خانه / اخبار خودرو / مرسدس بنز E63 پیش از نمایشگاه خودرو لس آنجلس معرفی شد

مرسدس بنز E63 پیش از نمایشگاه خودرو لس آنجلس معرفی شد

مرسدس بنز - اجاره خودرو بنز - قدرتمندترین مدل کلاس E - اجاره ماشین بنز کلاس E - خود را معرفی کرد که قرار است دو هفته‌ی دیگر در نمایشگاه خودرو - اجاره خودرو خارجی - لس‌آنجلس در معرض نمایش همگان قرار بگیرد. مرسدس بنز AMG E63 S توانی برابر با ۶۰۳ اسب بخار یعنی ۲۶ واحد بیش تر از مدل پیشین تولید می کند. هر دو مدل E63 S و E63 کاهش وزن داشته اند و از یک پیشرانه ی توربوشارژ دو قلوی ۴ لیتری ۸ سیلندر بهره می برند که برای اولین بار در آن ها از توربوشارژرهای دوقلوی مارپیچ استفاده شده است. مدل S در دور موتورهای ۲٫۵۰۰ الی ۴٫۵۰۰ دور در دقیقه، گشتاور شگفت انگیز ۸۵۰ نیوتن متر را تولید می کند که شتاب صفر تا صد ۳٫۳ ثانیه و حداکثر سرعت ۳۰۰ کیلومتر در ساعت را به ارمغان می آورد. مدل استاندارد AMG E63 که توانی برابر با ۵۶۳ اسب بخار و گشتاوری معادل ۷۵۰ نیوتن متر تولید می کند با شتاب صفر تا صد ۳٫۴ ثانیه خیلی هم کند نیست. محدودیت سرعت الکترونیکی اعمال شده ۲۵۰ کیلومتر در ساعت است. به منظور بهینه سازی در مصرف سوخت، سیستم کاهش تعداد سیلندر فعال در این پیشرانه ی ۸ سیلندری در موارد مورد نیاز دو، سه، پنج و هشت سیلندر را در شرایط بار سبک غیرفعال می کند. این فناوری برای اولین بار در مرسدس بنز AMG SLK55 به کار گرفته شد. سیستم انتقال قدرت آن نیز انتقال قدرت اتوماتیک ۹ سرعته ی AMG Speedshift MCT مرسدس بنز است. هر دو مدل دارای یک سیستم چهار چرخ متحرک جدید +AMG Performance 4MATIC هستند. مرسدس بنز اظهار کرده که این سیستم جدید به تازگی طراحی و پیاده شده و برای اولین بار به منظور اطمینان از استفاده ی بهینه از گشتاور تولیدی در تقابل با محدودیت فیزیکی، توزیع گشتاور را به طور کامل از چرخ های جلو به عقب انجام می دهد. سیستم تعلیق نیز از طراحی جدید بهره می برد. این سیستم جدید متشکل از محفظه های هوایی چندگانه است. مرسدس بنز هنوز اطلاعات دقیقی از ویژگی های دقیق این سیستم منتشر نکرده است اما ادعا کرده که محفظه ها پایداری بسیار بالایی دارند که می توان این طور برداشت کرد که تعداد بیشتری محفظه در سمت جلو و عقب خودرو در تماس و تحت بار هستند. E63 یک حالت دریفت هم دارد که در زمان مسابقه فعال می شود و لازمه ی آن غیرفعال شدن ESP و قرار گرفتن جعبه دنده در حالت دستی است. در حالت دریفت E63 S، تمام توان خودرو به چرخ های عقب منتقل می شود. ظاهر خودرو نیز بسیار جذاب است و شامل ستون های اصلی نگه دارنده ی سقف ویژه در جلو خودرو است. گلگیرهای پیرامون چرخ های خودرو معادل ۱٫۷ سانتی متر پهن تر شده اند تا هم فضای بیش تری برای چرخ های بزرگ تر در جلو خودرو فراهم کنند و هم چرخ ها به طور کامل در بر گرفته شوند. جلوپنجره ی این خودرو نیز از دو مجرای کروم نقره ای، لبه های مشکل عمودی و حروف AMG تشکیل شده است. در جلو خودرو یک شکاف تهاجمی رو به پایین مشاهده می شود که مرسدس بنز طراحی عریض جلوی خودرو را از بال های جت الهام گرفته است. در نمایشگاه خودرو لس آنجلس قطعاً شاهد جزئیات بیش تری از خودروهای - اجاره ماشین و خودرو خارجی - مرسدس بنز AMG E63 و E63 S مدل ۲۰۱۸ خواهیم بود. هر دو مدل نیز در تابستان سال ۲۰۱۷ قرار است راهی بازار شوند.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۸-۰۸

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *