خانه / اخبار خودرو / مدیریت هوشمند بزرگراهی در سه محور آزادگان، شهید همت و نیایش
مدیریت هوشمند بزرگراهی در سه محور آزادگان، شهید همت و نیایش - اجاره خودرو طباطبایی
مدیریت هوشمند بزرگراهی در سه محور آزادگان، شهید همت و نیایش - اجاره خودرو طباطبایی

مدیریت هوشمند بزرگراهی در سه محور آزادگان، شهید همت و نیایش

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران - اجاره خودرو در تهران - در جلسه نظارت دوره ای منطقه ۱۹ که در بوستان ولایت برگزار شد، با اشاره به این که بخشی از خطوط یک و سه مترو با ۷ ایستگاه از این منطقه جنوبی تهران می ‌گذرد، گفت: ‌هماهنگی ایستگاه ‌های مترو با محیط اطراف از نظر معماری، نما و جنس مصالح از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

دکتر مازیار حسینی افزود: معماری ایستگاه های مترو به عنوان یکی از مهم ترین اِلمان های شهری و سازه ای که حداقل ۱۰۰ سال عمر می کنند، از اهمیت بالایی برخوردار است، ضمن این که در سهولت و سرعت جا به جایی های شهروندان و در آراستگی و زیبایی شهر و محیط شهری نیز نقش دارند.

وی با تأکید بر نقش رنگ در شهر و فضای شهر، اعلام کرد: رنگ ها، ضمن زیبا نمودن شهر و اِلمان های شهری، از نظر روان شناسی نیز می توانند بر شهروندان اثر بگذارند و به عنوان نمونه، طیفی از رنگ آبی می تواند در کاهش استرس و افسردگی شهروندان هنگام تردد در شهر و استفاده از امکانات و تجهیزات شهری مؤثر باشد.

ایجاد دیواره فیزیکی و احداث پل موتور رو در بزرگراه آزادگان

معاون شهردار تهران اهمیت معماری در شهر و نقش آن در مکان های عمومی شهر مانند ایستگاه های مترو را مورد تأکید قرار داد و گفت: معماری در فاخر کردن فضای شهر و آراستگی و زیبایی معابر شهری مهم است و حتی می تواند در ایجاد امید و شادی در زندگی شهری و بین شهروندان نیز مؤثر باشد.

دکتر مازیار حسینی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت بزرگراه آزادگان به عنوان پر ترددترین محور بزرگراهی تهران که از مناطق ۱۵، ۱۶، ۱۸ و ۱۹ عبور می کند، اظهار کرد: با توجه به تصادفات رانندگی در این بزرگراه، تأمین ایمنی محور مذکور از جمله ایمن سازی رابط های ترافیکی و به اصطلاح کُندروهای بزرگراه آزادگان از ضرورت ویژه ای برخوردار است.

وی با بیان این که تأمین ایمنی شهروندان در ترددهای شهری، حرف اول در حوزه حمل و نقل شهری را می زند، تصریح کرد: به این منظور، ضمن ایجاد دیواره فیزیکی در طول بزرگراه آزادگان به منظور عدم تردد عابران پیاده از عرض بزرگراه، نسبت به احداث پل موتور رو به منظور عبور عرضی موتورسیکلت ها نیز اقدام خواهد شد.

اولویت اولمان توجه به پارک های آموزش ترافیک ا ست

معاون شهردار تهران با اشاره به این که ایستگاه ها و پایانه های حمل و نقل عمومی از مهم ترین فضاهای شهری محسوب می شوند، اظهار کرد: مجموع اقداماتی از جمله تأمین روشنایی و توجه به آراستگی و پاکیزگی این گونه فضاها اهمیت بالایی دارد، ضمن این که پیش بینی فضاهایی مانند نمازخانه و سرویس بهداشتی در پایانه های حمل و نقل عمومی، ضرورت دارد.

دکتر مازیار حسینی با بیان این که با توجه به محدودیت منابع موجود، باید نسبت به اولویت بندی فعالیت هایمان اقدام کنیم، تصریح کرد: در این میان، توجه به پارک های آموزش ترافیک و به عبارتی توجه به کودکان، اولویت اولمان بوده و از ارزش بسیار بالایی برخوردار است و به همین دلیل، باید بودجه مورد نظر به منظور تکمیل پارک های آموزش ترافیک تخصیص داده شود.

وی در پایان با تأکید بر این که مدیریت هوشمند ترافیک بزرگراه آزادگان به عنوان پر رفت و آمدترین محور بزرگراهی تهران را به صورت ویژه مورد توجه قرار داده ایم و به این منظور، کنترل کامل این بزرگراه از نظر نظارت هوشمند در دست اجراست، خاطرنشان کرد: علاوه بر محور آزادگان، مدیریت هوشمند بزرگراهی دو محور شهید همت و نیایش را نیز در دستور کار داریم.

گفتنی است در این جلسه، دکتر وحید نوروزی معاون امور مناطق سازمان حمل و نقل و ترافیک، لزوم نگاه به شهر با دید ترافیکی را مورد تأکید قرار داد و مهندس علیرضا مرآتی معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۱۹ نیز با ارائه گزارشی از اقدامات ترافیکی انجام شده و برنامه های ترافیکی پیش بینی شده در این منطقه، گفت: ۸۸ درصد تلفات ترافیکی این منطقه در سال گذشته، عابر پیاده یا موتورسوار بوده اند و به همین دلیل، ایمن سازی معابر منطقه برای این دو قشر را در دستور کار داریم.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۷-۱۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *