اجاره خودرو رنو - کرایه ماشین رنو کولیوس

اجاره خودرو ولوو

اجاره خودرو ولوو

خودرو ولوو یکی از خودرو های لوکس و برند های مشهور است که ساخت کشور سوئد می باشد و شما می توانید برای ترانسفر های فرودگاهی و تشریفاتی و ماشین عروس و دیگر نیاز های خود به صورت بدون راننده و همراه با راننده اجاره کنید و از دیگر خدمات موسسه ها و شرکت های کرایه خودرو بهره مند شوید.

انواع اجاره خودرو ولوو

برای اجاره خودرو ولوو به دلیل تنوع در مدل های ان شما باید از قبل متناسب با نیاز و سلیقه خود ماشین مد نظر خود را انتخاب کنید. برخی از خودرو های ولوو پر طرفدار برای اجاره عبارتند از:

Xc90 ولوو

این خودرو در سال ۲۰۱۵ طراحی شده است و بعد از گذشت پنج سال هنوزظاهری جذاب دارد این خودرو جز دسته بندی خودرو های شاسی بلند است که راحتی صندلی های ان و امکانات رفاهی دیگر نظیر جعبه دنده هشت سرعته خودکار، نویگیشن، سیستم صوتی با قابلیت یو اس بی،قفل کودک، سیستم محافظتی ضربه جانبی، کروز کنترل و … ان را یک انتخاب مناسب برای سفر های خانوادگی و مسیر های طولانی کرده است.

کرایه ماشین ولوو

کرایه ماشین ولوو

 

کروک c70 ولوو

این خودرو ۲۰ سوپاپ زیبا که صفر تا صد شتاب خود را در پنج ثانیه پر می کند دارای تجهیزات رفاهی مانند: روکش چرمی صندلی ها، جعبه کمک های اولیه، استاندارد یورو ۵، اینه های بغل برقی تاشو، اینه الکتروکرومیک، سنسور باران و … است. طراحی ظاهری این خودرو بسیار نجیب است با اینکه این خودرو ولوو دو در دارد اما درون کابین ان چهار صندلی مجزا قرار گرفته است.

کرایه ماشین ولوو

کرایه ماشین ولوو

V40 ولوو

این خودرو که در سال ۲۰۱۳ طراحی شده است اما همچنان جذابیت خود را دارد و همین اراستگی ظاهر و طراحی لوکس ان باعث شده است تا برای ترانسفر های تشریفاتی و فرودگاهی بیشتر مورد اجاره قرار گیرد. این خودرو امکانات زیادی از جمله: دکمه کنترلی روی فرمان، سیستم مخابراطی اضطراری، مجهز به هشت بلند گو، بلوتوث، بخار زدایی شیشه ها، کامپیوتر سفری، سیستم استارت استاپ، دوربین عقب و … دارد که رفاه را برای شما به ارمغان می اورد.

کرایه ماشین ولوو

کرایه ماشین ولوو

 

از دیگر خودرو های ولوو موجود در بازار ایران می توان به ولوو تی ۵ و ولوو ایکس سی نیز اشاره کرد.

هزینه اجاره خودرو ولوو

از ان جایی که ماشین ولوو مدل های های متنوع و مختلفی دارد هزینه کرایه ان ها نیز متفاوت است اما شکی نیست که هر چه مدل خودرو بالاتر باشد هزینه کرایه ان نیز بیشتر است البته مبلغ کرایه ماشین به خدمت و شرایط شرکت و موسسه اجاره دهنده ماشین نیز بستگی دارد.

شرایط اجاره خودرو ولوو

برای اجاره ماشین این برند خودرو نیاز به فراهم کردن شرایط عجیب و غریب نیست شما با همراه داشتن کارت شناسایی و گواهینامه معتبر می توانید ماشین مد نظر خود را اجاره کنید . قبل از تحویل گرفتن خودرو شما باید مبلغ کرایه ان را بپردازید و یک فقره سفته یا چک به ارزش روز خودرو اجاره ای  نیز به عنوان ضمانت به شرکت تحویل دهید که در زمان باز گرداندن خودرو به شما پس داده خواهد شد. توجه داشته باشید که برای اطمینان از موجودی خودرو مورد نظرتان در تاریخی که می خواهید خودرو اجاره کنید حتما از چند روز قبل برای رزرو خودرو اقدام نمایید.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *