h هیبریدی و IS 200t که به پیشرانه ۲ لیتری بنز - اجاره خودرو بنز - ینی مجهز است، به بازار عرضه خواهد شد. انتظار آن می رود که مدل هیبریدی IS 300h به فروش بالایی در بازار دست یابد. مدل های کنونی IS از سال ۲۰۱۳ وارد بازار شده اند و به نظر می رسد که مدل های جدید برای باقی ماندن در میدان رقابتی به تولید می رسند که رقبای قدرتمندی چون آئودی A4، مرسدس بنز کلاس C، بی ام و - اجاره خودرو بی ام و - سری ۳ و جگوار XE در آن حضور دارند. در حال حاضر اروپا تقریبا جایگاه پنجم را در میان تمام بازارهایی را که خودرو لکسوس IS در آن ها به فروش رسیده است، دارد.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۷-۱۰

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *