کرایه ماشین اصفهان - اجاره خودرو - اجاره ماشین
کرایه ماشین اصفهان - اجاره خودرو - اجاره ماشین

اجاره ماشین اصفهان

اجاره ماشین اصفهان

تاریخچه اصفهان

شهری باستانی در مرکز ایران است. این شهر مرکز استان اصفهان و نیز مرکز شهرستان اصفهان است. اصفهان، سومین شهر پهناور و سومین شهر پر جمعیت ایران پس از تهران و مشهد است.این شهر در میان سال‌های ۱۰۵۰ تا ۱۷۲۲ میلادی به ویژه در قرن شانزدهم میلادی در میان حکومت صفویان هنگامی که برای دومین بار (پس از دوران سلجوقیان) پایتخت ایران شد، رونق فراوانی گرفت. حتی امروزه نیز شهر مقدار زیادی از شکوه گذشته خود را حفظ کرده‌است. بناهای تاریخی متعددی در شهر وجود دارد که تعدادی از آن‌ها به عنوان میراث تاریخی در یونسکو به ثبت رسیده‌اند.

اجاره ماشین اصفهان - اجاره خودرو - کرایه ماشین
اجاره ماشین اصفهان – اجاره خودرو – کرایه ماشین

موقعیت جغرافیایی اصفهان

اصفهان در ۴۳۵ کیلومتری تهران و در جنوب این شهر قرار دارد. شهر اصفهان دارای طول جغرافیایی ۵۱ درجه و ۳۹دقیقه و ۴۰ ثانیه شرقی و عرض جغرافیایی ۳۲ درجه و ۳۸ دقیقه و ۳۰ ثانیه شمالی می‌باشد. محدوده شهری آن به چهارده منطقه شهری تقسیم می‌شود و در خارج از محدوده شهری نیز از غرب به سمت خمینی شهر، از جنوب کوه صفه و سپاهان شهر، از سمت شمال به شاهین شهر و از شرق نیز به دشت سگزی منتهی می‌شود.

زبان مردم اصفهان

مردم اصفهان به زبان پارسی و لهجه اصفهانی سخن می‌گویند. از ویژگی‌های لهجه اصفهانی اضافه کردن حرفِس به آخر واژگان می‌باشد که به جای واژهٔ است استفاده می‌شود.

اجاره خودرو طباطبایی این امکان را برای مردم شهر اصفهان قرار داده است که براحتی کرایه ماشین انجام دهند. اجاره خودرو میتوانید برای سفر ، قرار دادهای کاری ، جشن ها و عروسی ها استفاده کرد.

اجاره ماشین اصفهان

اجاره ماشین اصفهان - اجاره خودرو - کرایه ماشین
اجاره ماشین اصفهان – اجاره خودرو – کرایه ماشین

شما میتوانید به راحتی خودرو مورد نظرتان را به صورت تماس یا وب سایت رزرو اجاره ماشین انجام دهید.برای تحویل اجاره خودرو ، ماشین مورد انتخابتون هم میتوانید خودتان تحویل بگیرید و هم میتوانید مشاوران و رانندگان ما به آدرس و محل تحویل شما به شما برسانن.

مدارک مورد نیازکرایه ماشین اصفهان

 1. یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو
 2. گواهینامه رانندگی
 3. کارت شناسایی معتبر از قبیل شناسنامه و کارت ملی
 4. یکی از موارد ذیل میتوانید انجام دهید
 • هفت تا ده درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)
 • سند ملکی به نام متقاضی
 • توقف خودروی شخصی متقاضی در پارکینگ عمومی و تحویل سند آن به شرکت

شرایط و مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو بدون راننده اتباع خارجی در اصفهان

 1. کارت شناسایی معتبر
 2. ویزا و پاسپورت متقاضی
 3. تصویر بلیط رفت و برگشت متقاضی
 4. گواهینامه رانندگی 
 5. هفت تا ده درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (به ریال و یا سایر ارزهای خارجی) (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)

شرایط و مدارک مورد نیاز برای اجاره ماشین با راننده اصفهان

برای این روش شما لازم به مدارک و چکی ندارید و شما میتوانید به راحتی با راننده که در نظر دارید به مکان های شهر زیبای اصفهان سفر کنید.

منبع : اجاره خودرو

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *