خانه / اخبار خودرو / میتسوبیشی، نیسان و رنو در حال تدارک یک اتحاد قدرتمند
میتسوبیشی، نیسان و رنو در حال تدارک یک اتحاد قدرتمند - اجاره خودرو طباطبایی
میتسوبیشی، نیسان و رنو در حال تدارک یک اتحاد قدرتمند - اجاره خودرو طباطبایی

میتسوبیشی، نیسان و رنو در حال تدارک یک اتحاد قدرتمند

میتسوبیشی و نیسان به همراه کمپانی خودروسازی رنو قرار است در صورت دستیابی به توافق رو به اقداماتی برای همکاری نزدیک‌تر خواهند آورد. کارلوس قسن مدیرعامل رنو-نیسان اعلام کرد: نیسان و رنو برنامه ی کسب و کاری عظیمی با همکار جدیدشان یعنی میتسوبیشی آغاز کرده اند. در نمایشگاه اتومبیل، قسن گفت که مطمئن است مقامات قانونی و دولتی با درآمد ۲٫۲ میلیاردی از ۳۴ درصد سهام مالکیت در میتسوبیشی تا پایان امسال موافقت خواهند کرد و سپس همه چیز به رقابت ها بستگی خواهد داشت. وی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: «این معامله ای نیست که در آن بگوییم قبول، معامله کردیم، حالا بیایید فکر کنیم ببینیم با هم چه کارهایی می توانیم انجام دهیم.» وی افزود:« خیر، روزی که ما معامله را انجام دهیم، به همه اعلام خواهیم کرد که قرار است با هم چه کار کنیم. و کار ما عظیم خواهد بود. این کار یک اقدام عظیم بین میتسوبیشی و نیسان است، همچنین شاید همکاری بین رنو و میتسوبیشی هم بسیار با اهمیت باشد.» قسن گفت که برنامه ها هنوز به طور قطعی مشخص نشده و مشخص نیست این سه کمپانی بزرگ قرار است در ایالات متحده چه کاری انجام دهند، اما پتانسیل آن بسیار عظیم و چشمگیر است. وی افزود: «ما باید در ایالات متحده بیشتر کند و کاو کنیم، اما وقتی در مورد خرید، مهندسی، پلتفرم ها، موتورها و مدل های هیبریدی برقی صحبت می کنیم، قطعا اتفاق عظیم و چشمگیری در شرف وقوع است.» نیسان و میتسوبیشی همین الان هم معاملات و قرارداد های خودرویی مشترک دارند. برای مثال، میتسوبیشی با ارائه ی خودروهای - اجاره ماشین و خودرو خارجی - کوچک شهری در ژاپن، نیسان را پشتیبانی می کند. اما قسن گفت که وی رویای بسیار دست نیافتنی تری در ذهن دارد. او می خواهد میتسوبیشی را به بخشی از دنیای اتحاد رنو – نیسان تبدیل کند، این اتحاد مدت ۱۷ سال است که این دو کمپانی را در خرید، مدیریت، تولید خودرو و توسعه و تحقیق به هم مرتبط ساخته است. او گفت: «میتسوبیشی در این پرونده به این اتحاد خواهد پیوست، اتحادی که در مورد همکاری و هماهنگی سودمند و تولیدکننده می باشد. همه می دانیم که میتسوبیشی می تواند همکاری های زیادی با این اتحاد داشته باشد و از نظر استراتژیکی نقاط مشترک و ارتباطات زیادی با هم داریم.» در حال حاضر، جنبه های همکاری میتسوبیشی–نیسان در بازارهایی همچون ژاپن و هند به صرفه تر از بازار ایالات متحده است. نیسان و رنو در ایالات متحده با هم رقابت نمی کنند، در حالی که نیسان و میتسوبیشی دهه ها است که در این بازار با هم در رقابت هستند. نیسان تمام مدت در حال تلاش برای افزایش سهمش در بازار ایالات متحده بوده، در حالی که میتسوبیشی برای حفظ سهم خود در این بازار با مشکل مواجه است. در ماه آوریل، میتسوبیشی اعتراف کرد داده های آزمایشی را برای ارائه ی مصرف سوخت کمتر در خودروهای خاصی دستکاری کرده است. این رسوایی در نهایت منجر به استعفای تتسورو آیکاوا مدیرعامل این کمپانی خودروسازی شد. این بحران میتسوبیشی فرصت مناسب را برای نیسان به ارمغان آورد تا کنترل بازار را به دست بگیرد.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۸-۱۶

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *