آئودی Q8 با قدرت دیزل
آئودی Q8 با قدرت دیزل

آئودی Q8 با قدرت دیزل

آئودی Q8 با قدرت دیزل

Audi Q8 از جنس SUV با زبان طراحی جدید آن و خط سقف انعطاف پذیر، از چه رنگی سیاه، سفید، سبز یا بنفش برخوردار است. نشان TDI در عقب دقیقا در آینده اثبات نمی شود، اما این به این معنا نیست که موتورهای دیزلی در هر زمان به زودی بازنشسته خواهند شد. ABT، یکی از اولین گیرنده هایی که در تلاش برای بهینه سازی موتور سیکلت گل سرسبد Ingolstadt است، می داند تقاضا برای موتورهای دیزلی در اروپا هنوز هم قابل توجه است، بنابراین تصمیم گرفته است تا نسخه ۵۰ TDI را ارتقا دهد.

اجاره خودرو لوکس

آئودی Q8 با قدرت دیزل
آئودی Q8 با قدرت دیزل

Q8 50 TDI با موتور ۳٫۰ لیتری V6 که در حال اجرا بر روی سوخت شیطان است، در تنظیمات استاندارد خود، ۲۸۲ اسب بخار (۲۱۰ کیلو وات) را از ۳۵۰۰ دور در دقیقه و یک دور موتور ۴۵۰ نیوتن متر (۴۴۳ پوند پا) گشتاور قابل دستیابی از ۲،۲۵۰ دور در دقیقه تولید می کند. بسیاری می گویند که بیش از اندازه کافی است، اما نه ABT به عنوان بسته افزایش یافته اند باز ۳۲۶ اسب بخار (۲۴۳ کیلو وات) و ۶۵۰ نانومات (۴۸۰ lb-ft).

تونر باواریا در مورد عملکرد SUV با عضلات تازه به دست آمده صحبت نمی کند، اما بدون شک سریع تر از Q8 سهام است. به عنوان یک یادآوری، ۵۰ مدل TDI نیاز به ۶٫۳ ثانیه برای تکمیل کار ۰-۶۲ مایل در ساعت (۰-۱۰۰ کیلوگرم) و به پایان می رسد در ۱۵۲ مایل در ساعت (۲۴۵ کیلومتر در ساعت).

آئودی Q8 با قدرت دیزل
آئودی Q8 با قدرت دیزل

ABT همچنین برخی از اصلاحات ظاهری محرمانه را با حذف چرخ های چرخشی ایجاد کرده است تا از یکی از مجموعه های ۲۲ اینچی خود در یک ظاهر دوگانه با دو دودکش دوزی یا یک نگاه براق استفاده شود.

این شایعه Q8 تنها طعم و مزه چیزهایی است که به زودی به زودی با یک بسته کامل آئودینامیکی برای کسانی که احساس می کنند که نگاه استاندارد آئودی فقط آن را برش نمی دهد.

اگر بخواهید Q8 داغ تر از Bratislava، اسلواکی که در آن SUV تولید می شود، خوشحال خواهید شد که Audi در حال کار بر روی یکی نیست، اما دو نسخه عملکردی: SQ8 و RS Q8.

کرایه ماشین بدون راننده

آئودی Q8 با قدرت دیزل
آئودی Q8 با قدرت دیزل
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *