خانه / اخبار خودرو / پورشه از تعدیل کننده‌ی مغناطیسی در درب خودروها استفاده می‌کند
پورشه از تعدیل کننده‌ی مغناطیسی در درب خودروها استفاده می‌کند - اجاره خودرو طباطبایی
پورشه از تعدیل کننده‌ی مغناطیسی در درب خودروها استفاده می‌کند - اجاره خودرو طباطبایی

پورشه از تعدیل کننده‌ی مغناطیسی در درب خودروها استفاده می‌کند

پورشه در مدل جدید پانامرا - اجاره ماشین پانامرا در تهران - از تعدیل کننده‌های مغناطیسی در داخل درب‌ها استفاده خواهد کرد. پورشه - اجاره خودرو پورشه - پانامرا به صورت استاندارد مجهز به مکانیزم هیدرولیکی برای درهای خود است. با وجود این مکانیزم در صورتی که درب خودرو را در هر جایی رها کنید، در همان جا ثابت باقی خواهد ماند. این سیستم جایگزین مکانیزم سنتی لولا و ضامن است، چون مکانیزم سنتی در صورت وجود باد و یا قرار داشتن خودرو در شیب نمی تواند درها را در جای خود ثابت نگه دارد. این سیستم غیر فعال عملکرد بسیار خوب و مناسبی دارد، با این حال هنگام بستن درب ها به کمی نیروی بیشتر برای حرکت دادن آنها نیاز است. حال برای حل این مورد چه کار می توان کرد؟ قرار دادن تعدیل کننده ی مغناطیسی (Magnetic damper) در داخل هر کدام از درب ها، راهکاری است که پورشه در نظر گرفته است. وجود این مورد در هنگام تست و آزمایش پورشه پانامرا مدل ۲۰۱۷ مشخص شد. در هنگامی که با مدیر پروژه ی پانامرا گرنوت دولنر صحبت می کردیم به شوخی این ایده را با وی در میان گذاشتیم اما و صادقانه اشاره کرد که پورشه به دنبال قرار دادن سیستم مشابهی در خودرو است. شاید به نظر شما وجود چنین مکانیزمی چندان ضروری نباشد اما باید آن را به حساب اضافه کاری مهندسی آلمانی ها گذاشت که طرفداران زیادی نیز دارد. روش آن ها این است که با دیدن مشکل، دانش خود را استفاده کرده و آن را حل می کنند. این تعدیل کننده ها یا اصطلاحا ضربه گیرها می توانند از نوع الکترومغناطیسی باشند. البته نمی توان عملکرد آن ها را با ضربهگیرهای الکترومغناطیسی که در کمک فنرهای جدید خودروها - رنت ماشین و خودرو - استفاده می شوند و نام هایی مانند MagneRide و Magnetic Ride Control دارند یکسان دانست. آن کمک فنرها از مایع مکنتیکی و الکترومغناطیس برای تنظیم میزان مقاومت فنر استفاده می کنند. با تغییر دادن میزان جریان ورودی شما می توانید میزان بازی و مقاومت این نوع کمک فنرها را نیز تغییر دهید. اما برای مکانیزم موجود در درب خودرو شما می توانید استفاده از مایع مگنتیک را کنار بگذارید چون نیازی به تنظیم کردن میزان مقاومت در وجود ندارد. این سامانه به راحتی می تواند خاموش و روشن شود تا تعیین کنیم که آیا در را در جای خود نگه دارد یا نه. در کنار این مکانیزم می توان از تعدیل کننده های هیدورلیکی نیز استفاده کرد تا حرکت در نیز به نرمی صورت گیرد. این مکانیزم هیچ تاثیری بر روی بهبود عملکرد خودرو بر روی جاده ندارد. البته همچنان سختی هایی در خصوص قرار دادن این سامانه در درب های خودرو وجود دارد، برای مثال در این سامانه به یک منطق کنترلی نیز نیاز است تا سیستم بتواند متوجه شود سرنشینان چه زمانی قصد باز یا بسته کردن در را دارند تا در را برای حرکت آزاد بگذارد. این مورد می تواند با استفاده از فشردن یا رها کردن یک کلید حل شود یا برای مثال در خودرو می تواند به حسگری مجهز شود که اعمال فشار روی در را تشخیص داده و به در اجازه ی حرکت بدهد. تصور می شود که جاسازی این مکانیزم در داخل در نیز کمی مساله ساز باشد. همچنین وزن اضافه ای که چنین مکانیزمی به همراه دارد باعث می شود که استفاده از آن تنها در مدل های کاین - اجاره ماشین کاین در تهران - و پانامرا توجیه داشته باشد و در خودروهای - اجاره ماشین و خودرو خارجی - اسپرتی چون ۹۱۱ و ۷۱۸ شاهد استفاده از آن نباشیم، البته به نظر می رسد که پورشه به دنبال یافتن راهی برای استفاده از این سیستم در تمامی محصولات خود است که باعث خوشحالی خریداران خواهد شد.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۷-۲۵

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *