آئودی آر ۸ مدل ۲۰۱۹
آئودی آر ۸ مدل ۲۰۱۹

آئودی آر ۸ مدل ۲۰۱۹ : تغییرات را در کنار هم مشاهده کنید

آئودی آر ۸ مدل ۲۰۱۹

آئودی R8 تازه در حال حاضر یک واقعیت است. شایعات در مورد مکان هایی که در زیر تغییرات لوازم آرایشی اتفاق می افتد، به شدت شگفت زده شده اند، و صحبت از افزایش V6 به جای V10 است. اکنون می دانیم که چنین تغییری رخ نداده است؛ در حقیقت، V10 سعی کرده و واقعی ۳۰ اسب بخار (۲۲ کیلووات) را در پایه R8 به دست آورد، در حالی که عملکرد Quattro V10 (نام جدید برای V10 Plus) 9 اسب بخار کمتری (۷ کیلو وات) را به دست آورد. با این حال، متوسط، دقیقا یک کلمه برای توصیف پانچ جدید R8 نیست، زیرا حتی مدل پایه با سرعت ۶۰ مایل در ساعت در کمتر از ۳٫۵ ثانیه با عملکرد چرخش همان سرعت در نزدیکی ۳ ثانیه مرده است.

آئودی آر 8 مدل 2019
آئودی آر ۸ مدل ۲۰۱۹

اجاره خودرو لوکس

با این حال، شایعات در مورد آینده R8 همچنان ادامه دارد. آیا آن تبدیل به یک سوپراسپرت ترکیبی یا تمام الکتریکی می شود؟ آیا آن را حتی در همه وجود خواهد داشت؟ این ها سوالاتی هستند که در زمان بعد به آنها پاسخ داده می شود. در حال حاضر، نگاهی دقیق به سمت چپ در مدل های جدید خودرو (در سمت چپ) در مقایسه با مدل خروجی (در سمت راست) نگاه می کنیم.

آئودی این کتاب را بر روی یک ظاهر طراحی شده R8 از یک چشم انداز بازنویسی نکرد، و تغییرات آشکاری نسبت به یک فیشی جلو جدید داشت. چانه بر روی ماشین جدید کمی بیشتر از حد مربع است، بخشی از آن با اضافه کردن دریچه های کوچک به سمت راست کمک می کند. دریچه خود را گسترده تر می کند، کشش نزدیک به چراغهای جلو، و شما همچنین می توانید ورودی های هوا کم بین چراغ و فیشی که قبلا وجود نداشت وجود دارد. سه انسداد تنگ و افقی در بالای فاشیا ممکن است از دست دادن (و همچنین خیلی سرد)، اما نگاهی نزدیک به سمت مدل جدید و شما می بینید تر و تمیز نقره ای جدید نقره ای.

آئودی آر 8 مدل 2019
آئودی آر ۸ مدل ۲۰۱۹

تغییرات در عقب بیشتر مشهود است، اما مگر اینکه مدل های جدید و قدیمی کنار آن کنار گذاشته شوند، ممکن است متوجه نشوید که این تغییرات واقعا چه اهمیتی دارند. ردی از راهنمایی های اگزوز ریزپردازنده ظریف R8، جایگزین آن توسط خیابان های بیضی بزرگ در برش های مجسمه ای است که این توپ های جدید را به هیچ وجه ظریف نمی بینند. به همان اندازه واضح است که پخش کننده عظیم عقب میان آنها قرار گرفته است، که نسبت به مدل خروجی نسبتا کوچکتر است. این همه بخشی از یک فیشی عقب جدید است که همچنین دریچه عقب را از زیر چراغهای عقب تا تمام راه در سراسر خودرو گسترش می دهد. با این حال، همه چیز در بالای این دریچه باقی می ماند.

کرایه ماشین بدون راننده

آئودی آر 8 مدل 2019
آئودی آر ۸ مدل ۲۰۱۹

در اینجا چیزهایی هستند که به طور قابل توجهی کمتر متفاوت هستند. در حقیقت، R8 جدید داخلی است نقل و انتقال از نسخه قبلی، صرفه جویی در برخی از گزینه های جدید رنگ برای تر و تمیز. نه این که گلخانه R8 همیشه جای بدی بود – دو نفره هنوز هم یک کار قابل تحسین از ترکیب راحتی و عملکرد با توانایی ماشین برای به دست آوردن سرعت بسیار سریع است.

آئودی آر ۸ مدل ۲۰۱۹
آئودی آر ۸ مدل ۲۰۱۹

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *