خانه / اخبار خودرو / تشکیل صف ۲۰ میلیونی فروش سهام شرکتهای خودرویی
تشکیل صف 20 میلیونی فروش سهام شرکتهای خودرویی - اجاره خودرو طباطبایی
تشکیل صف ۲۰ میلیونی فروش سهام شرکتهای خودرویی - اجاره خودرو طباطبایی

تشکیل صف ۲۰ میلیونی فروش سهام شرکتهای خودرویی

بازار سهام شرکتهای خودرویی متاثر از اتفاقات و اخبار خودرویی همچنان روزهای پرنوسانی را طی می کند به طوری که روز گذشته ناشی از اتفاقات اخیر و عدم شفاف سازی ها و از سویی تمدید تحریم های ۱۰ ساله ایران شاهد افت شاخص سهام شرکتهای خودرویی بودیم به طوری که روز گذشته سهام خودرویی با صف فروش ۲۰ میلیونی مواجه گردید. هر چند به گفته کارشناسان تحریم ها موضوعی جدید نیست که تمدید آنها موجب افت سهام گروه خودرو و ساخت قطعات شود اما قطعا این مساله بی تاثیر نیز نبوده است . به گفته یک کارشناس ارشد بازار سرمایه ، با وجود جریان منفی سهام شرکتهای خودرویی همچنان شرکتهای خودرویی به لحاظ حجم و ارزش معاملات از وضعیت خوبی برخوردارند به طوری ک طی روز گذشته بعد از صنایع شیمیایی رتبه دوم را به لحاظ حجم و ارزش معاملات را داشته اند. کیوان شیخی در گفتگو با خبرنگار خبر خودرو اظهار می کند تحریم ها موضوع جدیدی نیست که بتواند تمدید آنها موجب افت سهام گروه خودرویی ها شود این تحریم ها ، از سال ۱۹۹۶ در هر دولتی در آمریکا تمدید شده است. وی می گوید بحثی که در این مدت هم بازار سرمایه و سهام گروه خودرویی را با شوک منفی روبرو کرد ، انتشار اخبار مثبت از وضعیت شرکتهای خودرویی و نهایتا افزایش انتظارات سرمایه گذاران است در حالی که در حوزه عملیاتی و گزارش دهی و سود سازی اتفاقی رخ نداده است. وی با تاکید بر لزوم شفاف سازی شرکتها در خصوص تاثیر قراردادهای خودرویی بر صورت های مالی شرکتها عنوان می کند : قطعا انتشار این خبرها برای گروهی که لیدر سایر صنایع را دارد بدون ایجاد هر گونه شفاف سازی ، حرکت درستی نخواهد بود و سرمایه گذاری که از این جریان متضرر شود دیگر به سمت بازار بورس و سرمایه باز نخواهد گشت. به گفته وی امروز اخبار کذایی که به بازار سرمایه اعلام می شود اما تغییراتی در سود سهام شرکتها رخ نمی دهد مسلما بالای جان سرمایه گذار خواهد بود. وی به مسئولان دولتی و مدیران شرکت های خودرویی توصیه کرد که حتی الامکان حاشیه های خبری را کاهش داده و نسبت به تاثیر قراردادهای خودرویی بر صورت های مالی و سود و زیان شرکتها در دوره های اخیر و آتی شفاف سازی نمایند. این کارشناس ارشد بازار سهام می افزاید : با شفاف سازی تاثیر قراردادهای بر صورت های مالی شرکتهای خودرویی ، مسلما سرمایه گذاران بر اساس رویدادهای مالی تصمیم گیری نموده و نه بر اساس حدس و گمان خبری. شیخی می گوید : همواره به سرمایه گذاران توصیه اکید شده که به تجزیه و تحلیل هایی درست توجه نمایند و هیجانی تصمیم گیری نکنند. به گفته وی همچنان بازار سرمایه و سهام شرکتهای خودرویی متاثر از اخبار خودرویی است که در یک سال اخیر منتشر می شود و نوسانات اخیر بازار سهام شرکتهای خودرویی ارتباطی به نرخ دلار ندارد چنانچه هفته گذشته با افزایش چشم گیر نرخ دلار صف فروشی برای شرکتهای خودرویی تشکیل نگردید. وی تاکید می کند : هر اتفاقی که می افتد باید آثاری در سود و زیان شرکتها داشته باشد و زمانی که شفاف سازی نشود سرمایه گذار پس از انتظاری بدون نتیجه و خسته کننده ، اقدام به فروش سهام با هر قیمتی می کند.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۹-۲۵

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *