خانه / اخبار خودرو / در مورد پیشرانه‌ی LT5 شورولت کوروت بیشتر بدانید
شورولت جزئیاتی از پیشرانه‌ی هشت سیلندر خورجینی LT5 مدل کوروت منتشر کرد.

در مورد پیشرانه‌ی LT5 شورولت کوروت بیشتر بدانید

شورولت جزئیاتی از پیشرانه‌ی هشت سیلندر خورجینی LT5 مدل کوروت منتشر کرد. به تازگی جزئیات مربوط به یک پیشرانه ی هشت سیلندر خورجینی تنفس طبیعی ۶٫۲ لیتری با طراحی DOHC در وب سایت بخش سرویس جنرال موتورز رؤیت شده است. جنرال موتورز سپس اقدام به حذف این اطلاعات از روی وب سایت خود کرد؛ اما برخی از کاربران توانستند از این اطلاعات عکس بگیرند و آن را ذخیره کنند. بر اساس این اطلاعات، پیشرانه ی با نام کد LT5 شناخته می شود؛ نامی که جنرال موتورز در ماه سپتامبر به ثبت رسانده بود. این پیشرانه همچنین به فناوری زمان بندی متغیر سوپاپ ها (VVT) و فناوری تزریق مستقیم سوخت جنرال موتورز با نام ( SIDI) مجهز شده است. ساختار کلی این پیشرانه از جنس آلیاژ آلومینیوم است. بر اساس اطلاعات آمده در اسناد جنرال موتورز، پیشرانه ی یادشده در کوروت مدل ۲۰۱۸ استفاده خواهد شد. در این اسناد مدلی که قرار است از این پیشرانه استفاده کند با کد Y معرفی شده است و کد Y در بین محصولات جنرال موتورز، نشان دهنده ی مدل شورولت کوروت است. نام LT5 برای دوستداران و علاقه مندان کوروت چندان نا آشنا و غریبه نیست؛ چرا که این کد قبلا برای اشاره به پیشرانه ی هشت سیلندر V شکل ۵٫۷ لیتری به کار می رفت؛ پیشرانه ای که در کوروت ZR-1 نسل چهارم (C4) مورد استفاده قرار گرفته بود. حال این نام دوباره روی وب سایت شرکت Katech که وظیفه ی تولید پیشرانه های قدرتمند جنرال موتورز را بر عهده دارد، دیده شده است. جالب است که نام این پیشرانه در وب سایت کاتک در کنار نام کوروت نسل هشتم (C8) آمده است که با نام (Zora) نیز شناخته می شود. نام LT5 نشان دهنده ی نسل آینده ی پیشرانه های بلوک کوچک هشت سیلندر V شکل سری LT جنرال موتورز نیز هست. پیشرانه ی دیگر این خانواده یعنی مدل LT4 در خودروهای - اجاره ماشین و خودرو خارجی - کوروت Z06 نسل هفتم، شورولت کامارو ZL1 و کادیلاک CTS-V مورد استفاده قرار گرفته است. این پیشرانه ی هشت سیلندر خورجینی، ۶٫۲ لیتر حجم دارد و به سوپرشارژر نیز مجهز است و توانایی تولید ۶۵۰ اسب بخار قدرت و ۸۸۱ نیوتون متر گشتاور دارد. نسخه ی نهایی پیشرانه ی LT5 به احتمال زیاد در دو حالت مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در حالت اول این پیشرانه روی شورولت کوروت C7 نسل هفتم مدل ZR1 استفاده خواهد شد تا این خودرو به عنوان قوی ترین نسخه ی کوروت در سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه شود. چنین چیزی با توجه به اینکه LT5 قبلا نیز در مدل ZR1 مورد استفاده قرار گرفته بود، بسیار محتمل است. اما احتمال دیگر، استفاده از این پیشرانه در نسخه ی موتوروسط کوروت C8 است که انتظار می رود در سال ۲۰۱۹ روانه ی بازار شود و فعلا تنها تصاویری از نسخه ی اولیه ی آن موجود است.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۶-۰۲-۲۵

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *