اجاره خودرو اسپورت و لاکچری

اجاره خودرو اسپورت و لاکچری

اجاره خودرو اسپورت و لاکچری

زمانی که بحث خودرو های لوکس و لاکچری در بازار می شود اسم برند هایی نظیر: اجاره بی ام و ، اجاره بنز ، اجاره مازراتی ، اجاره لکسوس ، اجاره پورشه و… در اذهان مردم جاری می شود. نکته بسیار مهم در خرید این چنین خودرو هایی هزینه بالای ان ها است. با توجه به افزایش قیمت دلار در سال ۹۷ قیمت ماشین های وارداتی لاکچری یکباره افزایش یافت و تقریبا چند برابر قیمت قبل شد این افزایش قیمت خرید این خودرو ها را برای علاقه مندان بسیار سخت تر از قبل کرد. ماشین هایی که در حالت عادی قیمت ۵۰۰ میلیون تومانی داشتند با جهشی صعودی به ۲ میلیارد تومان رسیدند و همین امر خرید خودرو های لوکس را در ایران با مشکلات فراوانی همراه ساخت. با همه این حرف و تفسیرها هستند افرادی که همیشه به دنبال خودرو های اسپورت و لوکس می باشند. ما پیشنهاد جالبی برایتان داریم و ان اجاره خودرو اسپورت و لاکچری است که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

اجاره خودرو اسپورت و لاکچری

اجاره خودرو اسپورت و لاکچری

اجاره خودرو اسپورت و لاکچری

چرا خودرو لوکس و اسپورت اجاره کنیم؟

خودرو های لوکس جذابیت خاصی را دارند که هر فردی را مجذوب می کند و چه کسی است که دوست نداشته باشد سوار چنین خودرویی شود؟ امروزه خرید خودرو های لوکس با قیمت طاقت فرسایشان برای کمتر کسی مقدور است درست است که در کشورمان ایران مناطق ازادی همچون انزلی و کیش وجود دارند که نیاز اشخاصی که می خواهند سوار این خودرو ها شوند را برطرف می کند اما این خودرو ها را تا محدوده خاصی می توانید انتقال دهید برای مثال ماشین هایی که دارای پلاک ازاد  بندر انزلی هستند فقط حق رفت و امد در استان گیلان را دارند. اما با اجاره این خودرها شما می توانید در هر زمان و مکانی ان را در اختیار داشته باشید و در قیاس با خرید این خودرو هزینه بسیار معقول و مناسبی بپردازید.

اجاره خودرو اسپورت و لاکچری

اجاره خودرو اسپورت و لاکچری

اجاره خودرو اسپورت و لاکچرری برای عروسی

عروسی شب رویایی هر جوانی است که دوست دارند به بهترین شکل ممکن برگزار شود و چه لذت بخش می شود اگرهمراه با یک خودرو لوکس و لاکچری باشد. طبیعی است که خرید این خودرو ها برای هیچ جوانی که تازه می خواهد زندگی مشترک خود را اغاز کند امکان  پذیر نیست البته که این یک ارزوی محال هم نیست چرا که می توانید با مراجعه به شرکت ها و موسسات کرایه خودرو ماشین مورد علاقه خود را برای شب عروسیتان با رنگ دلخواه خودتان اجاره کنید. در برخی از این موسسات خدماتی همچون گل ارایی ماشین عروس نیز ارائه می شود که می توانید از ان هم استفاده کنید و ماشین مورد نظر خود را گل ارایی شده برای عروسی خود مطابق با نظر و سلیقه خود تحویل بگیرید.

اجاره خودرو تشریفاتی لاکچری

در بحث اجاره خودرو لاکچری اغلب کلمه تشریفات نیز وجود دارد. کلمه ای که با شنیدن ان یاد هزینه های گزاف و اتفاقات لاکچری می افتید البته در صنعت کرایه خودرو این کلمه با هزینه زیادی همراه نیست. شما می توانید ماشین مورد علاقه خود را با کم ترین هزینه اجاره و سوار شوید. گاهی با یک مهمان خاص و ویژه مواجه می شوید که نزد شما جایگاه ویژه ای دارند و یا شرکت های بزرگ که معمولا مهمان های خارجی زیادی دارند و می دانند که استقبال وپذیرایی از مهمان بسیار در اینده کاری ان ها مهم و تاثیرگذار خواهد بود برای همین می توانید از اجاره خودرو های لوکس برای جابه جایی و انتقال ان ها استفاده کنید. البته اجاره این خودرو های لاکچری همراه با راننده بسیار به صرفه تر است چرا که هم مسولیتی درقبال رانندگی و خودرو ندارید و همچنین راننده های این شرکت ها به خوبی با اداب استقبال تشریفاتی اشنا هستند و به نحو احسن می توانند رضایت شما و مهمانتان را جلب کنند.

اجاره خودرو اسپورت و لاکچری

اجاره خودرو اسپورت و لاکچری

مزایای اجاره خودرو اسپورت و لاکچری

اشخاصی که علاقه زیادی به ماشین دارند و یا به اصطلاح ماشین باز هستند خوب می دانند که خرید خودرو های گران قیمت و لوکس یک طرف ماجرا است و هزینه نگهداری ماشین طرف دیگر. از سویی دیگر شما اگر میزان سرمایه لازم را ماهانه حساب کنید عدد بالایی خواهد شد همچنین شما به بیمه ماشین، هزینه های تعمیر و نگهداری، پرداخت عوارض و …نیاز دارید که در مورد ماشین های لوکس این هزینه ها بسیار زیاد است اما با اجاره کردن این خودرو ها دیگر نیاز به این هزینه های اضافی نخواهد بود.

اجاره خودرو اسپورت و لاکچری

اجاره خودرو اسپورت و لاکچری

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *