اجاره بی ام و ۷۳۰
اجاره بی ام و ۷۳۰

اجاره بی ام و ۷۳۰

اجاره بی ام و ۷۳۰

بی ام و ۷۳۰Li G12 (BMW 730Li G11) با کد G11/12 آخرین نسل این پرچمدارکمپانی ب ام و به شمار می رود که تنها اندکی پس از معرفی در بازار های جهانی در کشورما نیز عرضه شد.
این خودرو، لوکس ترین خودرویی است که در حال حاضر در کشور قابل خریداری است. ب ام و از پیشرفته ترین تکنولوژی های خود در طراحی و ساخت این خودرو استفاده کرده که دانستن آن ها خالی از لطف نیست.
از این رو در چهارمین قسمت از ویدیوهای تست و بررسی خودرو ها، به معرفی این خودروی مجلل پرداختیم تا شما مخاطبان را با تکنولوژی و امکانات رفاهی پیشرفته ی این خودرو آشنا کنیم.

سری ۷ بی ام و از معدود سدان های لوکس بازار است که با موتور ۴ سیلندر به بازار ما راه پیدا کرده است. این مدل به صورت اختصاصی برای بازارهای با گمرک های تعرفه بالا همچون ترکیه و چین توسط شرکت مادر در نظر گرفته شده است که گرچه از لحاظ فنی به پای مدل های قدرتمند ۶ و ۸ سیلندر نمی رسد اما در هر صورت با این حرکت هوشمندانه بی ام و به بازار با محدودیت های فراوان همچون ایران نیز دست پیدا کرده است.

اجاره بی ام و ۷۳۰
اجاره بی ام و ۷۳۰

اجاره بی ام و ۷۳۰

اجاره خودرو طباطبایی بی ام و با هدف رقابت با رقیب قدرتمندی همچون مرسدس بنز S کلاس که تبدیل به اولین انتخاب در این سگمنت شده است، نسل جدید سری ۷ با کد G11/G12 که ششمین نسل از این خودرو است را در سال ۲۰۱۵ میلادی معرفی و در نمایشگاه فرانکفورت آلمان در معرض دید عموم گذاشت و از اکتبر همان سال نیز فروش آن آغاز شد.

بی ام و سری ۷ نسل جدید اولین محصول این شرکت است که به شاسی مجهز به carbon core تجهیز شده است. این شاسی با استفاده از قطعات پلیمری فیبرکربن در ساخت و استحکام بخشی بهره می برد. مهم ترین دلیل استفاده از این نوع قطعات، وزن بسیار کمتر و مقاومت پیچشی بیشتر شاسی است.

پس از رونمایی از بی ام و سری ۷ شاهد طراحی به نسبت مشابه این خودرو با دیگر محصولات این شرکت بودیم که موافقان و مخالفان خود را دارد. از آن جا که امروزه خودروسازان به دلیل تعدد مدلها سعی در کاهش هزینه تولید محصولات خود را دارند، بیش از پیش شاهد تشابهات ظاهری و فنی بین محصولات این شرکت ها هستیم که دست طراحان خودرو را بیش از پیش بسته است.

اجاره بی ام و 730
اجاره بی ام و ۷۳۰

در هر صورت بی ام و به جلو پنجره های کلیوی شکل خود مشهور است و نسل جدید سری ۷ بزرگ ترین جلو پنجره کلاسیک بی ام و در تمامی محصولات این شرکت در طول تاریخ را در نمای جلوی خود می بیند.

چراغ های عظیم LED پیوسته به جلو پنجره، مه شکن های مربعی ۳ تکه و…از دیگر جزئیات نمای جلوی خودرو هستند. همچنین طراحی سپر خودرو با توجه به مدل و بسته های اختصاصی بی ام و همچون بسته M می تواند کمی متفاوت باشد.

تکراری ترین بخش زبان طراحی به واقع نمای بغلی خودرو است که طرح کلی آن بسیار شبیه به سدان های کوچک تر بی ام و همچون سری ۳ و سری ۵ است و تنها ابعاد قطعات و استفاده از المان کروم کاری شده در بخش رکاب درب ها تفاوت نسبی ایجاد می کند. چرخ های ۱۰ پره دوبل به سایز ۱۹ اینچ را می توان تنها نقطه قوت طراحی در این بخش عنوان کرد.

ر نمای عقب خودرو بازهم شاهد طراحی مشابه سپر عقب با دیگر سدان های بی ام و هستیم اما برای این که طراحی این بخش نیز دچار یکنواختی نشود، قطعه کروم در سرتاسر عرض خودرو کشیده شده است و چراغ های عقبی را به هم متصل می کند. همچنین خروجی های اگزوز دوگانه و قطعات کروم کاری شده که دورتادور آن را در بر گرفته است از دیگر جزئیات طراحی این بخش به حساب می آید.

کنسول مرکزی هم با زاویه به سمت راننده طراحی شده است که این خود یکی از دیگر نکات زبان طراحی اصیل بی ام و است. در هر صورت بی ام و تمامی اجزا را باز طراحی کرده است. از طرح کلی فرمان خودرو گرفته تا طرح جوی استیک دنده و…این خودرو در دو نسخه ۵ نفره و ۴ نفره در بازار ما حضور دارد که در نسخه ۴ نفره که گران تر نیز هست کنسول مرکزی تا صندی عقبی خودرو امتداد پیدا کرده است و امکانات خاص تری را برای سرنشینان عقبی فراهم می کند.

اجاره ماشین بی ام و

اجاره بی ام و 730
اجاره بی ام و ۷۳۰

صفحه نمایش لمسی ۱۰٫۲۵ اینچی نیز در بالاترین قسمت کنسول مرکزی قرار گرفته و برای سرنشینان عقب نیز صفحه نمایش پشت صندلی های جلو و تبلت مخصوص برای کنترل انواع و اقسام سیستم های رفاهی و سرگرمی در نظر گرفته شده است.

سیستم تغییر رایحه داخل اتاق نیز در این نسل از سری ۷ که بسته به انتخاب مشتری تغییر می کند نیز در نظر گرفته شده است. نسل جدید سوئیچ بی ام و نیز که مجهز به یک صفحه نمایش لمسی است و پیشتر در مدل i8 بی ام و استفاده شد بود نیز در این مدل استفاده شده است و امکاناتی همچون جابه جای خودرو در پارکینگ به صورت یک ریموت از راه دور، اطلاعاتی همچون میزان مصرف سوخت، سوخت باقیمانده و…را به شما ارائه می دهد.

در نهایت نسل جدید سری ۷ به قدری از تجهیزات و امکانات مختلفی بهره می برد که می توان در یک مطلب جداگانه کامل به آن اشاره کرد، اما در ادامه به مهم ترین موارد خواهیم پرداخت.

در بخش امکانات رفاهی و آسایشی می توان به سیستم تهویه مطبوع ۴ منطقه ای، صندلی چرم داکوتا، سقف پانورمیک، تریم مخصوص چوبی، آفتاب گیر برقی صندلی های عقب، فرمان برقی، هدآپ دسیپلی، ترمزدستی برقی، شیفتر دنده، دوربین ۳۶۰ درجه، ۱۲ اسپیکر هارمن کاردون و…اشاره کرد.

در بخش ایمنی نیز بی ام و ترمز خودکار در شرایط بحرانی، سنسور پارک سرتاسر بدنه، کیسه هوا پرده ای جلو و عقب، راننده، سرنشینان به صورت کامل (۶ کیسه هوا در مجموع)، کروز کنترل کاملا هوشمند و قابل تطبیق و…اشاره کرد.

رزرو آنلاین کرایه ماشین

اجاره بی ام و 730
اجاره بی ام و ۷۳۰

لیست قیمت اجاره خودرو طباطبایی

مراقب باشد!! با توجه به اینکه برخی مراکز اجاره خودرو از برند اجاره خودرو طباطبایی سوء استفاده میکنند، لازم به ذکر است که این مجموعه در قبال سودجویانی که از نام این موسسه استفاده میکنند و هیچ گونه مسئولیتی ندارد.


۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

۰۲۱-۲۲۰۰۰۱۰۰

۰۲۱-۳۳۰۰۰۱۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰

۰۲۱-۷۷۰۰۰۱۰۰

# تصویر خودرو مدل رنگ روزانه ماهیانه
۱ اجاره خودرو پورشه باکستر مازراتی گرن کبریو ۲۰۱۲ مشکی ۱۷,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۲ اجاره خودرو پورشه پانامرا پورشه پانامرا ۲۰۱۰-۲۰۱۲ قهوه ایی ۹,۵۰۰,۰۰۰ توافقی
۳ اجاره خودرو پورشه باکستر پورشه باکستر ۲۰۱۲ مشکی ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۴ اجاره خودرو بنز E350 کروک بنز E350 کروک ۲۰۱۳ سفید ۵,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۵ اجاره خودرو بنز E250 بنز E250 ۲۰۱۴ سفید ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۶ اجاره خودرو بنز CLS بنز CLS ۲۰۰۸ سفید ۳,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۷ اجاره خودرو بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ کروک ۲۰۱۶ آبی ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۸ اجاره خودرو بی ام و X6 بی ام و X6 ۲۰۱۱ سفید ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۹ اجاره خودرو بی ام و X4 بی ام و X4 ۲۰۱۵ سفید ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۰ اجاره خودرو بی ام و 220 بی ام و ۲۲۰ ۲۰۱۷ سفید ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۱ اجاره خودرو بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ ۲۰۱۷ سفید ۳,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۲ اجاره خودرو فولکس تیگوان فولکس تیگوان ۲۰۱۸ مشکی ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۳ اجاره خودرو کیا سورنتو نبو کیا سورنتو نبو ۲۰۱۶ سفید ۳,۶۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۴ اجاره خودرو کیا اسپورتیج QL کیا اسپورتیج QL ۲۰۱۷ سفید ۳,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۵ اجاره خودرو کیا اپتیما حی تی لاین کیا اپتیما حی تی لاین ۲۰۱۶-۲۰۱۸ سفید , مشکی ۳,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۶ اجاره خودرو کیا اسپورتیج سراتو آپشنال ۱۳۹۸ سفید ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۷ اجاره خودرو کیا سراتو نیو کیا سراتو نیو ۲۰۱۶ سفید , مشکی ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۸ اجاره خودرو کیا پیکانتو کیا پیکانتو ۲۰۱۵ سفید ۱,۲۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۹ اجاره خودرو هیوندای توسان نیو هیوندای توسان نیو ۲۰۱۶ سفید ۲,۹۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۰ اجاره خودرو هیوندای سوناتا YF هیوندای سوناتا YF ۲۰۱۴ سفید ۲,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۱ اجاره خودرو هیوندای ولستر هیوندای ولستر ۲۰۱۶ سفید ۲,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۲ اجاره خودرو هیوندای النترا هیوندای النترا ۲۰۱۴ سفید ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۳ اجاره خودرو برلیانس H320 برلیانس H320 ۱۳۹۷ سفید ۸۵۰,۰۰۰ توافقی
۲۴ اجاره خودرو دانگ فنک اچ سی کراس دانگ فنک اچ سی کراس ۱۳۹۷ سفید ۸۵۰,۰۰۰ توافقی
۲۵ اجاره خودرو پژو پارس پژو ۲۰۶ ۱۳۹۷ سفید ۵۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۶ اجاره خودرو پژو 206 پژو پارس ۱۳۹۷ سفید ۵۵۰,۰۰۰ توافقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *