خانه / اخبار خودرو / رنو و نیسان با همکاری مایکروسافت خودروهای خود را به سیستم ابری متصل می‌کنند
رنو و نیسان با همکاری مایکروسافت خودروهای خود را به سیستم ابری متصل می‌کنند - اجاره خودرو طباطبایی
رنو و نیسان با همکاری مایکروسافت خودروهای خود را به سیستم ابری متصل می‌کنند - اجاره خودرو طباطبایی

رنو و نیسان با همکاری مایکروسافت خودروهای خود را به سیستم ابری متصل می‌کنند

مایکروسافت بر اساس توافق صورت گرفته با رنو و نیسان سیستم ابری را به منظور انجام محاسبات مورد نیاز خودروهای - اجاره ماشین و خودرو خارجی - خودران توسعه می‌دهد.

کمپانی مایکروسافت طبق توافق صورت گرفته برای خودروهای تولیدی دو کمپانی خودروسازی نیسان و رنو سیستم ابری را به منظور گسترش ارتباط خودروها - رنت ماشین و خودرو - با پایگاه های محاسباتی، توسعه می دهد. بر اساس گفته های یکی از مهندسین نرم افزار با ایجاد این زیرساخت توسط مایکروسافت، خودروسازان نیسان و رنو قادر خواهند بود تا با بارگذاری داده های مربوط به سیستم ناوبری در آن، امکان پیش بینی مقدار مصرف سوخت و همچنین بررسی شرایط خودرو را از راه دور برای رانندگان فراهم کنند. طبق این قرارداد مایکروسافت امکان ایجاد رابط کاربری منحصر به فردی را نیز برای دو کمپانی رنو و نیسان که هر دو توسط کارلوس گوسن هدایت می شوند، فراهم می کند. خودروهای مجهز به این تکنولوژی تا سال ۲۰۱۸ وارد بازار شده و ۱۰ مدل خودران مبتنی بر این تکنولوژی، دو سال بعد یعنی در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه خواهد شد. بر اساس بیانات جین فیلیپه کورتیس، سرپرست بخش فورش بین المللی مایکروسافت، ایجاد این شبکه یک قرارداد بلند مدت خواهد بود.

شراکت و امضای قراردادهای متعدد با کمپانی هایی چون مایکروسافت از سوی خودروسازان با در دستور کار قرار دادن توسعه خودروهای خودران و حرکت به سمت دیجیتالی شدن سیستم ها روبه افزایش است. به خدمت گرفتن توسعه دهنده نر م افزار سیلفئو فرانسوی توسط اتحادیه رنو-نیسان در هفته گذشته، توافق جنرال موتورز برای خرید بسته نرم افزاری Cruise Automation که مرتبط با سیستمهای خودران است در ماه مارچ، شراکت فیات کراسیلر با کمپانی گوگل به منظور توسعه مینی ون های خودران و خرید نقشه های نوکیا توسط بی ام و، آئودی و دایملر برای بهبود سرویس های مکان یابی، همه و همه از این قبیل اقدامات هستند. اوگی ردزیک رئیس بخش سرویس های ارتباطی رنو-نیسان در یکی از مصاحبه های خود به این موضوع اشاره کرد که برای باقی ماندن در میدان رقابت همکاری با کمپانی های تکنولوژی امری ضروری است.

حریم خصوصی و نگرانی های مرتبط با آن

اتصال خودروها به شبکه ابری اطلاعات نگرانی ها را در باره ی مواردی چون ردیابی محل تقریبی سرنشینان خودرو، دسترسی به اطلاعات تماس آن ها و یا پیبردن به جستوجوهایی که درطی مسیر با ابزارهایی چون گوگل انجام می دهند و حتی دسترسی به اطلاعات کوچک اما با ارزش برای خودروسازانی چون رنو فرانسه و شریک ژاپنی آن یعنی نیسان که بر اساس آنها به مشتریان خود خدمات ارائه می دهند، افزایش می دهد.

آدام جونز یکی از تحلیلگران Morgan Stanley بر این باور است که ورود کمپانی هایی از این دست را به صنعت خودروسازی باید یک تهدید جدی به حساب آورد، چراکه با استخراج اطلاعات از این صنعت (که در آن خبره نیز هستند!) این امکان برای آنها به وجود خواهد آمد که در آینده خودروهای خود را به بازار عرضه کنند. در همین رابطه کورتیس گفت است که مایکروسافت توسعه دهنده ی پلتفرم های مرتبط با این صنعت است و نتنها قصد رقابت با کمپانی های خودروسازی را ندارد بلکه به دنبال جمع آوری داده ها نیز نیست.

Microsoft در حال حاضر نیز با خودروسازان دیگری همکاری می کند که نمونه ای از این همکاری قراردادی است که با ولوو برای ارائه عینک های مجهز به تکنولوژی واقعیت افزوده به منظور استفاده در نمیشگاه های این کمپانی به امضا رسیده است. اما بر اساس گفته های کورتیس ایجاد سیستم جمع آوری اطلاعات ابری برای خودروسازان Renault-Nissan، اولین شراکت بلند مدت از نوع خود است.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۷-۱۲

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *