اجاره خودرو با راننده چگونه است

اجاره خودرو با راننده چگونه است و چه مزایایی را به همراه دارد

اجاره خودرو با راننده چگونه است و چه مزایایی را به همراه دارد – اجاره خودرو طباطبایی

اجاره خودرو با راننده چگونه است
اجاره خودرو با راننده چگونه است

اجاره خودرو با راننده یعنی شما خودرویی را به همراه راننده اجاره میکنید و به مکان و جایی که میخواهید به راحتی برسید و از سوار شدن در خودرو لذت ببرید 

اجاره خودرو بدون راننده یکی از مزایای مهم آن این است که میتوانید بدون مبلغ ودیعه و چک خودرو مورد نظرتان را اجاره کنید، همین طور دیگر نیازی به رانندگی و خستگی که متحمل شوید چرا که رانندگان ما با توجه به آشنایی کامل به مناطق و تسلط کامل به زبان انگلیسی می توانند به بهترین شکل ممکن خدمات دهی را به شما عرضه کنند. 

سهولت این کار خیلی بهتر از اجاره خودرو بدون راننده است هیچ خلافی و خسارتی برای شما منظور نخواهد شد و همه این مسائل به پای راننده شرکت می باشد.رانندگان ما به صورت حرفه تسلط به رانندگی و خودرو های روز دنیا دارند. 

چه کسانی خودرو را با راننده اجاره میکنند:

کمتر کسی علاقمند به اجاره خودرو می باشد و معمولا شرکت ها و ارگان های خصوصی و دولتی به این کار روی می آورند،اما این فقط شامل ارگانها نخواهد بود و اشخاص عادی هم میتوانند اجاره خودرو با راننده را تجربه کنند 

در ادامه به تاریخچه اجاره خودرو را میتوانید مطالعه فرماید  و آگاهی از این صنعت را تا حدودی به دست بیاورید 

یکی دیگر از موارد اجاره خودرو با راننده اجاره ماشین عروس می باشد که میتواند آن را با راننده اجاره کنید و به راحتی شبی به یاد ماندنی را برای شروع زندگیتان رقم بزنید.

البته توجه داشته باشید که اجاره خودرو بدون راننده هم محیا می باشد و شرایط اجاره خودرو بدون راننده را میتوانید مطالعه کنید.

اجاره خودرو با راننده چگونه است

توضیح مختصری در باره مجوعه اجاره خودرو طباطبایی:

 

اجاره خودرو طباطبایی با سالها تجربه در صنعت نسبتا نوپای اجاره خودرو یا همان رنت کار مفتخر است که بهترین خودروهای روز دنیا را با نازلترین قیمت و شرایط سهل و آسان در اختیار متقاضیان محترم قرار دهد.

پیشینه فعالیت مجموعه:

سابقه تاسیس این مجموعه حدودا به سال ۱۳۸۲ توسط برادران طباطبایی باز می گردد. این مجموعه در ابتدا فعالیت خود را با سرمایه گذاری در این صنعت آغاز نمود و در طول زمان بر تعداد خودروهای خود افزود و خودروهای ناوگان خود را در اختیار شرکت های واسطه جهت اجاره خودرو قرار می داد و تا آنجا که به عنوان بزرگترین دارنده ناوگان خودروهای لوکس برای شرکت های واسطه رنت کار درآمد و تقریبا غالب شرکت های مهم در این صنف با این مجموعه کار کرده اند و تمامی و یا حداقل بخشی از خودروهای مورد نیاز خود را از طریق این مجموعه تامین و فراهم نموده اند و در این برهه زمانی این مجموعه هرگز با مشتریان به صورت مستقیم در ارتباط و تماس نبوده است.

در سال ۱۳۹۰ مجموعه تشریفات طباطبایی بنا به دلایل ذیل اقدام به تعامل مستقیم با مشتریان نمود:

  1. عرضه مستقیم خودرو با به مشتریان با هدف حذف هزینه های واسطه گری از پرداختی های مشتریان
  2. تعامل صحیح و تعهد نسبت عودت به اسناد و ودیعه های مشتریان بدون معطلی و در هنگام عودت خودرو
  3. سرویس دهی بهتر به مشتریان و چک آپ کامل خودروها قبل از تحویل
  4. پشتیبانی اداری (مثل رفع توقیف و …)  و فنی (مثل تعمیرات مورد نیاز و … ) بدون واسطه گری و در اسرع وقت
  5. دریافت بازخورد مستقیم و بدون واسطه از مشتریان در بابب رضایتمندی آنها از خودرو استیجاری و تمایلات آنها در باب تامین خودروهای جدید
  6. تعیین صحیح و منصفانه خسارات احتمالی به جهت جلوگیری از زیان بیشتر مشتریان

و هم اکنون اجاره خودرو طباطبایی مفتخر به آن است که به عنوان بزرگترین مجموعه اجاره خودرو بدون واسطه گری در خدمت هموطنان گرامی باشیم.

مزیت های نسبی نسبت به سایر رقبا:

 1. خودروهای این مجموعه در مالیکت خود مجموعه بوده و بنابرین مشتری هزینه واسطه گری را پرداخت نمی نماید.
 2. بدلیل مالیکت مجموعه بر خودروهای ناوگان و در جهت حفظ منافع مجموعه و رضایتمندی مشتریان خودروها از لحاظ فنی سالم بوده و سرویس شده تحویل مشتری می گردد.
 3. به دلیل سودآوری مجموعه از محل دریافت اجاره بها این مجموعه در تعیین خسارات احتمالی بر خلاف بسیاری از شرکت های واسطه رعایت انصاف را نموده و از دریافت وجهی مازاد بر هزینه کرد و خسارت وارده به جد خودداری می نماید.
 4. تمامی اسناد و ودیعه دریافتی هنگام عقد قرارداد بر خلاف بسیاری از شرکت های واسطه بی قید و شرط به مشتری عودت داده می شود.

اجاره خودرو با راننده چگونه است

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *