خانه / اخبار خودرو / همکاری بخش M‌ و i ب ام و برای تولید خودروی اسپرت برقی
همکاری بخش M‌ و i ب ام و برای تولید خودروی اسپرت برقی
همکاری بخش M‌ و i ب ام و برای تولید خودروی اسپرت برقی

همکاری بخش M‌ و i ب ام و برای تولید خودروی اسپرت برقی

رویکرد اغلب خودروسازان به سمت هیبریدی و الکتریکی شدن محصولاتشان است. ب ام‌ و قصد دارد با ترکیب دو بخش از محصولات خود، عملکرد بالا و بازدهی عالی را در قالب یک محصول ارائه کند. در حال حاضر به نظر می رسد شرکت ب ام و به عنوان یک برند جامع وظیفه ی رهبری سری های مختلف زیرمجموعه خود را بر عهده دارد. دو زیرمجموعه M و i شرکت ب ام و به طور کاملاً مجزا فعالیت می کنند؛ بخش M وظیفه هدایت و توسعه خودروهای - اجاره ماشین و خودرو خارجی - اسپرت و مسابقه ای را بر عهده دارد، در حالی که بخش i به خودروهای الکتریکی و پربازده متمایل است. با وجود تضاد بین خط مشی این دو سری، ب ام و در نظر دارد از بخش های M و i خود در پروژه هایی خاص، به صورت مشترک بهره ببرد. بخش M خودروهای ب ام و قصد دارد خودروهای خود را برقی و هیبریدی کند. پیتر کوینتوس (Peter Quintus)، مدیر فروش و بازاریابی سری M در این خصوص گفت: در حال حاضر اگر نگاه دقیق تری به وزن باتری ها و عملکرد دریافتی حاصل از الکتریکی کردن خودروها - رنت ماشین و خودرو - داشته باشیم، متوجه می شویم بهترین ترکیب عملکرد و تکنولوژی های دینامیکی همچنان توسط مدل هایی مجهز به پیشرانه ی احتراقی به دست می آید. آیا امکان دارد خودرویی از سری M تولید شود که از لحاظ عملکرد بسیار خیره کننده و در عین حال الکتریکی باشد؟ بله، ولی در حال حاضر چنین تکنولوژی جزء خط مشی سری M نیست و تکنولوژی لازم باید پیشرفت چشمگیرتری داشته باشد. پیتر کوینتوس در ادامه گفت: ما پلتفرم و تمام تکنولوژی های موجود را در اختیار داریم که شامل خودروی الکتریکی و تبدیل سریع سری M به تکنولوژی برقی یا هیبریدی در صورت لزوم است. اما معتقدیم که در حال حاضر زمان مناسبی برای عرضه ی این خودرو نیست. کوینتوس از ایده ی تجهیز خودروهای سری M به سازه ی کربنی مانند ب ام و سری ۷ کنونی خبر داد. البته استفاده کامل از کربن، مانند خودروهای i3 و i8، هزینه زیادی دارد که طبعاً خودروهای سری M به طور کامل از کربن ساخته نخواهد شد، بلکه ترکیبی از فیبر کربن، آلومینیوم و منیزیم در شاسی استفاده خواهد شد. این عمل به میزان قابل توجهی موجب کاهش وزن خودرو می شود. البته این تغییرات تا حدی ممکن است که افزایش قیمت - قیمت کرایه ماشین خارجی - خودرو در سطح محصولات سری M باقی بماند تا مشتریان این سری ناامید نشوند. مدیر فروش و بازاریابی سری M در این خصوص گفت: ما در هر دوره ای مزایا و سود استفاده از تکنولوژی فیبر کربن را بررسی می کنیم ولی در حال حاضر استفاده از ترکیبی از فولاد، آلومینیوم و فیبر کربن بسیار پرسودتر و ارزشمندتر از استفاده کامل از فیبر کربن در سازه خودرو است. هنگامی که در مورد امکان تولید مدل BMW M i8 از کوینتوس سوال شد، او با قاطعیت رضایت خود را بیان کرد. در نتیجه خودروهای سری M در حال تغییر سریع هستند. در حالی که ایده M3 هیبریدی یا الکتریکی برای بسیاری از طرفداران بی ام و - اجاره خودرو بی ام و - - اجاره خودرو بی ام دبلیو - بسیار هیجان انگیز است، تکنولوژی شاسی سبک وزن را می توان مرهون تلاش های فراوان بخش i شرکت بی ام دبلیو دانست.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۱۱-۱۲

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *