اجاره خودرو کیش
اجاره خودرو کیش

اجاره خودرو در کیش

اجاره خودرو در کیش

به شرکتی که اجاره خودرو را برای مدت کوتاه و یا بلند برای مقاصد خاصی مثل ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر هتل، امور اجلاسی، تشریفات و مراسم خاص همانند عروسی به عهده می گیرد، اجاره خودرو یا کرایه خودرو گفته می شود.

مشتریان این خودروها یا افرادی هستند که خودروهای آن ها آسیب دیده و در تعمیرگاه است یا افرادی هستند که برای مدت کوتاهی به مسافرت آمده اند یا کسانی که به طور موقت و برای مقاصد خاص به اتومبیل نیاز دارند یا افرادی که نمی توانند خودشان اتومبیلی بخرند و برای یک برهه زمانی خاص ترجیح می دهند از شرکت های اجاره خودرو، خودرو کرایه کنند.

اجاره خودرو در کیش
اجاره خودرو در کیش

 

کیش اولین جزیره توریستی خلیج فارس است که سالانه میزبان مسافران و توریست ها و گردشگران بسیار زیادی است که از سراسر جهان و ایران برای مسافرت و گذراندن تعطیلات خود به ان جا سفر می کنند و به دلیل فاصله زیاد و داشتن مسیر ابی اکثر افراد ترجیح می دهند که از هواپیما برای رسید به این مقصد خوش اب و هوا استفاده کنند که انتخاب بسیار منطقی نیز است اما خب قطعا در کیش برای جا به جایی و تماشای مناطق مختلف ان به یک خودرو نیاز خواهید داشت که می توانید از خدمات اجاره خودرو استفاده نمایید البته شما استفاده از اژانس ها را نیز در لیست انتخابی خود دارید اما هزینه بسیار بالایی در مقایسه با اجاره خودرو خواهد داشت. البته شما می توانید با خودرو های خود نیز به این جزیره سفر کنید و فاصله دریایی ان را توسط لنج ها طی کنید

تفاوتی که خرید اجاره ماشین با آژانس خودرو دارد در نوع در اختیار قرار دادن خودرو است. آژانس ها، خودرو را با راننده در اختیار مشتری یا مسافر قرار می دهند اما در اجاره خودرو، ماشین می تواند هم با راننده و هم بدون راننده در اختیار مسافر یا مشتری قرار بگیرد.

 

جزیره کیش جز مناطق ازاد کشورمان محسوب می شود که و واردات خودرو های خارجی و لاکچری بسیاری در ان جا صورت می گیرد و به همین دلیل است که در تمامی خیابان ها ان شاهد خودرو های رنگارنگ و جذاب خواهید بود. بی شک همه شما رویای سواری با چنین خودرو های رو باز و لاکچری و مدرنی را در سر داشته و دارید و سفر به کیش این امکان را برای شما به وجود می اورد تا به منظور انجام امور خود از خودرو های لاکچری اجاره ای با قیمت بسیار مناسب استفاده نمایید و به عبارتی با یک تیر دو نشان بزنید و خاطرات شیرین و جذابی را برای خود و خانواده و دوستانتان رقم بزنید در صورتی که با ماشین شخصی خود نیز به این جزیره سفر کرده باشید اگر برایتان مقبول است حتما از خدمات اجاره خودرو های لاکچری این جزیره استفاده کنید و مطمئن باشید که ارزشش را خواهد داشت.

اجاره خودرو در کیش
اجاره خودرو در کیش

 

شرایط اجاره خودرو در کیش

برای اجاره خودرو در این جزیره زیبا با شرایط دشوار و بزرگی رو به رو نیستید فقط کافی است مدارک شناسایی، دسته چک و گواهینامه خود را به همراه داشته باشید تا به همین راحتی و مث اب خوردن خودرو مورد نظر خود را اجاره کنید. اجاره خودرو در این جزیره نیز به دو صورت بدون راننده و همراه با راننده انجام می شود که داشتن گواهینامه و سن بالای ۲۰ سال برای اجارهه به صورت بدون راننده الزامی است. به خاطر داشته باشید که خودرو های این جزیره اغلب بسیار مدرن و جدید هستند و ممکن است کمی رانندگی با ان برایتان سخت و گیج کننده باشد، و بهتر است این مسئله را در نظر داشته باشید که خودرو های این جزیره بسیار گران قیمت هستند و به طبع ان هزینه تعمیر و خسارت بالایی نیز دارند که اگر خایی نکرده اتفاقی برای خودرو بیفتد دردسر بزرگ و یا به عبارتی دردسر گران و پر قیمتی پیش رو خواهید داشت به همین دلیل توصیه می کنیم در زمان تحویل از مامور تحویل دهنده خودرو تقاضا کنید تا نحوه رانندگی و کاراایی دکمه های کنترلی را برایتان اشنا سازند تا با خاطری اسوده رانندگی لذت بخشی را در سواحل این جزیره تجربه کنید اما خب درممکن است تمایل داشته باشید تا از خدما اجاره همراه با راننده استفاده نمایید و سفری مجلل و تشریفاتی را تجربه کنید که مزایای خود را دارد.

مزیت های استفاده از خودرو های اجاره ای همراه با راننده در کیش

در زمان استفاده از خدمات اجاره خودرو با راننده شما هیچ مسولیتی در قبال خودرو نخواهید داشت و هزینه اجاره کم تری نیز پرداخت خواهید کرد از طرفی رانندگان این شرکت ها از اهالی و ساکنین خود جزیره می باشند و کاملا اشنا به مکان های دیدنی و جذاب کیش هستند و به راحتی می توانند در کم ترین زمان شما را به دیدن تمامی جزیره ببرند

اجاره خودرو در کیش
اجاره خودرو در کیش

 

صنعت اجاره خودرو از آژانس های خودرو تشریفاتی تر هستند و اغلب خودروهای لوکس را اجاره می دهند و به این دلیل که بتوان جنبه تشریفات کار را حفظ کرد باید خودرو را بدون راننده تحویل مشتری داد.

اجاره ماشین در کیش بدون هیچ گونه نیازی به چک و با شرایط آسان در شرکت های اجاره خودرو امکان پذیر است. از آنجایی که این جزیره جزو مناطق مهم گردشگری بین المللی است ماشین هایی که برای اجاره موجود هستند از جمله ماشین های لوکس و خارجی می باشند.

قیمت اجاره خودرو در کیش با توجه به خودروهای لاکچری که در آن جا موجود است، هم قیمت با اجاره ماشین ایرانی در تهران و دیگر شهرها می باشد.

در کیش با مبلغ ۳ تا ۷ میلیون ودیعه نقدی می توان بهترین ماشین ها را اجاره کرد.

ارزان ترین ماشین های اجاره ای در کیش شامل کیا اسپرتج، اپتیما، النترا، نیسان جوک می باشند.

گران ترین ماشین های اجاره ای در کیش شامل لامبورگینی رونتون، بنزهای کلاس های C و E، رنجرور، مازراتی کواتروپورته می باشند.

مدارک لازم جهت اجاره خودرو در کیش

مدارک لازم جهت اجاره ماشین به صورت زیر می باشد.

  1. اصل گواهینامه دارای اعتبار
  2. کارت ملی معتبر
  3. امانت گذاشتن یک فقره چک و یا وجه نقد (بین ۱ میلیون تا ۵ میلیون تومان نسبت به نوع خودرو متفاوت است.) به عنوان ضمانت در اختیار شرکت اجاره دهنده ی اتومبیل
  4. ۳۰۰ هزار تومان بابت خلافی احتمالی خودرو رنت شده نزد شرکت می ماند و بعد از یک ماه در صورت نداشتن خلافی خودرو مستردد می گردد.
  5. قیمت ماشین ها بابت ۲۴ ساعت از زمان تحویل ماشین می باشد.
  6. در صورت تصادف احتمالی تمامی هزینه تعمیر و نگه داری ماشین بر عهده رزرو گیرنده میباشد و کرایه روزانه، ناشی از تصادف خودرو خسارت دیده دریافت می گردد.

در صورتی که ماشین بدون صدمه، تحویل داده شود مدارک ضمان در لحظه تحویل خودرو به شما عودت داده می شود.

در صورت بروز مشکل فنی برای خودرو به راحتی می توانید با همان شرکت اجاره دهنده تماس بگیرید و بدون پرداخت هزینه در اسرع وقت خودرو را تعویض نمایید.

اجاره خودرو در کیش
اجاره خودرو در کیش

نحوه رانندگی و قوانین رانندگی در کیش

اولین نکته استفاده از کمربند ایمنی برای تمامی سرنشین هاست.

رعایت سرعت مجاز مطابق تابلوهای نصب شده در خیابان ها

امتناع از حرکات نمایشی کورس سبقت و سرعت غیرمجاز آلودگی صوتی و …

در خیابان های کیش دنده عقب گرفتن طولانی و دور زدن و بوق زدن ممنوع می باشد.

در خیابان های زیبای جزیره کیش آشغال ریختن شامل جریمه می شود و حتی ممکنه اتومبیل شما را ۴۸ ساعت تا یک هفته به پارکینگ منتقل کنند‌.

جریمه ها در جزیره کیش دو برابر استان های دیگر می باشد.

لیست قیمت اجاره خودرو طباطبایی

مراقب باشد!! با توجه به اینکه برخی مراکز اجاره خودرو از برند اجاره خودرو طباطبایی سوء استفاده میکنند، لازم به ذکر است که این مجموعه در قبال سودجویانی که از نام این موسسه استفاده میکنند و هیچ گونه مسئولیتی ندارد.


۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

۰۲۱-۲۲۰۰۰۱۰۰

۰۲۱-۳۳۰۰۰۱۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰

۰۲۱-۷۷۰۰۰۱۰۰

# تصویر خودرو مدل رنگ روزانه ماهیانه
۱ اجاره خودرو پورشه باکستر مازراتی گرن کبریو ۲۰۱۲ مشکی ۱۷,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۲ اجاره خودرو پورشه پانامرا پورشه پانامرا ۲۰۱۰-۲۰۱۲ قهوه ایی ۹,۵۰۰,۰۰۰ توافقی
۳ اجاره خودرو پورشه باکستر پورشه باکستر ۲۰۱۲ مشکی ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۴ اجاره خودرو بنز E350 کروک بنز E350 کروک ۲۰۱۳ سفید ۵,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۵ اجاره خودرو بنز E250 بنز E250 ۲۰۱۴ سفید ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۶ اجاره خودرو بنز CLS بنز CLS ۲۰۰۸ سفید ۳,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۷ اجاره خودرو بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ کروک ۲۰۱۶ آبی ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۸ اجاره خودرو بی ام و X6 بی ام و X6 ۲۰۱۱ سفید ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۹ اجاره خودرو بی ام و X4 بی ام و X4 ۲۰۱۵ سفید ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۰ اجاره خودرو بی ام و 220 بی ام و ۲۲۰ ۲۰۱۷ سفید ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۱ اجاره خودرو بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ ۲۰۱۷ سفید ۳,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۲ اجاره خودرو فولکس تیگوان فولکس تیگوان ۲۰۱۸ مشکی ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۳ اجاره خودرو کیا سورنتو نبو کیا سورنتو نبو ۲۰۱۶ سفید ۳,۶۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۴ اجاره خودرو کیا اسپورتیج QL کیا اسپورتیج QL ۲۰۱۷ سفید ۳,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۵ اجاره خودرو کیا اپتیما حی تی لاین کیا اپتیما حی تی لاین ۲۰۱۶-۲۰۱۸ سفید , مشکی ۳,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۶ اجاره خودرو کیا اسپورتیج سراتو آپشنال ۱۳۹۸ سفید ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۷ اجاره خودرو کیا سراتو نیو کیا سراتو نیو ۲۰۱۶ سفید , مشکی ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۸ اجاره خودرو کیا پیکانتو کیا پیکانتو ۲۰۱۵ سفید ۱,۲۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۹ اجاره خودرو هیوندای توسان نیو هیوندای توسان نیو ۲۰۱۶ سفید ۲,۹۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۰ اجاره خودرو هیوندای سوناتا YF هیوندای سوناتا YF ۲۰۱۴ سفید ۲,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۱ اجاره خودرو هیوندای ولستر هیوندای ولستر ۲۰۱۶ سفید ۲,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۲ اجاره خودرو هیوندای النترا هیوندای النترا ۲۰۱۴ سفید ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۳ اجاره خودرو برلیانس H320 برلیانس H320 ۱۳۹۷ سفید ۸۵۰,۰۰۰ توافقی
۲۴ اجاره خودرو دانگ فنک اچ سی کراس دانگ فنک اچ سی کراس ۱۳۹۷ سفید ۸۵۰,۰۰۰ توافقی
۲۵ اجاره خودرو پژو پارس پژو ۲۰۶ ۱۳۹۷ سفید ۵۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۶ اجاره خودرو پژو 206 پژو پارس ۱۳۹۷ سفید ۵۵۰,۰۰۰ توافقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *