خانه / اخبار خودرو / چرا باید منتظر حضور نیسان در ایران بود؟

چرا باید منتظر حضور نیسان در ایران بود؟

دلایلی وجود دارد که با چیدن آنها در کنار هم، پازل حضور نیسان در ایران تکمیل می‌شود. برندهای معتبر آسیایی و اروپایی بعد از لغو تحریم ها به بازار خودروی ایران پا گذاشتند یا آماده حضور در این بازار بزرگ می شوند. این خودروسازان یک به یک با خودروسازان دولتی و خصوصی قرارداد امضاء می کنند تا برای تولید و مونتاژ یا واردات خودرو به ایران راهی باز کنند. در این میان چند صباحی است نام نیسان در ذهن ها بیش از پیش تداعی می شود و نشانه های حضور این برند در سطح شهر و همچنین در قراردادهای خودرویی ایران و دیگر کشورها دیده می شود. اما چرا باید منتظر حضور خودروسازان معتبر ژاپنی که برند خوش نامی در ایران و جهان است باشیم. از سال ۱۹۹۹ یک اتحاد آسیایی-اروپایی در صنعت خودروی دنیا شکل گرفت و دو برند ژاپنی و فرانسوی به نام های نیسان و رنو شراکت استراتژیک خود را با تأسیس Renault–Nissan Alliance آغاز کردند. این اتحاد تا کنون هم پا برجاست. رنو که سال ها است یکی از شرکای سایپا - اجاره ماشین و خودرو خارجی - سایپا">کرایه خودروهای سایپا - و ایران خودرو محسوب می شود، به تازگی توافقنامه جدیدی را با سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران امضاء کرده است تا خود بدون شریک خودروساز ایران و با حضور شریکی دولتی، دوره جدیدی را با سرمایه گذاری ۶۰ درصدی و با ورود فناوری به ایران آغاز کند. قرارداد جدید رنو بحث حضور نیسان در ایران را تقویت می کند. زیرا پیش از این نیز همکاری نیسان و حضور ماکسیما در ایران همزمان با قراردادهای ابتدایی ساخت تندر یا همان پروژه L90 بود. به نظر می رسد این بار رنو راه را برای حضور شریک استراتژیک خود هموار می کند. چند صباحی است که میتسوبیشی دیگر برند ژاپنی نیز خودروهایش را به بازار ایران عرضه می کند. استقبال از خودروهای این برند ژاپنی به خصوصی Lancer و Outlander علاوه بر فروش خوب خودروهای سوزوکی و تویوتا، می توان یکی از عامل های موثر برای وسوسه شدن هر برند ژاپنی به خصوص نیسان شود. البته از سویی خرید ۲۴ درصد سهام میتسوبیشی توسط نیسان نیز می تواند حضور این برند ژاپنی را در ایران تسهیل کند. تبلیغات مبهم شرکت جهان نوین آریا به تازگی شرکت جهان نوین آریا در سطح برخی شهرها و برخی جاده های ایران تبلیغاتی را در قالب بیلبورد با عنوان «نوآوری هیجان انگیز، به زودی در ایران» که ردپای آن را نیز در شبکه های اجتماعی می توان دید. شرکت جهان نوین آریان متعلق به جهانگیر آریا یکی از واردکنندگان خودرو در ایران است. اگر نام این شرکت را در گوگل سرچ کنید، نام نمایندگی نیسان و همچنین سایت www.jna-nissan.ir به چشم می خورد. از طرفی کانال تلگرامی با نام nissaniran نیز راه اندازی شده است که تبلیغات جهان نوین آریا در آن به اشتراک گذاشته می شود. اگر سری به سایت مذکور یا کانال تلگرام اشاره شده، بزنید، نه تنها با لوگوی برند نیسان برخورد می کنید، بلکه متوجه خواهید شد که خودروی جوک و ایکس تریل را به زودی در خیابان های تهران - اجاره خودرو در تهران - مشاهده خواهیم کرد. آنچه از شواهد پیداست نیسان به زودی در ایران نماینده رسمی و قانونی خواهد داشت.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۸-۰۹

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *