خانه / اخبار خودرو / آیا قوانین زیست محیطی باعث افزایش حجم پیشرانه‌ها خواهند شد؟
آیا قوانین زیست محیطی باعث افزایش حجم پیشرانه‌ها خواهند شد؟ - اجاره خودرو طباطبایی
آیا قوانین زیست محیطی باعث افزایش حجم پیشرانه‌ها خواهند شد؟ - اجاره خودرو طباطبایی

آیا قوانین زیست محیطی باعث افزایش حجم پیشرانه‌ها خواهند شد؟

احتمال آن وجود دارد که با سخت‌گیرانه‌تر شدن قوانین زیست‌محیطی شاهد افزایش حجم پیشرانه‌ها باشیم. خودروسازان اروپایی در حال حاضر در میانه ی یک بحران در خصوص مصرف سوخت و میزان آلایندگی خودروهایشان قرار دارند. به گزارش رویترز در پی رسوایی مربوط به تقلب فولکس واگن در خصوص خودروهای - اجاره ماشین و خودرو خارجی - دیزلی به نظر می رسد که قوانین زیست محیطی سخت تری در راه باشند. در طی سال های اخیر، خودروسازان پیوسته در حال کاهش حجم و افزایش کارایی پیشرانه هایشان بوده اند اما این مساله نیز نتوانسته نتیجه ی دلخواه را به ارمغان بیاورد. اتفاقا به نظر می رسد که بازگشت دوباره به پیشرانه های پر حجم می تواند راهی باشد تا این پیشرانه ها را با قوانین سرسخت آلایندگی تطبیق دهیم. امروزه تست های آلایندگی در شرایط بسیار ایده آلی انجام می شوند. خودروها - رنت ماشین و خودرو - در این تست ها به صورت ثابت در حال حرکت در یک جاده هستند. در چنین شرایطی یک پیشرانه ی کم حجم که از پشتیبانی توربوشارژر نیز بهره مند باشد، می تواند از پس آزمایش بربیاید و نمره ی لازم را کسب کند. با این وجود در دنیای واقعی، همین پیشرانه در شرایط بسیار سخت تری قرار دارد و در قیاس با شرایط آزمایشگاهی نه تنها آلایندگی بیشتری از خود انتشار می دهد بلکه مصرف سوخت بیشتری نیز دارد. با تکنولوژی فعلی در زمینه ی پیشرانه ها دیگر خودروسازان در نقطه ی نهایی خود برای کاهش حجم موتور قرار دارند. حالا دیگر زمان آن فرا رسیده تا کار بر روی پیشرانه های پرحجم را از سر بگیریم. برای اینکه بتوانیم تست های آینده را – که قرار است شرایط دنیای واقعی را شبیه سازی کنند- با موفقیت پشت سر بگذاریم، انجام چنین کاری ضروری است. خودروسازان نیاز خواهند داشت تا سال ۲۰۱۹ تمامی خودروهایشان را با استاندارد جدید تطبیق دهند. در شرایط دنیای واقعی، یک پیشرانه ی بزرگ و حجیم نیازی ندارد تا به سختی یک پیشرانه ی کوچک کار کند. فشار کم تر بر روی پدال گاز به معنای آلایندگی کم تر است و سوخت بیشتری نیز در باک باقی خواهد ماند. به سادگی مشاهده می شود که یک پیشرانه ی پرحجم تر بهتر است و در مقابل این ایده باید عقب نشینی کرد. البته کار به این راحتی ها هم که دیده می شود نیست. پیشرانه های کم حجم هر روز در حال کارآمدتر شدن هستند و به مرور از آن ها در کنار پیشرانه های الکتریکی استفاده خواهد شد. گشتاور بالای الکتروموتور باعث افزایش چشمگیری در کارایی یک پیشرانه ی احتراق داخلی کم حجم می شود. البته این به معنای پایان عصر پیشرانه های کوچک نیست بلکه این خودروسازان هستند که باید فکری برای تست های واقع گرایانه ای که در راه هستند، بکنند. آن ها امتیازات خود را دریافت خواهند کرد و سپس باز هم به کاهش اندازه ی پیشرانه ها ادامه خواهند داد. پک باتری خودروها در حال قوی تر شدن و کوچک تر شدن است و همین روند برای پیشرانه ها نیز در حال انجام است.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۸-۰۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *