خانه / اخبار خودرو / مصرف گازوئیل تهران ۱۳ درصد کاهش یافت
مصرف گازوئیل تهران 13 درصد کاهش یافت - اجاره خودرو طباطبایی
مصرف گازوئیل تهران ۱۳ درصد کاهش یافت - اجاره خودرو طباطبایی

مصرف گازوئیل تهران ۱۳ درصد کاهش یافت

مصرف گازوئیل در ۶ ماه نخست پارسال به یک میلیارد و ۱۴۴ میلیون و ۲۶۹ هزار لیتر رسید، در حالی که امسال با منفی ۱۳ درصد رشد ۹۹۳ میلیون و ۹۶۰ هزار لیتر را ثبت کرد.

کرامت ویس کرمی، مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران - اجاره خودرو در تهران - گفت: مجموع مصرف بنز - اجاره خودرو بنز - ین در نیمه نخست امسال در منطقه تهران به ۲ میلیارد و ۷۱۳ میلیون و ۱۱۶ هزار لیتر رسید که در مقایسه با ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون و ۹۰۷ هزار لیتر پارسال، چهار درصد رشد داشته است.

وی افزود: مقدار مصرف نفت سفید و نفت کوره در این بازه زمانی به چهار میلیون و ۳۳۲ هزار لیتر و ۲۳ میلیون و ۱۳۴هزار لیتر رسید که نسبت به پارسال با پنج میلیون و ۶۵۰ هزار لیتر و ۳۲ میلیون و ۶۸۷ هزار لیتر به ترتیب منفی ۲۳و ۲۹ درصد رشد داشته است.

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران اعلام کرد: مقدار مصرف گاز فشرده طبیعی (سی ان جی) در نیمه نخست امسال به ۴۳۱ میلیون مترمکعب رسید که در مقایسه با مدت مشابه پارسال با ۴۱۹ میلیون مترمکعب ۳ درصد رشد داشته است.

رشد ۵ درصدی مصرف بنزین تهران در شهریورماه

به گفته ویس کرمی، مصرف بنزین در شهریورماه امسال به ۴۷۶ میلیون و ۲۱۲ هزار لیتر رسید که نسبت به مدت مشابه پارسال با ۴۵۱ میلیون و ۹۸۲ هزار لیتر ۵ درصد رشد را به ثبت رساند.

وی اعلام کرد: میزان مصرف نفت گاز در این بازه زمانی با ۱۵۴ میلیون و ۴۳۲ هزار لیتر نسبت به مدت مشابه پارسال با ۲۴۸ میلیون و ۷۸۸ هزار لیتر منفی ۳۸ درصد رشد داشته است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران افزود: مقدار مصرف نفت سفید در شهریورماه امسال به ۱۰ میلیون و ۴۰ هزار لیتر و نفت کوره به ۲ میلیون و ۴۰۸ هزار لیتر رسید که به ترتیب نسبت به مدت مشابه پارسال منفی ۱۳ و ۵۶ درصد رشد داشته است.

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران در زمینه نگهداری ، توزیع و فروش فرآورده های نفتی فعالیت داشته و یکی از مراکز بسیار مهم درتامین سوخت از نظر سیاسی، اجتماعی و اقتصادی در کشور است که وظیفه سوخت رسانی به بزرگترین مراکز صنعتی ایران ( استان تهران ) را با مهمترین مراکز صنعتی – کشاورزی در شهرستان های ری – شمیرانات – ورامین - اجاره خودرو در ورامین - – پاکدشت – اسلامشهر – دماوند – فیروزکوه – کن – سولقان -شهریار- رباط کریم- را به عهده دارد.

همچنین تامین به موقع سوخت فرودگاه های بین المللی مهر آباد و امام خمینی(ره) به عنوان یکی از مراکز مهم در تامین و توزیع فرآورده های نفتی را در کارنامه خود ثبت کرده است.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۷-۱۲

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *