آلپینا B7 - اجاره خودرو
آلپینا B7 - اجاره خودرو

آلپینا B7 رونمایی شد با نقد و بررسی این خودرو

آلپینا B7

با توجه به اینکه BMW در تکمیل یک Impulse Life Cycle Impulse برای مدل ۷ گلکسی اس ۵ خود، می تواند اطمینان دهد که Alpina نیز آماده است تا B7 را به یک چنگال و تیک بزند. شرکت Buchloe در حال حاضر آزمایش جاده عمومی خود را از سدان سریع خود را آغاز کرده است به عنوان یک نمونه اولیه دستکاری شده ۲۰۱۷ B7 در دوربین در Autobahn گرفتار شده است.

 

آلپینا B7 - اجاره خودرو
آلپینا B7 – اجاره خودرو

طراحی چرخ آلیاژ و شماره پلاک خودرو نشانه هایی هستند که ما با B7 روبرو می شویم و نه به طور معمول ۷ سری، اما ما تعجب می کنیم که چه کسانی با آن اگزوز ها کار می کنند. ما نمونه هایی از مدل های Alpina را که یک مجموعه ای از راهنمایی های اگزوز دور چهارم را می شکند استفاده می کنیم، در حالی که این نمونه دارای لوله های زاویه ای است که همانند نمونه هایی که در نمونه های ۷-Series FaceLift نصب شده اند. می توان فرض کرد که این خودروی کار در حال پیشرفت است و تمام بیت ها و قطعه های نهایی آن را ندارند.

آنچه که آن را انجام می دهد، مشبک کلیه است که ما با محصولات آینده BMW آشنا خواهیم شد. همچنین قابل توجه گرافیک های عقب خودرو اصلاح شده همان طور که از معمولی ۷ سری LCI.

اجاره خودرو

 

آلپینا B7 - اجاره خودرو
آلپینا B7 – اجاره خودرو

 

حدس می زنم همانطور که ما می توانیم بازخورد نیمه چرخه قدرت بیشتری به ارمغان بیاوریم نه اینکه در آن بخش فاقد آن هستیم. با یک موتور V8 با موتور ۴٫۴ لیتری biturbo، Alpina B7 به لطف ۶۰۰ اسب بخار و ۵۹۰ پوند (۸۰۰ نیوتن متر) گشتاور با سرعت کم عمل می کند. Autobahn آلمان که در آن نمونه اولیه دیده شده است محل ایده آل برای تست سرعت بالا sedan fullsize با سرعت ۱۹۳ مایل در ساعت (۳۱۰ کیلومتر در ساعت) بدون ریسک از دست دادن گواهینامه رانندگی خود، اما توجه داشته باشید بخش زیادی از بزرگراه وجود دارد که با محدودیت های سرعت .

انتظار میرود BMW به روز رسانی ۷ سری یا در پایان سال یا اوایل سال ۲۰۱۹، با همتای Alpina احتمالا به زودی به دنبال کسانی که مایل به M7 است که BMW نمی ساخت. البته، M-infused 760i / 760 Li بسته بندی یک V12 وجود دارد، اما بخش های مختلف بازار را پشتیبانی می کند.

 

آلپینا B7 - اجاره خودرو
آلپینا B7 – اجاره خودرو
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *