خانه / اخبار خودرو / پنج خودروی برقی برتر در نمایشگاه پاریس معرفی شدند
پنج خودروی برقی برتر در نمایشگاه پاریس معرفی شدند - اجاره خودرو طباطبایی
پنج خودروی برقی برتر در نمایشگاه پاریس معرفی شدند - اجاره خودرو طباطبایی

پنج خودروی برقی برتر در نمایشگاه پاریس معرفی شدند

رقابت در ساخت خودروهای - اجاره ماشین و خودرو خارجی - برقی-باطری شدت گرفته و تعداد زیادی از خودروسازان بزرگ دنیا در حال ساخت خودروی برقی هستند.

به همین دلیل خودروهای برقی در نمایشگاه خودروی پاریس ۲۰۱۶ بسیار قابل توجه بوده اند. اخیرا پنج خودروی برقی برتر در این نمایشگاه معرفی شده اند.

در بین ۳۰ خودروی مرسدس در این نمایشگاه، جذاب ترین آن ها Generation EQ کانسپت بوده است. این خودرو یک شاسی بلند تمام برقی است که بخشی از زیر برند خودروی برقی جدید این خودروساز خواهد بود که مرسدس EQ نامیده می شود. آغاز تولید این خودرو مدت زیادی طول می کشد اما مرسدس تایید کرده است که این مدل حتما به تولید خواهد رسید. در واقع این خودروساز انتظار دارد تا سال ۲۰۲۵ خودروهای برقی ۲۰ درصد از فروش جهانی مرسدس را به خود اختصاص دهند.

اسمارت که بخشی از خودروسازی مرسدس است نیز در این نمایشگاه از مدل برقی فورتو رونمایی کرد. این هاچ بک جدید اولین خودروی برقی کانورتیبل است و اواخر سال جاری در ایالات متحده به فروش خواهد رسید. در حال حاضر این خودرو دو در است اما اسمارت اعلام کرده که مدل چهار در آن نیز برای بازارهای اروپایی ساخته خواهد شد.

فولکس واگن که اخیرا درگیر تقلب دیزلی خود بوده نیز یک خودروی برقی کانسپت به نامI.D را رونمایی کرده است. زمانی که این خودرو در سال ۲۰۲۰ عرضه شود دارای قیمتی در حدود فولکس واگن گلف دیزلی خواهد بود. این خودروساز اعلام کرده که طیف حرکتی این خودرو بین ۴۰۲ تا ۶۰۳ کیلومتر خواهد بود که بسیار بیش تر از خودروهای برقی معمولی است.

رنو زوئی مدل جدیدی در کلاس خودروهای برقی نیست اما این خودروساز فرانسوی نسخه ای بازطراحی شده از آن را در این نمایشگاه معرفی کرده است. مدل جدید زوئی دارای طیف حرکتی ۳۰۰ کیلومتر با یک بار شارژ است. متاسفانه باید باطری این خودروی ۲۹ هزار دلاری را به صورت جداگانه اجاره کرد.

در حالی که شورلت بولت نتوانسته نظر برخی را به خود جلب کند، بخش اروپایی جنرال موتورز، اوپل نسخه ای متفاوت از این خودرو را معرفی کرده است. این خودرو آمپرا e نامیده می شود و یک خودروی شارژی ارزان با طیف حرکتی ۳۸۳ کیلومتر با یک بار شارژ خواهد بود. اگرچه هنوز قیمت - قیمت کرایه ماشین خارجی - این خودرو اعلام نشده اما احتمالا تولید آن سال آینده آغاز می شود.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۷-۱۴

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *