اجاره خودرو سعادت آباد

اجاره خودرو سعادت آباد

اجاره خودرو سعادت آباد

سعادت‌آباد محله‌ای در منطقهٔ ۲ و اراضی شمیرانات می باشد که در شمال غرب تهران واقع شده‌است. سعادت آباد،۲۴ متری،علامه،سرو و همچنین بلوار پاکنژاد و بلوار فرحزادی، خیابان‌های اصلی سعادت آباد می باشند.بلوار اصلی سعادت آباد، از جنوب به بلوار دریا و از شمال به بزرگراه یادگار امام متصل بوده و میدان کاج بعنوان قدیمی‌ترین و اصلی‌ترین میدان این محله در میانه بلوار سعادت آباد واقع شده است.در شمال سعادت آباد و در دامنه کوه با توجه به آب و هوای خوب، مناطق تفریحی و توریستی متعددی وجود دارد یا در دست احداث می باشد.

اجاره خودرو سعادت آباد

اجاره خودرو سعادت آباد

 

اجاره خودرو در محله سعادت آباد

سعادت آبادی های عزیز موسسه کرایه اتومبیل طباطبایی توانسته بعد از کسب تجربه در صنعت رنت تعداد شعب خود افزوده امروز هم شعبه سعادت آباد بعد از گذشت یک سال با جذب مشتریان زیاد در این منطقه هنوز در حال فعالیت است. ما اجاره دهنده انواع خودرو های لوکس در ایران هستیم شما با شخص واسطه یا یک دلال وارد معامله نخواهید شد. 

بلکه مستقیما متصل خواهید شده به شخص بنکدار خودرو که تامین کننده واسطه ها در استان تهران هستیم این واسط ها اکثرا برا ما فعالیت می کنند آنها شرایط و ظوابط خاص خودشان را برای مشتری تعریف میکنند اما ما یک رویه ثابت برای همه مشتریانمان داریم و متفاوت ترین اجاره ماشین را  میتوانید با ما تجربه کنید.

هر چند همه اشخاص واسطه سعی به دریافت ودیعه نقدی از مشتریان میکنند و معلوم نخواهد شد که شما پولتان را به امانت چه کسی خواهید گذاشت. این شرایط برای شما کمی سخت است چرا که تهیه یک مبلغ ودیعه سنگین برای مشتری سنگین است و ما اگر میگویم شرلیط متفاوت است به این دلیل که نیاز نیست حتما یک مبلغ سنگین را به عنوان دپوزیت قرار دهید اگر خودرو شخصی دارید یا ملکی به نام خود دارید همان را به امانت ما بگذارید به راحتی خودرو را درب منزل تحویل بگیرید و نماینده قانونی شرکت اجاره خودرو طباطبایی با شما عقد قرار داده خواهد نمود. 

اجاره خودرو سعادت آباد/ انتهای پست 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *