آئودی کیو ۳ - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

آئودی Q3 مدل ۲۰۱۹ رونمایی شد

آئودی کیو ۳

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی ما در حال دریافت یک تفریح کوتاه از جنون نمایش خودکار دیترویت برای به اشتراک گذاشتن یک دسته جدید از تصاویر جاسوسی با نسل بعدی آئودی Q3. با وجود مقدار گسترده ای از پنهان swirly، آسان به تکرار همه جدید از حق بیمه متقاطع خواهد یک طرح تکاملی را به عنوان جراحان لوازم آرایشی که در Ingolstadt کار می کنند یک بار دیگر به بازی امن تر است.

آئودی کیو ۳

آئودی کیو ۳ - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

آئودی کیو ۳ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

در حال حاضر Audi دارای Q2 است که به عنوان در مرحله ورودی سطح ارائه کراسویو، شانس خوبی وجود دارد Q3 جدید کمی رشد خواهد کرد و باید بدیهی است که پرداخت سود سهام در داخل کابین که در آن ما انتظار می رود بیشتر از محل سقف در نتیجه کشش فاصله دوچندان علاوه بر این، ظرفیت تنه باید از افزایش خوبی برخوردار باشد تا Q3 یک همراه بهتر در طول سفرهای طولانی تر باشد.

یکی دیگر از محصولات خانواده MQB در حال رشد، Q3 در حال آزمایش بود و تمام پانل های بدن تولید را در جای خود داشت. این باید یک مدل فانتزی با توجه به آنچه که به نظر می رسد چراغهای جلو و چراغهای عقب با چراغهای عقب، قضاوت می شود، و این خودرو با نگاهی پیشرفته به ما یادآور VW Tiguan است.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

آئودی کیو 3 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

آئودی کیو ۳ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

در حالی که ما نمیتوانیم داخلی را در عکسهای جاسوسی مجاور ببینیم، کوئیک مجازی مجازی مطمئنا ارائه خواهد شد و شانس خوبی برای آن در سراسر محدوده استاندارد وجود خواهد داشت. از آنچه ما قادر به مشاهده است، به نظر می رسد سیستم سرگرمی و سرگرمی دیگر از داشبورد خارج می شود، که خبر خوبی برای ما است، زیرا هرگز طرفداران صفحه نمایش های سبک قرص نداشتیم.

آئودی Q3 فعلی را در کارخانه خود در Győr مجارستان مونتاژ می کند، اما همه چیز با یک تغییر جدید تغییر می کند، زیرا SEAT مسئولیتی در راستای تطبیق متقابل ظریف در خانه در Martorell اسپانیا دارد. اولین مدل رسمی این خودرو در اواخر سال جاری میلادی معرفی خواهد شد و CUV جدید آئودی نخواهد بود با توجه به این که Q8 نیز در کنار ۲۰۱۸ و E-Tron کاملا الکتریکی قرار دارد.

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

آئودی کیو 3 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

آئودی کیو ۳ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *