اجاره خودرو ایتالیایی

اجاره خودرو ایتالیایی

اجاره خودرو ایتالیایی

خودرو سازان ایتالیایی همیشه در زمینه ساخت و تولید خودرو های مدرن و لوکس در جهان خودرو سازیجز برترین ها و پیشتازان بوده اند و همواره در حال رقابت با خودرو های المانی بوده اند. یکی از بهترین خودرو ها برای اجاره، اجاره خودرو ایتالیایی است چرا که ایتالیا همیشه سعی در رعایت ظرافت و زیبایی خودرو های خود دارد و در طراحی خودرو های لوکس نیز بسیار موفق بوده است که هواداران زیادی را کسب کرده است.

اجاره خودرو ایتالیایی

چرا خودرو های ایتالیایی اجاره کنیم؟

اجاره خودرو ایتالیایی مانند: پاگانی، مازراتی، فراری، الفارومئو ، فراری و … به دلیل کیفیت و زیبایی خارق العاده خودرو ها سبب می شود که همواره مورد توجه و دید سایرین قرار بگیرید و با استایل خاص و زیبای این خودرو ها جذابیت خود را دو چندان کنید. همانگونه که می دانید امروزه کمتر کسی را می بینیم که سوار بر اجاره مازراتی و … شوند چرا که با توجه به شرایط اقتصادی خرید این خودرو ها بسیار سخت است اما شما با استفاده از اجاره خودرو می توانید رانندگی با خودرو های لوکس و گران قیمت را هزینه ای معقول تجربه کنید و لذت ببرید. ظاهر جذاب و راحت و فضای مناسب داخل کابین خودرو های ایتالیایی باعث استقبال زوج ها از این ماشین ها به عنوان ماشین عروس در مجالس عروسی شده است البته گاهی از این خودرو ها برای ترانسفر های تشریفاتی نیز استفاده می شود.

برترین خودرو های ایتالیایی

اگر به دنبال اجاره خودرو ایتالیایی هستید ما برترین ها را برای شما توصیه می کنیم تا نظرهمگان را به خود جلب کنید و نهایت لذت را از رانندگی و سواری یک خودرو لوکس را ببرید

اجاره خودرو ایتالیایی

اجاره خودرو ایتالیایی

Fiat فیات

شرکت فیات در سال ۱۸۹۹ تاسیس شد که در گذشته به تولید تانک، تراکتور، لوکوموتیو، بالگرد و هواپیما مشغول بود که بعد ها به تولید خودرو روی اورد و در سال ۲۰۰۹ عنوان ششمین خودرو ساز مطرح و بزرگ جهان و بزرگترین خودرو ساز کشور ایتالیا را کسب کرد.

Alfa Romeo الفا رومئو

این شرکت در سال ۱۹۱۰ فعالیت خود را اغاز کرد و جز تولید کننده ماشین های مخصوص مسابقات ماشین رانی است که شهرت امروز خود را مدیون تولید خودرو های اسپورت است که بعد ها این شرکت توسط فیات از دولت ایتالیا خریداری شد و در حال حاضر جز کمپانی فیات به حساب می اید.

اجاره خودرو ایتالیایی

اجاره خودرو ایتالیایی

Lamborghini لامبورگینی

این شرکت در سال ۱۹۶۳ تاسس شد و امروزه شرکت این خودرو سازی در دهکده اگاتا بولونیز ایتالیا قرار دارد و در حال حاضر این شرکت تحت مدیریت ائودی قرار دارد و در خط تولید خود مدل های: سستو المنتو، لامبورگینی وننو، اونتادور و اوراکان تولید می کند.

Pagani پاگانی

این شرکت که در سال ۱۹۹۲ تاسیس شده است و تا سال ۲۰۰۹ توانسته است ۱۰۶ دستگاه زوندا ارائه کرده است و بعد از سال ۲۰۰۲ فعالیت خود را گسترش داد و در کشور های امریکایی و اروپایی نیز نمایندگی ایجاد کرده است.

Maserati مازراتی

این برند نام اشنا که طرفداران زیادی دارد در سال ۱۹۱۴ به وسیله برادران مازراتی تاسیس شده است. این برند همچنان جز زیر مجموعه شرکت فراری است اما در حال حاضر قسمت های اصلی خودروهای فیات را می سازند.

اجاره خودرو ایتالیایی

اجاره خودرو ایتالیایی

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *