اجاره خودرو اسپورت و لاکچری

اجاره خودرو های کم مصرف در بنزین

اجاره خودرو های کم مصرف در بنزین

یکی از عوامل تاثیر گذار برای هزینه اجاره خودرو ها هزینه بنزین و سوخت ان ها است که با توجه به شرایط و خدمات موسسه ها و شرکت های اجاره ماشین متفاوت است و ممکن است  در بعضی مواقع به عهده خود شرکت و در برخی مواقع نیز به عهده مشتری باشد اگر می خواهید هزینه اجاره خودرو شما کم باشد سعی کنید خودرویی انتخاب کنید که میزان مصرف سوخت و بنزین ان کم باشد.

خودرو های کم مصرف در بنزین کدامند؟

طبق تحقیقات انجام گرفته در زمینه مصرف سوخت خودرو های داخلی بهترین خودرو داخلی تندر ۹۰ است با این که در طی چند سال اخیر شاهد رشد چشم گیر قیمت ان در بازار خودرو بودیم اما کم مصرف ترین خودرو موجود در بازار خودرو ایرانی بعد از ام وی ام قرار دارد. که در رتبه های بعدی خودرو پژو ۲۰۶ و رانا قرار دارد و بعد از ان ها نوبت به پژو ۴۰۵ و خودرو پژو پارس می رسد که هزینه اجاره این خودرو ها نیز در مقایسه با خودرو های وارداتی و خارجی نیز بسیار مقرون به صرفه است و شما می توانید جهت رفع نیاز خود با اجاره خودرو های کم مصرف در بنزین در هزینه های ان نیز صرفه جویی کنید. البته خودرو های خارجی نیز در قیاس با خودرو های داخلی از مصرف سوخت کم تری برخوردار هستند اما هزینه اجاره ان ها نسبت به خودرو های داخلی بیشتر است.

اجاره خودرو ال 90

اجاره خودرو ال ۹۰

کم مصرف ترین خودرو جهان

خودرو شورلت ولت کم مصرف ترین خودرو در سوخت تولید شده در جهان است چرا که تماما با برق کار می کند و به جای سوخت گیری با شارژر از طریق برق شارژ می شود. استاندارد جهانی مصرف بنزین در جهان ۷ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است که خودرو سازان ایرانی راه بسیار دراز و طولانی برای رسیدن به ان در پیش رو دارند.

اجاره خودرو شورلت ولت

اجاره خودرو شورلت ولت

مزایای اجاره خودرو های کم مصرف در بنزین

امار های به دست امده نشان از رشد صعودی مصرف سوخت در کشور را دارد که به طبع ان الودگی هوا نیز افزایش می یابد با استفاده از خودرو های کم سوخت و اجاره ان ها می توانید به کاهش مصرف سوخت و همنین الودگی هوا و سلامت شهر وندان و هم وطنان خود کمک کنید از سویی دیگر هزینه اجاره ماشین های کم سوخت در بنزین در قیاس با دیگر خودرو ها کم تر است و شما در بودجه خود برای اجاره خودرو نیز می توانید صرفه جویی کنید.

شرایط اجاره ماشین های کم مصرف در سوحت

اجاره این خودرو ها نیز مانند دیگر خودرو ها بسیار ساده و اسان است جهت اجاره ماشین های کم مصرف شما به گواهینامه رانندگی، کارت شناسایی و سند یا چک و سفته به ارزش خودرو برای ضمانت نیاز دارید همچنین در صورت اجاره خودرو با راننده نیاز به داشتن گواهینامه ندارید. توجه کنید که اگر شما قادر به ارائه هر یک از شرایط گفته شده نبودید می توانید با مشاوره از موسسه ها و شرکت های اجاره خودرو با شرایط دیگر ان ها را جایگزین کنید.

اجاره خودرو با مصرف سوخت

اجاره خودرو با مصرف سوخت

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *