آماده باش ناوگان تاکسیرانی در نخستین روزهای بازگشایی مدارس - اجاره خودرو طباطبایی

آماده باش ناوگان تاکسیرانی در نخستین روزهای بازگشایی مدارس

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه سیستم بازرسی تاکسی ها در بازگشایی مدارس فعالتر خواهد بود، خبر داد: ناوگان تاکسیرانی در نخستین روزهای بازگشایی مدارس به حالت آماده باش هستند.

ابولفضل قناعتی با اشاره به اینکه نرخ تاکسی ها در مهر ماه کنترل خواهد شد، اظهار کرد:اقدامات انجام شده در آغاز بازگشایی مدارس به کنترل و کاهش ترافیک و آلودگی هوا کمک شایانی خواهد کرد.

وی با تاکید بر برنامه ریزی های انجام شده در ایستگاه های تاکسی، خاطر نشان کرد: امروز نمی توانیم به شهروندان برای عدم استفاده از خودروهای شخصی فشار بیاوریم و این روند تا زمانی ادامه خواهد داشت که حداقل تا ۳۰۰ متری محل زندگی شان یکی از وسایل حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس و مترو در دسترس باشد.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: اگر شهرداری بر اساس برنامه های شورا و در راستای چشم انداز مشخص شده ، حرکت کند در ۳ یا ۴ سال آینده شاهد یک شهر روان با کمترین آلودگی و بیشترین ظرفیت حمل و نقل عمومی خواهیم بود.

قناعتی با بیان اینکه یکی از دغدغه های شورا و شهرداری حضور خودروهای تک سرنشین است، تصریح کرد: اگر دولت به تعهد خود پیرامون مترو و همچنین خرید اتوبوس عمل و ظرفیت های لازم را فراهم کند ، در این صورت می توانیم از مردم بخواهیم که از خودروهای شخصی خود به صورت تک سرنشین استفاده نکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *