خانه / اخبار خودرو / تقویت ناوگان تاکسیرانی هنگام بارندگی
تقویت ناوگان تاکسیرانی هنگام بارندگی - اجاره خودرو طباطبایی
تقویت ناوگان تاکسیرانی هنگام بارندگی - اجاره خودرو طباطبایی

تقویت ناوگان تاکسیرانی هنگام بارندگی

جلسه آمادگی مدیریت شهری برای فصل بارندگی به ریاست معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران - اجاره خودرو در تهران - و با حضور نمایندگان پلیس راهور تهران بزرگ، معاونت ‌های امور مناطق و خدمات شهری شهرداری تهران و سازمان مدیریت بحران پایتخت و نیز مدیران عامل سازمان تاکسیرانی و شرکت کنترل ترافیک تهران برگزار شد.

مازیار حسینی در این جلسه با اشاره به این که تهران، شهر کم بارشی است که در اقلیم خشک و نیمه خشک واقع شده، گفت: با یک بارندگی کوچک، ممکن است مشکلات بزرگی برای شهر و شهروندان ایجاد شود و در صورت عدم پیش بینی های لازم، حتی بحران به وجود آ ید.

وی با اعلام این که بخش قابل توجهی از گرفتاری هایی که بعد از هر بارندگی رُخ می دهد، به مسائل فرهنگی برمی گردد، افزود: مشکلی که در این میان وجود دارد، این است که متأسفانه گروهی از افراد، جوی های آب را با سطل آشغال اشتباه می گیرند و از نهرهای شهر به جای مخازن زباله استفاده می کنند.

تقویت ناوگان تاکسیرانی هنگام بارندگی

معاون شهردار تهران با اشاره به این که با توجه به شیب طبیعی تهران، مواد زائدی که در انهار ریخته می شود از شمال شهر به جنوب شهر منتقل می شود و در نتیجه مناطق جنوبی با مشکلات بیشتری رو به رو می شوند، اظهار کرد: در بحث آمادگی برای فصل بارش، سازمان مدیریت بحران از نظر انجام هماهنگی های لازم، سازمان مهندسی عمران با توجه به نقش ستادی و تأمین امکانات و تجهیزات مورد نیاز و سازمان آتش نشانی در خصوص انجام عملیات امداد و نجات، از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.

مازیار حسینی با بیان این که در زمان بارندگی، نیروهای پلیس در کف خیابان شرایط سختی را تحمل می کنند، تصریح کرد: هنگام بارندگی باید بحث انتظامی را تقویت کنیم و نسبت به رفع موانع ترافیکی از جمله پارک های دوبله جلوگیری کنیم، ضمن این که باید موضوع جا به جایی مسافر به ویژه از طریق ناوگان تاکسیرانی به صورت ویژه تقویت شود.

آماده باش ۱۵ هزار کارگر خدمات شهری

سرهنگ محسن ترابیان؛ معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ نیز در این جلسه با اشاره به این که دغدغه ترافیکی هنگام بارندگی در مناطق شمالی تهران بیشتر است، اظهار کرد: در زمان بارندگی، شاهد افزایش تصادفات و درگیر شدن محورها به ویژه در مناطق ۱، ۲ و ۳ هستیم و یکی از مشکلات این مواقع بعد از بروز تصادفات، انتظار خودروها - رنت ماشین و خودرو - برای حضور پلیس و ترسیم کروکی است در صورتی که بیمه تا سقف ۶۳ میلیون ریال بدون کروکی خسارت پرداخت می کند.

اصغر عطایی؛ مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران در این جلسه با بیان این که تهران دارای ۴۹۶ کیلومتر کانال روباز، سرپوشیده و مدفون در عمق زمین و ۱۰ هزار کیلومتر انهار و جوهای آب است، تصریح کرد: ۱۵ هزار کارگر خدمات شهری به صورت لحظه ای در دسترس هستند تا در صورت بارندگی در هر ساعتی از شبانه روز، نسبت به رفع آب گرفتگی اقدام نمایند.

۴ بزرگراه پر ترافیک تهران هنگام بارندگی

ایلوش وزیری؛ مدیر عامل شرکت کنترل ترافیک تهران نیز با اشاره به این که با توجه به اطلاعات مرکز کنترل ترافیک، تعداد نقاط درگیر آب گرفتگی در تهران به حداقل میزان ممکن کاهش یافته، اظهار کرد: در زمان بارندگی، ترافیک در شبکه بزرگراهی تهران تشدید می شود که در این میان، شدت ترافیک در ۴ بزرگراه شهید چمران، آزادگان، شهید لشکری و شهید بابایی بیشتر است.

میثم مظفر؛ مدیر عامل سازمان تاکسیرانی تهران نیز در این جلسه با بیان این که هنگام بارندگی، ناوگان تاکسیرانی نقش ویژه ای بر عهده دارد، تصریح کرد: در زمان بارندگی از طریق حضور میدانی در سطح شهر و نظارت دقیق گشت های تاکسیرانی، نسبت به تقویت حضور تاکسی ها در سطح شهر اقدام خواهد شد.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۸-۰۵

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *