آیا این مرسدس-ای‌ام‌جی Project One است؟ - اجاره خودرو

آیا این مرسدس-ای‌ام‌جی Project One است؟

آیا این مرسدس-ای‌ام‌جی Project One است

مرسدس اقدام به برگزاری کنفرانسی خبری درباره نمایشگاه خودروی فرانکفورت کرده و گفته که ۱۰۰ خودرو را از ۱۴ تا ۲۴ سپتامبر در معرض دید عموم خواهد گذاشت. این خودروها شامل معرفی S کلاس کوپه و کابریولت در دو نسخه استاندارد و AMG و ارائه کانسپت هیدروژنی EQ شکل گرفته بر مبنای GLC جدید خواهند بود. همچنین پیکاپ X کلاس به همراه هایپرکار Project One از دیگر خودروهای برجسته این نمایشگاه خواهند بود.

آیا این مرسدس-ای‌ام‌جی Project One است؟ – اجاره خودرو

آیا این مرسدس-ای‌ام‌جی Project One است
آیا این مرسدس-ای‌ام‌جی Project One است

اجاره خودرو بنز
هنوز جزئیات جدیدی از هایپرکار برگرفته از فرمول ۱ مرسدس منتشر نشده اما در کنفرانس خبری مرسدس رندری به چشم می‌خورد که به نظر می‌رسد نشان دهنده Project One است. ذکر این نکته مهم است که هایپرکار نمایشی نسخه نهایی نخواهد بود زیرا مرسدس گفته این محصول یک نسخه مطالعاتی نزدیک به تولید خواهد بود. در نمایشگاه فرانکفورت سرانجام خواهیم توانست ایده‌ای از عملکرد این خودروی پرقدرت را به دست آوریم. آیا این مرسدس-ای‌ام‌جی Project One است؟ – اجاره خودرو خودروی مورد اشاره که رنگ‌آمیزی سفید داشته دارای جلوپنجره عریض پانامریکانا بوده که ظاهری عصبی به خودرو داده است. چراغ‌های جلو نیز به نوعی شبیه چراغ‌های مرسدس-ای‌ام‌جی ویژن گرن توریسمو هستند. به نظر می‌رسد کلیت طراحی این خودرو به یاد آورنده کانسپت ویژن باشد بنابراین می‌توان آن را نسخه به‌روز بسیار خوبی از کانسپت ۲۰۱۳ دانست. آیا این مرسدس-ای‌ام‌جی Project One است؟ – اجاره خودرو دیگر شاخصه‌های مشهود این خودرو عبارت‌اند از ورودی هوای بالای سقف، آینه‌های جانبی نازک (احتمالاً دوربین) و نمای عقب پهن.

اجاره خودرو

وجود اینکه هایپرکار برجسته مرسدس-ای‌ام‌جی Project One قدرت بیشتر از هزار اسب بخار دارد و در تونل باد طراحی شده و از خودروی فرمول ۱ الهام گرفته اما به خاطر طراحی خود چندان مورد تحسین قرار نگرفته است. خوشبختانه یک طراح خوش‌ذوق تصمیم گرفته دستی بر طراحی این خودرو ببرد و به‌صورت دیجیتالی تغییراتی در صورت آن اعمال نماید.

آیا این مرسدس-ای‌ام‌جی Project One است
آیا این مرسدس-ای‌ام‌جی Project One است

در نمای جلو شاهد تغییرات قابل‌توجهی هستیم که البته آن‌هم همانند طراحی اصلی نظرات گوناگونی را ایجاد خواهد کرد. در بخش عقبی یک نوار چراغ ساده بجای نسخه‌های اصلی اضافه شده است. چراغ ترمز مرکزی نیز در مکانی جالب تعبیه شده است. در کل تغییرات صورت گرفته خوب بوده و باعث شده‌اند Project One نمای آینده‌نگرانه‌ای داشته باشد.

طراحی خودرو را دوست داشته باشید یا خیر ولی باید گفت که Project One هنوز هم خودرویی شگفت‌انگیز است. نیروبخش این خودرو پیشرانه ۶ سیلندر ۱٫۶ لیتری و ۴ پیشرانه الکتریکی است. این قوای محرکه خروجی هزار اسبی داشته و باعث شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت حدود ۲٫۵ ثانیه‌ای می‌شود. این خودرو در کمتر از ۶ ثانیه هم به سرعت ۲۰۰ کیلومتر در ساعت و حداکثر سرعت آن نیز به ۳۵۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *