آئودی TT RS - اجاره خودرو

آئودی TT RS مدل ۲۰۱۹ رونمایی شد

آئودی TT RS

آخرین باری که نگاه کردیم، نگاهی دقیق به آئودی TT RS داشتیم که در روز بهار آفتابی، Nürburgring را نابود کرد. در حال حاضر انجام بسیاری از مردم در سراسر حوضچه در تابستان انجام می شود – به سمت جنوب اروپا برای کمی از تعطیلات، بدون شک در برخی از آزمایشات آب و هوا گرم برای اطمینان از تغییرات جزئی خود را نگه داشتن موتور و ساکنان خوب و سرد است.

آئودی TT RS - اجاره خودرو

آئودی TT RS – اجاره خودرو

اجاره خودرو

در مقایسه با TT RS فعلی، شما ممکن است به شدت فشار به دیدن هر ترفند در همه. بسته شدن استتار روی جلوی ممکن است کمی از لحاظ آنچه که مخفی است، خوش بینانه باشد، اما یک چشم نزدیک می تواند برخی از آستانه های عمودی جدید را در کنار پنجره مشبک قرار دهد. خود پنجره مشبک نیز می تواند کمی بزرگتر باشد، اما این می تواند یک توهم از پیچ خوردگی باشد. همچنین ممکن است تاثیری بر چگونگی دیدن چراغهای جلو، که به نظر می رسد همان است، اما باید با گرافیک واضح تر برسد.

این همان داستان در عقب خودرو است که در آن یک بار دیگر ما معتقدیم کاربرد وسیع کامو گمراه کننده است. ما برخی از تغییرات جزئی را به بال عقب جاسوسی می کنیم و چراغهای دم نیز گرافیک را اصلاح کرده اند. ممکن است برخی از تغییرات دیگر تحت پوشش وجود داشته باشد، اما ما معتقدیم که فیشیا عقب تقریبا استاندارد است. با این حال، ما می بینیم دامن های تیکه دار با تخت سیاه و سفید را ببینید.

آئودی TT RS - اجاره خودرو

آئودی TT RS – اجاره خودرو

در مورد بقیه، هنوز حدس و گمان است. آئودی می تواند برخی از گزینه های ترمز جدید را برای داخلی ارائه دهد و امروز خودروسازان علاقه مند به به روز رسانی مداوم سیستم های سرگرمی و سرگرمی برای ادامه رقابت هستند. TT RS فعلی ۴۰۰ اسب بخار را تسمه می دهد و ما شایعاتی مبنی بر این که با این مدل فشرده تغییر خواهد کرد شنیده ایم.

در این نقطه، نشان می دهد در نمایشگاه موتور پاریس ۲۰۱۸ در ماه اکتبر می تواند در آثار باشد. والدین شرکت آئودی Volkswagen در ماه مه اعلام کردند که این شرکت در این رویداد شرکت نخواهد کرد، اما شرکت چهارگانه باید آنجا باشد.

کرایه ماشین

آئودی TT RS - اجاره خودرو

آئودی TT RS – اجاره خودرو

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *