خانه / اخبار خودرو / به منظور کاهش آلودگی هوا در چین صورت می گیرد
به منظور کاهش آلودگی هوا در چین صورت می گیرد - اجاره خودرو طباطبایی
به منظور کاهش آلودگی هوا در چین صورت می گیرد - اجاره خودرو طباطبایی

به منظور کاهش آلودگی هوا در چین صورت می گیرد

بر اساس تصمیم جدید دولت چین، از ابتدای سال ۲۰۱۷ میلادی بسیاری از مناطق اطراف شهر پکن پایتخت چین و استان های مجاور حق استفاده از زغال سنگ را نخواهند داشت.

این خبر در شرایطی مطرح می شود که در یک ماه گذشته هوای شهر پکن با ۲۳ میلیون نفر جمعیت بسیار آلوده شد و میزان آلودگی به ۱۵ برابر حد مجاز رسید که عمده این آلودگی ناشی از مصرف همین سوخت بوده است.

بخش زیادی از آلودگی شهر پکن از استان «خه بی» در مجاورت این شهر تزریق می شود و برای همین کارخانه ها و تمامی خانه های این استان از سال آینده میلادی حق استفاده از سوخت زغال سنگ را نخواهند داشت.

دولت همچنین به این استان اعلام کرده است که نباید هیچ کارخانه و مجموعه جدیدی ساخته شود که با این سوخت کار می کند.

اوضاع هوا در شهر پکن نیز مطلوب نیست و هفته قبل این شهر برای مدت طولانی در پوششی گسترده از غبار و آلودگی کامل فرو رفت و آسمانخراش ها و ساختمان های بلند به طور کلی در میان آلودگی محو شده بودند.

از پکن به عنوان یکی از آلوده ترین شهرهای جهان یاد می شود و بویژه در فصل زمستان که سوخت زغال سنگ بیشتر مصرف می شود این شهر هفته ها در آلودگی فرو می رود.

وجود نزدیک به شش میلیون دستگاه خودرو و بسیاری از کارخانه های آلوده در اطراف پایتخت چین باعث شده است تا در فصل زمستان آلودگی گاهی دهها برابر استاندارد باشد و ایجاد منطقه ممنوعه استفاده از زغال سنگ در اطراف پکن یکی از اصلی ترین اهدافش پایان دادن به چنین وضعیت اسفباری در این شهر است.

خبرگزاری شین هوا گزارش کرده است که ممنوعیت استفاده از زغال سنگ در استان «خه بی» از نوامبر (آبان – آذر) سال آینده یعنی تقریبا یک سال دیگر آغاز می شود.

البته گفته شده است که فعلا این محدودیت برای نیروگاه های برق زغالی اعمال نخواهد شد اما اجازه ساخت نیروگاه های زغالی جدید نیز در استان داده نخواهد شد.

استان «خه بی» که در همسایگی شهر پکن قرار دارد از آلوده ترین مناطق چین است و از میان ۱۰ شهر آلوده این کشور هفت شهر در این استان قرار دارد.

دولت اعلام کرده است که نزدیک به یک میلیون خانوار از سال آینده در این استان حق استفاده از زغال سنگ را ندارند و بجای آن به آنها برای مصرف، برق و سوخت گاز طبیعی داده خواهد شد.

وضعیت آلودگی در شهرهای بزرگ چین بویژه شهر پکن پایتخت این کشور در سال گذشته در وضعیت بسیار خطرناکی قرار گرفته بود و دولت محلی این شهر در فصل زمستان به دلیل شدت آلاینده ها دو بار هشدار قرمز صادر کرد.

آذر ماه سال گذشته میلادی آلودگی شهر پکن نیز در برخی روزها از مرز ۹۵۰ میکروگرم در هر متر مکعب فراتر رفت و به دنبال آن در روزهای نخست ماه جاری میلادی (آبان – آذر) دولت به دلیل بازگشت آلودگی و آلاینده ها سه روز تمامی مدارس پایتخت و ۲ هزار و اندی کارخانه را تعطیل کرد.

سازمان بهداشت جهانی، می گوید حداکثر ذرات معلق طی ۲۴ ساعت نباید از ۲۵ میکروگرم در هر متر مکعب بیشتر شود.

آلودگی های مختلف همچنین سبب خواهد شد سالانه در این کشور سه میلیون و ۵۰۰ هزار نفر به بیماری سرطان مبتلا شوند.

سازمان هواشناسی چین در گزارشی که پیشتر منتشر کرده بود، شهرها و استان های شمالی این کشور را به عنوان آلوده ترین نقاط جهان به لحاظ وجود آلاینده های سمی و خطرناک معرفی کرده است.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۷-۱۳

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *