خانه / اخبار خودرو / استون مارتین کارخانه‌ جدیدی را می‌سازد
استون مارتین کارخانه‌ جدیدی را می‌سازد - اجاره خودرو طباطبایی
استون مارتین کارخانه‌ جدیدی را می‌سازد - اجاره خودرو طباطبایی

استون مارتین کارخانه‌ جدیدی را می‌سازد

استون‌مارتین قصد دارد تا سال ۲۰۲۰ کارخانه‌ی خود را در دهکده‌ی St Athan راه‌اندازی کند. شرکت خودروسازی استون مارتین - قیمت اجاره خودرو - واحد تولید جدیدی را در دهکده ی St Athan ولز تا سال ۲۰۲۰ راه اندازی خواهد کرد و در ابتدا در کارخانه ی جدید به ساخت یک خودروی شاسی بلند خواهد پرداخت، اما بعدها دو مدل سدان با برند لاگوندا نیز در این مکان تولید خواهند شد. استون مارتین یکی از پایگاه های نظامی متروکه را برای احداث کارخانه ی جدید خود در نظر گرفته است. روند ساخت این کارخانه از سال ۲۰۱۷ میلادی آغاز خواهد شد. محلی که کارخانه در آن احداث شده دارای ۳ آشیانه است. این اولین باری نیست که استون مارتین محلی را با تغییر کاربری مورد استفاده قرار می دهد، قبلا نیز استون مارتین ساختمان مشهور Olympia در نیوپورت را به این شکل مورد استفاده ی خود قرار داد و این ساختمان هم اکنون محل موزه ی محصولات این شرکت است. با توجه به این مطلب که محل جدید کارخانه در مدت کوتاه قادر به بهره برداری نخواهد بود، ولی این کمپانی در حال جذب نیروی جدید برای کارخانه ی جدید خود است. بیش از ۴۰ نفر نیروی جدید برای این کارخانه به کار گرفته خواهند شد که تمامی آن ها در کارخانه ی استون مارتین مستقر در Gaydon در انگلستان آموزش داده می شوند. و این افراد تا زمانی که کارخانه ی جدید راه اندازی شود در همین شهر به فعالیت برروی خودروهای - اجاره ماشین و خودرو خارجی - اسپرت این کمپانی خواهند پرداخت. اندی پالمر، مدیر عامل استون مارتین در بیانیه ای این موضوع را مطرح کرد: ما افتخار می کنیم که سهمی در بازار جهانی داریم و در این راه از نیروهای زبده بهره خواهیم گرفت. مدل اس یو وی استون مارتین با نام DBX در سال ۲۰۱۵ به صورت مفهومی رونمایی شد. قرار بر این است که این خودرو در کارخانه ای که در آتهان راه اندازی خواهد شد، تولید شود. پیشرانه ی این خودرو از نوع هیبریدی پلاگین و یا الکتریکی خواهد بود و طراحی ظاهری آن نیز مدلی اسپرت گونه دارد و انتظار می رود که این مدل مورد توجه علاقه مندان قرار گیرد. استون مارتین در نظر دارد سالانه ۳۰۰۰ دستگاه از این خودرو را تولید کند. در کنار تولید این اس یو وی در کارخانه ی جدید، استون مارتین قصد تولید دو مدل سدان را نیز در کنار این خودرو در سر دارد که یکی از این دو مدل، خودروی ساده تری از مدل رپید خواهد بود که از نظر فضای قابل استفاده بهینه سازی شده است و دیگری خودروی سدان لوکسی که با بنتلی موسلان به رقابت خواهد پرداخت. همچنین استون مارتین در آتهان قصد تولید مدل DB11 را نیز دارد که جایگزین دو مدل ونتیج و ونکوییش خواهد بود. و اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود استون مارتین به تولید ابرخودروی موتور میانی خود در این کارخانه ی جدید خواهد پرداخت. با این حال تعداد دستگاه خودروهای تولیدی توسط این کمپانی به ۷۰۰۰ دستگاه در سال محدود می شود.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۷-۱۹

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *