اجاره لکسوس nx بدون راننده 

اجاره لکسوس nx بدون راننده

اجاره لکسوس nx بدون راننده 

بهترین مدل پر کاربرد لکسوس یکی از پرفروش ترین های بازار را به شما اجاره می دهیم بدون راننده با بهترین شرایط اجاره خودرو طباطبایی یکی از بزرگترین رنت کاران بزرگ کشور است و این را بی ادعا اعلام میکنیم چرا که علاوه بر بیشترین تعداد ماشین های بروز به نام شرکت بزرگترین مجموعه کرایه ماشین را تشکیل داده با کادری مجرب در حوزه رنت خودرو در ایران دارای نمایندگی های متعدد در استانهای بزرگ کشور 

اجاره لکسوس nx بدون راننده 

اجاره لکسوس nx بدون راننده

لکسوس NX یکی از جدیدترین محصولات لکسوس به شمار می رود و هم زمان با بازار جهانی به بازار ایران نیز راه پیدا کرد. این خودرو نبود نمونه های صفر کیلومتر مدل بالاتر لکسوس یعنی RX توانست فروش خوبی را تجربه کند. البته بماند که قیمت این خودرو در روزهای اخیر به مرز ۵۰۰ میلیون تومان رسیده است که برای یک کراس اوور کوچک رقم گزافی است. از دیگر دلایل موفقیت مدل NX طراحی جذاب این خودرو است که از زبان طراحی جدید محصولات لکسوس پیروی می کند و قطعا در نگاه اول افراد زیادی این خودرو را خواهند پسندید. NX در بازار ایران با دو نوع پیشرانه که یکی توربو و دیگری هیبریدی هستند عرضه می شود که در ادامه به مدل هیبریدی این خودرو خواهیم پرداخت.

اجاره لکسوس nx بدون راننده 

اجاره لکسوس nx بدون راننده

لکسوس NX300h در ابتدا با قیمت مناسبی وارد بازار شد اما اخیرا قیمت آن افزایش پیدا کرده است که البته احتمالا موقتی است و با بازشدن ثبت سفارش شاهد کاهش قیمت خودرو باشیم. از مزایای این خودرو می توان به امکانات بالا، کیفیت ساخت بالا، متریال بسیار با کیفیت و مصرف سوخت پایین اشاره کرد.
نکات منفی این خودرو نیز خشکی سواری، فضای داخلی کوچک و هندلینگ متوسط هستند.
اگر خواهان یک شاسی بلند برای استفاده روزمره هستید و نمی خواهید راهتان به تعمیرگاه بیفتد NX300h انتخاب خوبی است.

 

برای اطلاع از شرایط اجاره خودرو مدارک مورد نیاز اجاره خودرو  را مطالعه کنید 

برای اطلاع از قیمت های اجاره خودرو بنز را مطالعه کنید 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *