آئودی TT RS کوپه
آئودی TT RS کوپه

آئودی TT RS کوپه مدل ۲۰۱۹

آئودی TT RS کوپه

هنگامی که آئودی مدل facelift TT را در ماه جولای ۲۰۱۸ معرفی کرد، ممکن است به یاد داشته باشید که چهار رینگ نسخه RS نسخه بالای کوپه و رندر را نشان نداده است. در حال حاضر، پنج سیلندر دو نفره یک شیب مشابه و گرفتن با تغییرات ظریف است که فقط یک طرفدار آئودی حق را متوجه خواهید شد. مارگارت مستقر در Ingolstadt می گوید که فیشا را به طور کامل بازسازی کرده است، و شاید واضح تر از آن تغییرات مصرف هوا در داخل سپر جلو باشد تا بتواند نگاه تهاجمی بیشتری داشته باشد.

آئودی TT RS کوپه
آئودی TT RS کوپه

اجاره خودرو لوکس

پنهان کردن در پشت مشبک لنزهای عقب، رادیاتور اضافی برای افزایش خنک کننده، در حالی که ظاهر اسپویلر جلو کامل عرض گفته شده است از مرسدس بنزین مشتق شده است. شما می توانید تیغ اسپویلر را همان رنگ بقیه ماشین داشته باشید یا می توانید از آئودی بخواهید آن را در رنگ سیاه و سفید یا آلومینیومی براق کند. در عقب، بال ثابت با winglets سمت جدید به دست آوردن TT RS به نظر می رسد مردانه، و یک نوار مخفی گسترش از یک چراغ عقب به دیگری وجود دارد.

همه مدل های TT RS به عنوان استاندارد با چراغ های LED می آیند، اما شما می توانید بیشتر پرداخت کنید و برای چراغ های ماتریس LED و چراغ های OLED را انتخاب کنید. خریداران از هشت رنگ انتخاب شده، از جمله سایه سبز Kyalami منحصرا در TT RS ارائه شده است. این با رنگ Pulse Orange و Turbo Blue جدید به TT RS می آید و بسته های بصری مات آلومینیومی و براق سیاه و سفید نیز وجود دارد که علاوه بر موارد ظاهری ظاهری نیز وجود دارد.

آئودی TT RS کوپه
آئودی TT RS کوپه

در قلب TT RS کوپه و Roadster همچنان موتور توربوشارژر پنج سیلندر بنزینی است که از ۴۰۰ اسب بخار سالم و ۳۵۴ پوند (۴۸۰ نیوتن متر) گشتاور استفاده می کند. موتور بین المللی سال برای نهمین بار در یک ردیف، ۲٫۵ TFSI کوپه را قادر می سازد تا با سرعت ۳٫۶ مایل در ساعت (۳٫۷ ثانیه در مسیر) به رانندگی الکترونیکی با سرعت ۱۵۵ مایل در ساعت (۲۵۰ کیلومتر در ساعت) یا اختیاری ۱۷۴ مایل در ساعت (۲۸۰ کیلوگرم)

عضله ورزش آئودی Sport به وسیله ی یک سیستم هشت سرعته ای S-Tronic ارسال می شود که تمام توان را به چرخ های ۱۹ یا ۲۰ اینچی می دهد. این آلیاژها به صورت استاندارد با هماهنگی با ترمزهای ترمز همراه هستند، اما شما می توانید آنها را به رنگ قرمز قرار دهید. با یک هزینه اضافی، آئودی بیشتر از اینکه موتور را در تعطیلات ورزشی RS با دنده های تطبیقی ​​پرتاب کند تا بتواند دست زدن به آن را پر کند.

آئودی TT RS کوپه
آئودی TT RS کوپه

اجاره ماشین بدون راننده

پله در داخل، خیلی تغییر نکرده است. نرم افزار اطلاعات سرگرمی به روز شده است و سیستم با استاندارد ۱۲٫۳ اینچی ابزارهای دیجیتال سازگار است. چند بسته طراحی RS با لهجه های آبی یا قرمز وجود دارد، همراه با صندلی های ورزشی با الگوی آرام در آلکانترا و یا شما می توانید آنها را در چرم Nappa با الگوی لانه زنبوری پوشیده شده است.

فردا، ۷ فوریه، آئودی شروع به سفارشات در اروپا خواهد کرد. در آلمان در خانه، TT RS Coupe قصد دارد ۶۷،۷۰۰ یورو را به شما بازگردانده و Roadster با ۷۰،۵۰۰ یورو شروع به کار کند.

آئودی TT RS کوپه
آئودی TT RS کوپه
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *