DS7 کرراس بک - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
DS7 کرراس بک - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

DS7 کرراس بک مدل ۲۰۱۸ نقد و بررسی

DS7 کرراس بک

به گزارش اجاره ماشین DS7 Crossback نشان دهنده یک تغییر ظاهری در فلسفه برای نام تجاری جدید لوکس گروه PSA است.این خودرویی است که در برخی از جزئیات و ویژگیهای آن، “آوانگارد” است. در غیر اینصورت، این مدل اساسا، تقریبا خسته کننده است – نوعی از نوعی ارائه: یک SUV کمپانی با قابلیت جابجایی در میان بقایای آنها در طول چند سال گذشته به ظاهر توسط هر سازنده اروپایی با جاه طلبانی از رشد، معرفی شده است. به همین ترتیب، این SUV فوقالعاده و تغییری در تفکر که نشان دهنده آن است، میتواند تبدیل شدن یا نابودی اتومبیلهای DS باشد.

مطمئنا، اگر همه چیز به خوبی پیش رود، ۷ Crossback خواهد بود که رقیب Jaguar E-Pace خواهد بود که تغییرات سازنده را از بینظمی نسبی تا موفقیت بازار جهانی برقرار می کند. به نظر می رسد DS به این نتیجه رسید که مشتریانش واقعا نمی خواهند ماشین های نوآورانه را آزمایش کنند، با آزمایش چندین مورد از معرفی های واقعا جالب و در عین حال مشکل، که تا به حال در این دهه تا به حال در دهه های اخیر (که فکر می کنم ۵ و ۴ Crossback) در همه؛ بلکه، به طور گسترده ای با استفاده از برخی ویژگی های نوآورانه، تنها با یک ترس از شناسایی شکوفایی ساخته شده است.

همانطور که طرفداران یک بازار خودرو متنوع می توانند آن را پشیمان کنند، این چیزی است که جدید ۷ Crossback به آن می دهد. این خودرویی است که شما نمیتوانید نتیجه گیری کنید، بدهی بسیار زیادی را برای مدلهای کوچکتری از مدل Audi که به نظر میرسد اصلی هستند، به عهده دارند، اما یکی از آن مواردی است که بسیاری از فناوریها و مباحثه در مورد آن را در بر میگیرد و پالایش نورد و غنای مواد و همچنین هر ماشین بزرگ فرانسه از دهه گذشته.

۷ Crossback ساخته شده در کارخانه مشابه Peugeot 3008 و در همان پلت فرم مدل EMP2، یک سوپراسور سواری جلو است که با انتخاب موتورهای دیزلی ۱٫۵ و ۲٫۰ لیتری یا یک بنزین ۱٫۶ لیتری توربو شارژ می شود. نسخه هیبریدی با پهپادی بنزینی با ردیف بالا با ۲۹۶ اسب بخار و چهار چرخ در سال ۲۰۱۹ به محدوده می رسد.

DS7 کرراس بک - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
DS7 کرراس بک – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

اجاره خودرو

اما این چیزی است که در کابین ۷ کرراس بک وجود دارد و آنچه که درون آرچهای چرخ قرار می گیرد، این است که DS ادعاهای محکم تر خود را مطرح می کند. طراحی شده با سبک تر نسبت به هر SUV با نام تجاری با کیفیت بالا و منحصر به فرد بیشتر از بیشتر است، داخلی خودرو می تواند در چرم nappa یا Alcantara با توجه به سطح تر و تمیز، و با صندلی ماساژور و روشنایی محیط قابل تنظیم رنگ قابل تنظیم. چراغهای LED Adaptive در همه مدل های ورودی به بازار استاندارد هستند، یک دوربین دید در شب یک گزینه است و یک مجموعه کامل از سیستم های ایمنی فعال در دسترس است.

فشار قوی DS به وضوح به این ماشین را به عنوان متمایز، فن آوری غنی نوع تجدید نظر لوکس است. این تلاش با یک سیستم تعلیق فعال اولیه (استاندارد در سطوح تر و تمیز بالا و اختیاری در جای دیگر) تطبیق یافته است که ترکیبی از یک دوربین رو به جلو با دمنده های انطباقی است تا کاملا تعلیق خودرو را برای سطح جاده ای که پوشش می دهد تنظیم کند.

این سیستم DS Active Scan Suspension واقعا فعال است هنگامی که شما در حالت رانندگی کامیون خودرو هستید و در خودروهای آزمایشی که ما با ۱۹ اینچ، به جای چرخهای آلیاژی ۲۰ اینچ سوار کردیم، بسیار موثر بود. اما در بهترین حالت، آن را به ۷ Crossback یک سوار به خصوص جمع و جور و جذب است که نیز آرام است.

DS7 کرراس بک - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
DS7 کرراس بک – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

کرایه ماشین

۷ Crossback بسیار باهوش، حتی در حالت راحت، با عملکرد مناسب، دقت فرمان و کنترل بدن جانبی عمل می کند.

موتور BlueHDI 180 دیزل تست ماشین خود را نسبتا خاموش و چرخش در راندگی های کم و متوسط، تبدیل شدن به صدای بلند و بزرگتر از ۳۵۰۰ دور در دقیقه. انتقال آن به خوبی در حالت رها شده کار می کند، اما کمتر به خوبی – و با اشاره به عجیب و غریب شانت – هنگامی که عجله. سطح عملکرد بیش از حد مناسب است، اما نقطه فروش نخواهد

در عین حال داخلی، یکی از برجسته ترین خودروها و یکی از نقاط کم آن است. در جایی که DS تلاش کرده است – به عنوان مثال – با چرم های جذاب دوخته شده، تابلوهای تزئینی و ۱۲ سیستم عریض رنگ پهن براق – ۷ Crossback شروع به توجیه قیمت هایی می کند که برای آن خواسته شده است. اما بسیاری از موادی معمولی و احساساتی که در مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند، برای دیدن این فرآیند از بین می روند.

به همین ترتیب، در ظرفیت های عملیاتی سیستم های راهنمایی راننده، ناامیدی های زیادی وجود دارد؛ بیش از حد از مجموعه ای از طرح های ابزار دقیق دیجیتال ناراحت است، اکثر آنها به راحتی سبک ترجیح داده شده به قابل خواندن را ترجیح می دهند؛ و همچنین احساس راحتی در صندلی های جلو را کاهش می دهد.

ما بسیاری از سیستم های کمک های راننده پیشرفته را آزمایش کردیم که DS برای تشخیص ۷ Crossback از رقباش استفاده می کرد، اما هیچکدام از آنها تحت تاثیر قرار نگرفتند. سیستم کمک به نگهداری خطوط هواپیما در خودرو در مورد نگه داشتن مرکز مرغداری خودرو در خط خود بی فایده است. کنترل کروز انطباقی خود را ارائه می دهد هیچ گزینه ای برای تنظیم خودکار سرعت خود را به عنوان محدودیت تغییر (در حالی که دیگران انجام) و به طور خودکار متوقف کردن از انجام ترافیک در خط خارج (که در آن دیگران خواهد شد)؛ وضوح گرافیکی پارکینگ های مختلف و دوربین های دید در شب می تواند جای تعجب ناپذیر باشد.

DS7 کرراس بک - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
DS7 کرراس بک – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

در دفاع ۷ Crossback، آن را ارائه می دهد بهتر است مسافر دوم ردیف از بسیاری از مخالفان خود، و فضای بوت مفید ۵۵۵ لیتر است. اما هر کسی که قیمت بالای سطح حق بیمه را دارد، حق دارد انتظارات بیشتری از داخل کشور از آن داشته باشد و راحت تر شدن صندلی ها از صندلی های جلو و کم سقف صندلی جلوگیری کند.

امسال بسیار شلوغ برای اتومبیل های جدید مانند این است، و اولین تصور ما این است که احتمالا در حال حاضر تعدادی از SUV های کوچک و مدرن با قیمت فوق العاده درجه یک در میان محصول ۲۰۱۷ از این، و همچنین گزینه های جایگزین چپ فیلدی با قیمت های جذاب تر به واگن های واضح آلمان.

DS7 Crossback BlueHDI 180 اتوماتیک

جایی که پاریس، فرانسه فروش مارس ۲۰۱۸ قیمت از ۳۶،۳۵۵ پوند موتور ۴ سیلز inline، ۱۹۹۷cc، turbodiesel قدرت ۱۷۸ اسب بخار در سرعت ۳۷۵۰rpm گشتاور ۲۹۵lb فوت در ۲۰۰۰rpm چرخ دنده ۸ کلاسیک اتوماتیک وزن ۱۵۳۵kg سرعت بالا ۱۳۴mph 0-62mph 9.9sec سوخت مصرف ۵۷٫۶mpg CO2 امتیاز ۱۲۸g / km رقیب BMW X1 20d، جگوار E-Pace D180

DS7 کرراس بک

DS7 کرراس بک - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
DS7 کرراس بک – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *