خانه / اخبار خودرو / هشدار اتحادیه نمایشگاه داران به خریداران خودرو
هشدار اتحادیه نمایشگاه داران به خریداران خودرو - اجاره خودرو طباطبایی
هشدار اتحادیه نمایشگاه داران به خریداران خودرو - اجاره خودرو طباطبایی

هشدار اتحادیه نمایشگاه داران به خریداران خودرو

با نزدیک شدن به پایان دومین ماه از فصل پاییز ، بازار خودرو - اجاره ماشین و خودرو - ایران همچنان با رکود و افت تقاضا روبرو است این در حالی است که بر خلاف شرایطی رکودی حاکم بر بازار طی هفته های گذشته قیمت - قیمت کرایه ماشین خارجی - برخی از خودروهای - اجاره ماشین و خودرو خارجی - داخلی - اجاره خودرو - در بازار افزایش چشمگیری داشته است. نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو با توجه به ادامه اختلاف قیمت در بازار خودروهای داخلی گفت : اغلب خودروهایی که میزان عرضه آنها توسط شرکتها کاهش یافته در بازار با افزایش قیمت روبرو شده اند. غلامحسین قاسمیان در گفتگو با خبرنگار خبر خودرو با اشاره به اینکه امروز عرضه و تقاضا قیمت خودرو را در بازار را تعیین می کند ، افزود : زمانی که عرضه کاهش و تقاضا افزایش می یابد تبعا قیمت خودروها - رنت ماشین و خودرو - در بازار افزایش می یابد. وی کاهش و یا عدم عرضه برخی از خودروها توسط شرکتها را علت اصلی افزایش قیمت آنها در بازار دانست و گفت : امروز نوسانات قیمت در بازار را شرکتهای خودروساز تعیین می کنند. وی شرایط کنونی در قیمت خودروهای داخلی را ناشی از ترفند شرکتهای خودروساز اعلام کرد و یاد آورشد : اغلب شرکتهای داخلی که اقدام به پیش فروش و ارائه شرایطی خودروها نمودند برای اینکه قیمت محصولات شان به زیر قیمت کارخانه افت نکند ناگزیر به کاهش عرضه شدند. وی تصریح کرد : شرایطی کنونی قیمت خودروها و نوساناتی که در هفته ای اخیر در بازار خودرو ایجاد شده ، ناشی از انحصار موجود توسط برخی از شرکتهای خودروساز است. این فعال بازار خودرو همچنین در خصوص بازار خودروهای وارداتی - اجاره خودرو - گفت : بازار وارداتی ها دارای ثبات در قیمت است اما رکود سنگینی بر بازار این خودروها حاکم است اما رکود و ورود مدل های جدید ۲۰۱۷ چندان بر قیمت ها تاثیری نگذاشته است. وی در ادامه با توجه به افزایش کلاهبرداری در جریان معاملات و پیش فروش ها خودروها اظهار داشت : بر اساس مصوبه هیات دولت ، کلیه شرکتهایی که خواستار پیش فروش هستند باید از وزارت صنعت و معدن مجوز دریافت کنند چرا که در جریان برخی از پیش فروش هایی که در جراید اعلام می شود کلاهبرداری هایی صورت می گیرد که عمدتا مربوط به شرکتها و نمایشگاههای فاقد پروانه کسب است. افزود : متاسفانه دفاتر بدون مجوز با هدف عوام فریبی پس از راه اندازی دفتر با پول دریافتی از مصرف کننده برای پیش خرید خودرو اقدام می کنند. نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تهران - اجاره خودرو در تهران - با توجه به ساماندهی نمایشگاه داران فاقد پروانه کسب در تهران گفت : در شرایطی که نمایشگاه قافد مجوز و پروانه کسب افزایش زیادی یافته اند اتحادیه نمایشگاه داران به منظور جلوگیری از کلاهبرداری و هر گونه فعالیت غیر قانونی در این بخش در حال شناسایی و ساماندهی این نمایشگاهها است. قاسمیان با توجه به ادامه تخلفات و امار بالای شکایات و کلاهبرداری در بازار خرید و فروش خودرو به مردم توصیه کرد تنها از واحدهای صنفی و شرکت های لیزینگی دارای مجوز و پروانه کسب ، خودروهای مورد نظرشان را خریداری نمایند.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۸-۱۹

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *