اجاره خودرو هیبریدی

اجاره خودرو هیبریدی

جهت اجاره خودرو هیبریدی اول باید بدانیم که خودرو هیبریدی چیست؟ ماشین های هیبریدی یا همان ماشین های چند نیرویی به خودرو هایی گفته می شود که نیروی لازم جهت حرکت را از ترکیب دو و یا چند منبع جدا گانه به دست می اید که به دوسته ماشین های سری و موازی تقسیم می شوند و مهم ترین ویژگی این خودرو ها مصرف سوخت بسیار پایین ان ها است که نتیجه ان مساوی می شود با الایندگی کم تر به این دلیل است که خودرو های هیبریدی به خودرو های سبز نیز معروف شده اند.

اجاره خودرو هیبریدی

اجاره خودرو هیبریدی

 

منابع سوخت خودرو های هیبریدی

منابع سوخت ماشین های هیبریدی عبارتند از: هیدروژن، الکتریسیته هوایی، چرخ طیار، باد، انرژی خورشیدی، جمع کننده هیدرولیکی، خازن ها، گاز طبیعی فشرده یا مایع، چوب، ذغال سنگ، امواج رادیویی و … .

چرا باید خودرو هیبریدی اجاره کنیم؟

به خاطر این که در خودرو های هیبریدی موتور بنزینی کوچک شده است به همین جهت سود ان ها زیاد شده است به عبارتی دیگر و ساده تر مصرف سوخت این خودرو ها کاهش یافته است  بنابراین این امکان برای متقاضیان فراهم می شود تا با هزینه کم تری خودرو اجاره نمایند. برای توضیح بیشتر فکر کنید در یک جاده دو خودرو یک مدل وجود داشته باشند که با سرعت مساوی یک مسیر را طی کنند در پایان خودرویی که موتور ان کوچک باشد مقدار سوخت کمتری را مصرف کرده است در نتیجه هزینه سوخت ان کم می شود و در اخر همین امر سبب کاهش هزینه اجاره خودرو هیبریدی می شود.

اجاره خودرو هیبریدی

اجاره خودرو هیبریدی

 

ویژگی خودرو های هیبریدی

از ویژگی ها و قابلیت خاص این خودرو ها می توان به توانایی بازیابی و مهار انرژِی جنبشی در ترمز این خودرو ها است و همین عامل باعث شده است که خودرو های هیبریدی برای اجاره ماشین همراه با راننده و بدون راننده، ماشین های عروس و خودرو های تشریفاتی بسیار ایمن باشد و اشخاص احساس امنیت بیشتری در این خودرو ها دارند. در خودرو های معمولی در زمان ترمز گرفتن انرژِ تلف شده در ترمز ها به صورت گرما هدر می شود اما در خودرو های هیبریدی این انرژی به شکل انرژی الکتریکی برای مصرف دوباره در باتری خودرو ذخیره می شود و در هنگام راه اندازی خودرو مورد استفاده قرار می گیرد.

اجاره خودرو هیبریدی

اجاره خودرو هیبریدی

 

محبوبیت خودرو های هیبریدی هنگام اجاره

بی شک در اینده نه چندان دور خودرو های هیبریدی جایگزین خودرو های بنزینی خواهند شد تا با کاهش الایندگی به حفظ محیط زیست کمک کنند. کرایه ماشین هیبریدی به دلیل بیشتر بودن قدرت ایرودینامیکی ان از محبوبیت فراوانی برای اجاره ماشین عروس، تشریفات و … برخوردار است که از حذف کردن بخش های خارجی و اضافه خودرو به دست می اید و مقاومت باد در برابر خود رو را نیز کاهش می دهد که این امر یزای حفظ حقوق شهروندی نیز بسیار حائز اهمیت است.

شرکت های دارای خودرو هیبریدی

با توجه به این که خودرو های هیبریدی برای مصرف روزمره و … جدیدا وارد بازار شده اند در همه موسسه ها و شرکت های کرایه ماشین وجود ندارد و در شهرستان ها نیز احتمال بودن ان کم است اما صفر نیست برای کرایه ماشین هیبریدی شما باید به دنبال شرکتی باشید که این ماشین را در بین لیست ماشین های انتخبی خود دارند.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *