خانه / اخبار خودرو / ۳ قرارداد همکاری جدید در حاشیه برگزاری چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران
3 قرارداد همکاری جدید در حاشیه برگزاری چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران - اجاره خودرو طباطبایی
۳ قرارداد همکاری جدید در حاشیه برگزاری چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران - اجاره خودرو طباطبایی

۳ قرارداد همکاری جدید در حاشیه برگزاری چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران

دبیر چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو از برگزاری این همایش طی روزهای ۲۴ تا ۲۵ آبان ماه سال جاری خبر داد و گفت : در چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو که با محوریت “فروش و خدمات پس از فروش ” برگزار می شود عمده شرکت های خارجی حضور خواهند داشت که در ایران فعالیت دارند.

ساسان قربانی در نشست خبری چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران اظهار داشت : آسیب شناسی زنجیره فروش و خدمات پس از فروش ، بررسی مولفه های موثر در ارتقای رضایتمندی مشتریان ، شناسایی سهم خدمات در جهت ارتقای برند و تاثیر قوانین در خدمات و الگو های موفق در خدمات از مهم ترین محورهای این همایش است.

وی با اشاره به اینکه با برگزاری سه دوره قبلی همایش صنعت خودرو بسترهای لازم برای همکاری و سرمایه گذاری در این صنعت فراهم شده است ، تصریح کرد : طی سه دوره همایش صنعت خودرو ، فرصت های سرمایه گذاری برای حضور بهتر خودروسازان و قطعه سازان معتبر در دنیا فراهم گردید .

وی افزود : انتظار می رود در چهارمین همایش صنعت خودرو شاهد نتایج و اثرات مثبت همایش های قبلی در جریان همکاری ها اخیر و امضاء تفاهم نامه های بیشتری در صنعت خودرو ایران باشیم.

وی همچنین در خصوص امکان قراردادهای جدید در حاشیه برگزاری این همایش گفت : البته مذاکرات با خودروسازان و قطعه سازان خارجی همانند سال های گذشته ادامه داشته ار این رو پیش بینی می شود ۲ تا ۳ تفاهم نامه در این همایش به امضاء برسد.

دبیر چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو همچنین با توجه به محوریت همایش امسال اظهار داشت : از آنجا که حوزه فروش و خدمات پس از فروش از حلقه های اصلی توسعه صنعت خودرو ایران محسوب می شود تلاش می شود در چهارمین همایش صنعت خودرو بسترهای لازم برای توسعه در این زمینه ها فراهم گردیده و در این راستا بتوانیم به دانش و تکنولوژی روز دنیا در این حوزه ها دست یابیم.

قربانی در ادامه در خصوص شرکتهای خارجی حاضر در این همایش گفت : شرکتهای خارجی حاضر در این همایش از هند ، ژاپن ، چین و همچنین شرکتهایی از خاورمیانه ، شمال آفریقا ، آمریکای لاتین خواهند بود ضمن اینکه شرکتهای بزرگی از آلمان ، فرانسه بزریل ، مکزیک و تونس و ترکیه نیز در این همایش حضور خواهند داشت .

وی تصریح کرد : البته در این همایش تمرکز بر شرکت های خودروساز و قطعه سازی است که در بازار ایران حضور دارند.

وی همچنین در خصوص شرکتهای آمریکایی در این همایش گفت : دعوتی از شرکتهای آمریکایی و سایر شرکتها صورت نگرفته است هر چند منعی نیز برای حضور این شرکتها در این همایش نخواهد بود.

وی در ادامه در خصوص قرارداد ایدرو و رنو گفت : در صورتی که چارچوب های در قراردادها رعایت شود هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت . البته قرار است ایدرو بعد از فعال سازی کارخانه مشترک ۲۰ درصد سهام آن را واگذار نماید.

وی افزود : قرارداد ایدرو و رنو در راستای حمایت از صنعت خودرو ایران صورت گرفته است ضمن اینکه وزارت صنعت و معدن برای تنظیم قراردادها میان خودروسازان داخلی و خارجی قوانین و مقرراتی را تدوین کرده و شرکت ها مطابق با آن عمل می کنند از این رو ایدرو نیز در این میان به عنوان مرکز مدیریت و تنظیم قوانین اقدامات لازم را انجام داده است .

وی گفت : البته سهم شرکتها تاثیری در این قرارداد ندارد چرا که ما به دنبال تولید خودروی با کیفیت بالا و قیمت - قیمت کرایه ماشین خارجی - مناسب در کشور هستیم که امکان صادرات آنها وجود داشته باشد.

وی تصریح کرد : در صورتی که درصد طرف خارجی کم باشد با هر اتفاق و یا تهدیدی از کشور خارج خواهند شد.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۷-۱۴

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *