خانه / اخبار خودرو / مصرف بنزین در منطقه لرستان به ۱۸۰ میلیون لیتر رسید
مصرف بنزین در منطقه لرستان به 180 میلیون لیتر رسید - اجاره خودرو طباطبایی
مصرف بنزین در منطقه لرستان به ۱۸۰ میلیون لیتر رسید - اجاره خودرو طباطبایی

مصرف بنزین در منطقه لرستان به ۱۸۰ میلیون لیتر رسید

مصرف بنز - اجاره خودرو بنز - ین در منطقه لرستان با چهار درصد افزایش در ۶ ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال به ۱۸۰ میلیون لیتر رسید.

پیمان بهرامی، مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان با بیان این مطلب گفت: مصرف نفت گاز در بخش حمل و نقل در این بازه زمانی با ۶ درصد کاهش نسبت به مدت مشابه پارسال به ۲۷۳ میلیون لیتر رسید.

وی درباره کیفیت و کمیت فرآورده های نفتی توزیعی در استان افزود: بنزین توزیعی در جایگاه های سوخت استان تولید پالایشگاه های داخلی و طبق استانداردهای موجود در کشور بوده و از نظر کیفیت بی نقص است.

بهرامی با اشاره به این که بازرسان و کارشناسان شرکت پخش فرآورده های نفتی استان لرستان به طور مستمر کیفیت و کمیت عرضه بنزین را بررسی می کنند، گفت: جایگاه های سوخت استان حداقل پنج بار در ماه از نظر کیفیت مورد بررسی قرار می گیرند.

به گفته مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان، کنترل کیفیت سوخت و نازل ها از سوی کارشناسان مهندسی فرآورده ها و واحد خدمات مهندسی شرکت ملی پخش و سازمان استاندارد هر پنج و سه ماه یک بار در استان انجام می شود.

وی ادامه داد: فرآورده ها پیش از ورود به جایگاه ها آزمایش می شوند و در صورت تایید کارشناس جایگاه، تخلیه و بارگیری صورت می گیرد.

بهرامی با تاکید بر نبود هیچ گونه ناخالصی و وجود آب در سوخت جایگاه های استان لرستان اظهار کرد: نظارت بر کمیت سوخت در مجاری عرضه به صورت مشترک برعهده اداره استاندارد، شرکت پخش فرآورده های نفتی و بازرسان کنترل کیفیت استان است.

وی درباره تامین سوخت بخش صنایع و شهرک های صنعتی گفت: با توجه به سیاست های دولت و گسترش شبکه گازرسانی به اقصی نقاط کشور و تعداد زیادی از شهرک های صنعتی، اولویت مصرف با گاز طبیعی است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان ادامه داد: توزیع فرآورده های نفتی در جایی که زیرساخت شبکه گازرسانی وجود دارد، بر اساس دستورالعمل تخصیص سوخت ممنوع اعلام شده و ارائه سوخت از سوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان به مصرف کنندگان صنعتی منوط به اخذ استعلام های مربوطه از شرکت گاز استان است.

تاریخچه سوخت رسانی در استان لرستان از سال ۱۳۰۲ شروع شده , اما به صورت مستند شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان در سال ۱۳۱۲ در قالب کارگزاری , شعبه و ناحیه آغاز به فعالیت کرده و در سال ۱۳۷۱ به منطقه ارتقا یافته است.

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان وظیفه سوخت رسانی به هفت ناحیه مرکزی، بروجرد، ازنا ، دورود، الیگودرز، کوهدشت و پلدختر را به عهده دارد.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۷-۱۴

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *