خانه / اخبار خودرو / ایجاد ۶ مجموعه ساز بزرگ در صنعت قطعه سازی ایران
ایجاد 6 مجموعه ساز بزرگ در صنعت قطعه سازی ایران - اجاره خودرو طباطبایی
ایجاد ۶ مجموعه ساز بزرگ در صنعت قطعه سازی ایران - اجاره خودرو طباطبایی

ایجاد ۶ مجموعه ساز بزرگ در صنعت قطعه سازی ایران

عضو شورای سیاست گذاری خودرو می گوید : در استراتژی صنعت خودرو در سال ۸۰ ، ایجاد جوینت ونچرهای قطعه سازی در داخل دیده شده است. محمد رضا نجفی منش در گفتگو با خبرنگار خبر خودرو با اشاره به روند ایجاد جوینت ونچرهای قطعه سازی در کشور اظهار داشت : پیش از این نیز جوینت ونچرهایی میان قطعه سازان داخلی ایجاد شده هر چند عملا موفق نبوده است . وی تصریح کرد : در استراتژی صنعت خودرو در سال ۸۰ ، ایجاد جوینت ونچرهای قطعه سازی دیده شده است بنابراین هر گونه اقدام در این مسیر در تولید بهتر ، قیمت - قیمت کرایه ماشین خارجی - رقابتی و توسعه صادرات قطعات نقش موثری خواهد داشت. وی افزود : در شرایطی که همکاری هایی با شرکتهای خارجی آغاز شده است تشکیل جوینت ونچرهای قطعه سازی و ادغام شرکتها تاثیر بسیار مثبتی برای حضور و همکاری بیشتر قطعه سازی داخلی خواهد داشت. به گفته وی ادغام قطعه سازان و افزایش پتانسیل شرکتهای قطعه سازی می تواند در تیراژ قطعات و تولید در مقیاس اقتصادی و دستیابی به قیمت و کیفیت رقابتی نقش موثری داشته باشد. وی در ادامه به جریان جوینت ونچر با قطعه سازان خارجی اشاره کرد و اظهار داشت : در گذشته نیز این جوینت هایی با شرکتهای خارجی صورت گرفته اما با اجرای برجام این روند سرعت گرفته است. وی همچنین از وجود ۶ مجموعه ساز بزرگ در صنعت قطعه سازی کشور خبر دادو گفت : بر خلاف برخی اظهارات خوشبختانه صنعت قطعه سازی ایران به سمت مجموعه سازی حرکت هایی داشته به طوری در حال حاضر حدود ۶ مجموعه ساز بزرگ در این صنعت تشکیل شده است. این فعال در صنعت قطعه سازی کشور در ادامه با اشاره به اهمیت تولید رقابتی در توسعه صادرات قطعات از تشکیل کمیته ای در شورای سیاست گذاری خودرو برای بررسی وضعیت صادرات خودرو و قطعات خبر داد و گفت : در آخرین جلسه شورای سیاست گذاری خودرو وزیر صنعت نیز تاکید زیادی در خصوص توجه به حوزه صادرات خودرو و قطعات داشتند در همین راستا هم اکنون جلساتی در وزارت صنعت و معدن در خصوص مشکلات و موانع صادرات و راهکارهای توسعه در این بخش در حال برگزاری است تا این پروسه روند بهتری یابد. نجفی منش در خصوص نتایج این جلسات اظهار داشت : تاکنون به نتایج مورد انتظاری در راستای برزگاری این جلسات دست نیافته ایم. وی با اشاره به اینکه امروز مشکلات بانکی مانع بزرگی برای صادرات نیست ، تصریح کرد : در صورتی که مواردی چون یکسان سازی نرخ ارز، عملی شدن قراردادها و تحقق ۳۰ درصدی صادرات خودرو محقق شود می تواند در رشد صادرات خودرو و قطعات جهش خوبی را داشته باشیم.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۸-۱۸

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *