خانه / اخبار خودرو / اداره ثبت مالکیت پارکینگ های مکانیزه را قبول نمی کند
اداره ثبت مالکیت پارکینگ های مکانیزه را قبول نمی کند - اجاره خودرو طباطبایی
اداره ثبت مالکیت پارکینگ های مکانیزه را قبول نمی کند - اجاره خودرو طباطبایی

اداره ثبت مالکیت پارکینگ های مکانیزه را قبول نمی کند

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران - اجاره خودرو در تهران - گفت: اداره ثبت تنها به پارکینگ های ثابت سند می دهد و موضوع پارکینگ های مکانیزه به معضلی تبدیل شده که اگر بخواهیم آن ها را بفروشیم با مشکل مواجه می شویم. اقبال شاکری رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه هم اکنون به ازای هر واحد ساختمانی بین یک تا یک و نیم واحد باید پارکینگ تأمین شود، اظهار داشت: در گذشته در بعضی از مناطق به دلیل بافت فرسوده، نیم واحد پارکینگ تأمین می شد اما هم اکنون این رقم افزایش یافته است. وی با بیان اینکه هم اکنون هر خانواده ی تهرانی بین یک الی ۳ خودرو دارند، افزود: به همین دلیل ۱۰۰ درصد تأمین پارکینگ موجود باید بر اساس استانداردهای فعلی رعایت شود. رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه هم اکنون پارکینگ های موجود پاسخگوی این تعداد خودرو نیست، تصریح کرد: به همین دلیل مردم مجبورند در معابر عمومی خودروی خود را پارک کنند. شاکری با تأکید بر اینکه به دلیل افزایش سفرهای درون شهری در مرکز شهر و حوالی طرح زوج و فرد با کمبود شدید پارکینگ مواجه هستیم، گفت: مهمترین مسئله ای که هم اکنون وجود دارد این است که یک سری از واحدها به دلیل عدم امکانات فیزیکی و موقعیت جغرافیایی خود مانند کوچه های بن بست و شیب اصلا نمی توانند تأمین پارکینگ کنند. وی با بیان اینکه در حال حاضر تأمین پارکینگ کافی مورد نیاز شهر تهران است، تأکید کرد: اگر بار را بر گردن شهرداری و دولت بگذاریم به دلیل کمبود منابع باز هم با مشکل مواجه می شویم، به همین دلیل باید با استفاده از بخش خصوصی این امر را تأمین کنیم. رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه پارکینگ های حاشیه ای شهر تهران را باید با راه اندازی سامانه ای، سامان دهی کنیم، تصریح کرد: با این امر می توانیم تکنولوژی پارکینگ داری را به صنعت درآمدزایی تبدیل کنیم. شاکری با بیان اینکه روزانه تعداد قابل توجهی برای ساخت پارکینگ به ما مراجعه می کنند، افزود: آن ها گفته اند که سرمایه ساخت پارکینگ مکانیزه و ثابت زیرسطحی و روسطحی را تأمین و همچنین اداره آن را بر عهده می گیرند. وی با تأکید بر اینکه اداره ثبت مالکیت، پارکینگ های مکانیزه را قبول نمی کند، گفت: اداره ثبت مطرح کرده تنها به پارکینگ های ثابت سند می دهد، به همین دلیل هم اکنون موضوع پارکینگ های مکانیزه به معضلی تبدیل شده که اگر بخواهیم آن ها را بفروشیم، با مشکل مواجه می شویم. رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران اضافه کرد: برای واگذاری پارکینگ های مکانیزه به پیمانکار نیز با مشکلاتی مواجه هستیم. شاکری با تأکید بر اینکه می توانیم با عوارض پارکینگ به راحتی درآمد زایی کنیم، یادآور شد: مردم به دلیل کمبود پارکینگ با مشکلات زیادی مواجه هستند، به همین دلیل باید با کمک شهرداری و بخش خصوصی این موضوع را سامان ببخشیم.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۱۱-۳۰

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *