آلپینا B7 بای‌توربو، سریع‌ترین سدان دنیا - اجاره خودرو

آلپینا B7 بای‌توربو، سریع‌ترین سدان دنیا

آلپینا B7 بای‌توربو، سریع‌ترین سدان دنیا

آلپینا حداکثر سرعت جدیدی را برای سدان اسپرت B7 خود که بر اساس نسل جدید سری ۷ ساخته شده اعلام کرده است. در مشخصات نهایی این سوپرسدان، حداکثر سرعت بسیار قابل‌توجه ۳۳۰ کیلومتر در ساعت اعلام شده که افزایش چشمگیری را نسبت به عدد ۳۱۰ کیلومتر در ساعت که در اولین نمایش آلپینا B7 در نمایشگاه ژنو اعلام شده بود نشان می‌دهد. بدین ترتیب می‌توان آلپینا B7 را سریع‌ترین سدان دنیا دانست.

آلپینا B7 بای‌توربو، سریع‌ترین سدان دنیا - اجاره خودرو - 0
آلپینا B7 بای‌توربو، سریع‌ترین سدان دنیا – اجاره خودرو

نیروی این سدان اسپرت از نسخهٔ به‌شدت تجدیدنظر شده‌ای از پیشرانهٔ ۴٫۴ لیتری V8 توئین توربوی ب‌ام‌و تأمین می‌شود که حالا ۶۰۰ اسب بخار قدرت و ۸۰۰ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. این پیشرانه به توربوشارژرهای توئین اسکرول جدید مجهز شده که به‌طور خاص برای B7 توسعه پیدا کرده‌اند و بوست توربو را تا ۱٫۲ بار افزایش داده‌اند؛ بنابراین آلپینا B7 نزدیک‌ترین خودرو به یک ب‌ام‌و M7 واقعی محسوب می‌شود.

آلپینا B7 بای‌توربو، سریع‌ترین سدان دنیا - اجاره خودرو - 1
آلپینا B7 بای‌توربو، سریع‌ترین سدان دنیا – اجاره خودرو

اجاره خودرو

آلپینا همچنین یک سیستم اینترکولر جدید را هم به این پیشرانه اضافه کرده که از نوع هوا/آب/هوا است. این سیستم دارای یک اینترکولر اصلی است که دو اینترکولر بزرگ و نزدیک به هم را به همراه رادیاتورهای اضافی تغذیه می‌کند تا اطمینان حاصل شود که پیشرانهٔ V8 توئین توربوی خودرو در هر زمانی ترمودینامیک پایداری داشته باشد. همچنین گیربکس هشت سرعتهٔ اتوماتیک خودرو هم با خنک‌کنندهٔ بیشتر و اصلاحات دیگری شامل چرخ‌دنده‌های تقویت‌شده و مبدل گشتاور بزرگ‌تر، ارتقاء پیدا کرده است.

آلپینا B7 بای‌توربو، سریع‌ترین سدان دنیا - اجاره خودرو - 2
آلپینا B7 بای‌توربو، سریع‌ترین سدان دنیا – اجاره خودرو

مدارک لازم برای کرایه ماشین

آلپینا B7 بای‌توربو از نوع فاصله محوری کشیده بوده و از انتقال قدرت دیفرانسیل عقب استفاده می‌کند درحالی‌که به سیستم تعلیق بادی، تثبیت‌کنندهٔ فعال و سیستم فعال فرمان گیری چرخ‌های عقب آلپینا هم مجهز شده است. همچنین فرمان نیز از سیستم ضریب متغیر الکتریکی سود می‌برد. این سوپرسدان آلمانی با تکیه بر این تجهیزات می‌تواند ظرف تنها ۴ ثانیه از صفر به سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت دست پیدا کند.

آلپینا B7 بای‌توربو، سریع‌ترین سدان دنیا - اجاره خودرو - 3
آلپینا B7 بای‌توربو، سریع‌ترین سدان دنیا – اجاره خودرو

مدیر برند آلپینا آقای «Gary Lott» در رابطه با این خودرو می‌گوید:
«اگر شرایط جاده اجازه دهد، مالکین B7 می‌توانند مسیرهای طولانی را با سرعت‌هایی فوق‌العاده همراه با دوستان و خانوادهٔ خود با راحتی قابل‌ملاحظه‌ای بپیمایند. همچنین نکتهٔ قابل‌توجه در مورد B7 این است که آلپینا در این خودرو کیفیت سواری فوق‌العاده را در کنار پالایش و راحتی در سرعت‌های پایین، با قیمت فقط ۱۱۵ هزار پوند ارائه می‌کند».

رزرو آنلاین اجاره خودرو

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *