اجاره ماشین

آئودی A6 اسپورت ۲۰۱۸ مشخصات و قیمت این خودرو

آئودی A6

آئودی سخت مشغول توسعه نسل بعدی A6 است اما در همین زمان نیز تلاش‌هایی برای رقابتی نگه‌داشتن نسل فعلی داشته و تریم جدیدی را برای این خودرو تدارک دیده است. تریم جدید اسپورت به دیگر تریم های کنونی یعنی پریمیوم، پریمیوم پلاس و پرستیژ ملحق شده و انتظار می رود بهای آغازین ۵۲۱۷۵ دلاری داشته باشد.

با این پول شما یک سدان لوکس میدسایز و دیفرانسیل جلو با پیشرانه ۲ لیتری توربویی را دریافت می‌کنید که قدرت ۲۵۲ اسب بخاری دارد. سیستم کواتروی سفارشی باعث رسیدن قیمت خودرو به ۵۴۳۷۵ دلار می‌شود درحالی‌که با انتخاب پیشرانه ۳ لیتری سوپرشارژردار که قدرت ۳۴۰ اسبی دارد باید ۵۸۹۷۵ دلار پرداخت نمایید.

اجاره ماشین
اجاره ماشین

آئودی A6 اسپورت به‌صورت استاندارد دارای پکیج اپتیک مشکی است که باعث تیره شدن جلوپنجره و پوشش آینه‌های جانبی شده است. انتظار می‌رود این خودرو دارای چراغ‌های جلوی تیره و آینه‌های برقی و گرم شونده باشد. همچنین پایش نقاط کور در نصب خواهد شد. سیستم Pre Sense بخش عقبی نیز در A6 اسپورت وجود دارد که از حسگرهای راداری سپر عقب برای تشخیص برخوردهای این بخش استفاده می‌کند. زمانی که این موضوع رخ دهد خودرو شیشه‌ها و سانروف را بسته، چراغ‌های هشدار را فعال نموده و مهم‌تر آنکه پیش کشنده‌های برقی کمربندهای جلو را بکار می‌اندازد.

اجاره ماشین
اجاره ماشین

آئودی تلاش دارد با تریم جدید اسپورت فروش مدل A6 را افزایش دهد. فروش این خودرو در ماه‌های اخیر کاهش یافته و در بازه زمانی ژانویه تا آگوست تعداد ۱۰۵۶۷ دستگاه از این خودرو به فروش رفته که ۱۲٫۷ درصد کمتر از مدت مشابه سال قبل است. این تفاوت در فروش ماه آگوست چشمگیرتر است که افت ۲۹٫۶ درصدی را نشان می‌دهد.

اجاره ماشین
اجاره ماشین

آئودی با موفقیت نسل جدید A8 را ارائه کرده و مأموریت بعدی آن معرفی نسل جدید A7 اسپورت بک است. این رویداد قبل از پایان سال رخ خواهد داد و به احتمال زیاد اسپورت بک را در نمایشگاه لس‌آنجلس خواهیم دید. انتظار می‌رود نسل جدید A6 نیز در سال ۲۰۱۸ معرفی گردد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *