کرایه ماشین بدون راننده
کرایه ماشین بدون راننده

اجاره خودرو مازراتی

اجاره خودرو مازراتی

شرکت مازراتی  (Maserati S.p.A) خودروساز ایتالیایی  و تولیدکننده خودروهای لاکچری است. مالکیت مازراتی در اختیار  کمپانی مادر فیات، یعنی فیات کرایسلر (Fiat Chrysler Automobiles یا FCA) می‌باشد. در حال حاضر دفتر مرکزی و کارخانه تولیدی اصلی مازراتی، در شهر مودنا (Modena)، ناحیه امیلیا-رومانیا (Emilia-Romagna)، ایتالیا قرار دارد. این شرکت در سال ۲۰۱۶ با بیش از ۱۱۰۰ پرسنل، ۴۲,۱۰۰ خودرو لوکس تولید نمود. شعار مازراتی برتری از طریق شور و اشتیاق است (Excellence Through Passion).

سرجو مارکیونه (Sergio Marchionne) ایتالیایی – کانادایی، مدیر عامل گروه فیات کرایسلر، به عنوان رئیس هیئت مدیره مازراتی و رید بیگلند (Reid Bigland) کانادایی، مدیر بخش خودرو های اسپرت گروه فیات کرایسلر، به عنوان مدیر عامل اجرایی شرکت مازراتی فعالیت می نمایند. بیگلند به طور همزمان مدیرعامل اجرایی شرکت آلفارومئو (Alfa Romeo) نیز می باشد.

اجاره خودرو مازراتی

شرکت اجاره خودرو طبابایی در هیمن راستا برای راحتی اجاره گیرنده های عزیز و تنوع در اجاره ماشین تعداد سه خودرو مازراتی اجاره مازراتی گرن توریسمو ، اجاره مازراتی کواتروپورته ، اجاره مازراتی گرن کبریو  فراهم ساخته است . که شما اجاره گیرنده به راحتی گزینه مختطفی برای کرایه ماشین در نظر داشته باشید.

اجاره مازراتی گرن توریسمو :

 

اجاره خودرو مازراتی - اجاره مازراتی گرن توریسمو
اجاره خودرو مازراتی – اجاره مازراتی گرن توریسمو

 

یک کوپه استثنائی که ترکیبی از یک کوپه استثنائی که قدرت و زیبائی سبک و طراحی را با فضائی برای چهار نفر سرنشین ارائه می دهد. مازراتی گرنتوریزمو یکی از آثار استعداد درخشان پینین فارینا Pinin Farina در حیطه طراحی است یک کوپه مدرن دو درب با ظرفیت چهار سرنشین که سنت مازراتی در خصوص تلفیق سبک و عملکرد را ادامه می دهد. 

مازراتی گرنتوریزمو تنها کوپه مدرنی می باشد که عملاً بیش از آنچه را که ظاهر زیبای آن گویای آن می باشد ارائه می دهد. این جدیدترین اثر Pininfarina باید دقیقاً پس از رونمائی خود، عظمت و بزرگی را تجربه می کرد. این خودرو نماینده نسل هائی بود که تا اولین توریزمو تولیدی مازراتی؛ A61500GT مدل سال ۱۹۴۷ امتداد می یافت. این اتومبیل ترکیبی از نوآوری و تاثیراتی می باشد که از Bindeage 75th بر گرفته شده اند. 

اجاره روزانه مازراتی گرن توریسمو : ۶٫۵۰۰٫۰۰۰

اجاره هفتگی مازراتی گرن توریسمو : ۴۰٫۰۰۰٫۰۰۰

اجاره ماهیانه مازراتی گرن توریسمو : ۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰

 

اجاره مازراتی کواتروپورته :

 

اجاره خودرو مازراتی - اجاره مازراتی کواتروپورته
اجاره خودرو مازراتی – اجاره مازراتی کواتروپورته

 

کواتروپورته اس جدید مازراتی در عرضه خودروهای کالسکه ای لوکس یک اتومبیل منحصر بفرد بشمار می رود که تلفیقی از زیبائی و راحتی و عملکرد خیره کننده است. 

کواتروپورته اس جدید مازراتی در بازار خودروهای کالسکه ای لوکس، بیشترین توجه را بخود جلب نموده است. این اتومبیل ترکیبی از فضای داخلی بزرگ و قدرت و سبک مانور مخصوص کواتروپروته می باشد. بدین ترتیب با موتور ۴/۷ لیتری V8 خود بهترین بازدهی را عرضه می دارد. 

چرم پولترونا فرا Poltrona Frau، چوبهای فاخر و زیبا و هنر صنعتگری دستی، دست در دست هم داده اند تا زندگی را در کابین کواتروپورته اس زیبا و خاطره انگیز نمایند. دارندگان این خودروها این شانس را دارند که از میان وسیع ترین طیف آپشن های اختیاری هر آنچه را که بخواهند انتخاب نموده واتومبیل خود را با سلیقه های شخصی خویش منطبق سازند . 

اجاره روزانه مازراتی کواتروپورته : ۶٫۵۰۰٫۰۰۰

اجاره هفتگی مازراتی کواتروپورته : ۴۲٫۰۰۰٫۰۰۰

اجاره ماهیانه مازراتی کواتروپورته : ۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰

 

اجاره مازراتی گرن کبریو :

 

اجاره خودرو مازراتی - اجاره مازراتی گرن کبریو
اجاره خودرو مازراتی – اجاره مازراتی گرن کبریو

 

آنچه که زمانی می دانستید، فراموش کنید. اکنون خودروئی متولد شده است که افق های پیش روی شما را گشاده تر می کند و هیجان و الهام در رانندگی را به سطوح جدید ارتقاء می دهند. 

گرن کابریو اسپرت جدید مازراتی، گزینه کاملی است برای افرادی که خواهان آن حس شادمانی و هیجان توام با دقت و ظرافت در رانندگی با یک خودروی اسپرت می باشند. مدلی خیره کننده که روح پرتلاش و پرشور آن خود را در زیر کالبد زیبای آن پنهان کرده است. یک خودرو منحصر بفرد که می توان رانندگی به معنای کامل و واقعی را در پشت فرمان آن تجربه کرد. 

اجاره روزانه مازراتی گرن کابریو : ۷٫۰۰۰٫۰۰۰

اجاره هفتگی مازراتی گرن کابریو : ۴۶٫۰۰۰٫۰۰۰

اجاره ماهیانه مازراتی گرن کابریو : ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰

مدارک لازم اجاره خودرو مازاتی

شرایط و مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو بدون راننده اتباع ایرانی

 1. یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو
 2. کارت شناسایی معتبر
 3. گواهینامه
 4. “فقط و فقط” یکی از موارد ذیل:
  1. هفت تا ده درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)
  2. سند ملکی به نام متقاضی
  3. توقف خودروی شخصی متقاضی در پارکینگ عمومی و تحویل سند آن به شرکت
 
 

شرایط و مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو بدون راننده اتباع خارجی

 1. کارت شناسایی معتبر
 2. ویزا و پاسپورت متقاضی
 3. تصویر بلیط رفت و برگشت متقاضی
 4. گواهینامه
 5. هفت تا ده درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (به ریال و یا سایر ارزهای خارجی) (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)
0

2 نظرات

 1. اجاره ساعتی چجوریه برای عکاسی برای البوم وکلیپا برای تبلیغات؟

  0
  • saeed hasanpour

   سلام
   بستگی داره چه ساعتی از روز میخواید و چند ساعت برای مشاوره بیشتر میتوانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.
   ۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

   0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *