اجاره ماشین عروس قدیمی

اجاره ماشین عروس قدیمی

اجاره ماشین عروس قدیمی

خدمات دیگر اجاره خودرو طباطبایی ، ماشینهای قدیمی و کلاسیک است که می توان به دو صورت اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده انجام دهید.

 1. اجاره ماشین عروس با راننده : اگر شما کرایه ماشین عروس با راننده میخواید ، در این گزینه شما بدون وعدیه یا دپوزیت و فقط مبلغ اجاره روزانه را پرداخت مینماید.
 2. اجاره ماشین عروس بدون راننده : اگر شما کرایه ماشین عروس بدون راننده میخواهید ، در این گزینه شما باید وعدیه یا دپوزیت ۱۰% از مبلغ خودرو و یک چک یا سفته برای ضمانت خودرو بدهید.

 

اجاره ماشین عروس قدیمی

اجاره ماشین عروس قدیمی

اجاره خودرو کلاسیک بیشتر ار نظر امکانات و طراحی آن ها قیمت گذاری می شوند و هرچه سال طراحی و عرضه خودرو اجاره ای ما نزدیک تر و به روز تر باشد ، گران تر است اما در مورد خودرو های کلاسیک این موضوع جایز نیست .

اجاره خودرو کلاسبک به دلیل قیمت بالای خودرو ها ، کمی بالا است زیرا این خودرو ها  هر چه قدیمی تر شوند و هر چه در دوره خود محبوبیت بیشتری داشته اند ، قیمت آن ها بالا تر می رود و برعکس خودرو های لوکس قدیمی تر و تولید نشدن این خودرو ها باعث گران تر شدن آن ها می شود.

با اجاره اتومبیل کلاسیک محبوب خود ، یک شب رویایی را برای خود و همسرتان رقم میزنید.

اجاره ماشین به صورت روزانه ، هفتگی ، ماهانه انجام شود که در هر سه مورد ، قیمت اجاره خودرو عروس را به صورت آنلاین و به روز شده در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اجاره ماشین عروس قدیمی

اجاره ماشین عروس قدیمی

ماشین های کلاسیک اجاره خودرو طباطبایی  را می توانید پس از تماس با ما یا رزرو آنلاین  ، دریافت نمایید ، در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد اجاره اتومبیل کلاسیک با ما از طریق شماره های شرکت تماس گرفته و سوالات خود را مطرح کنید و همچنین در صورت نیاز به هر کدام از خودرو هایی که اسم آن ها جزو لیست اجاره خودرو نبود ، تماس گرفته و مطمئن شوید که در لیست کاری ما وجود ندارد زیرا برخی از خودرو خاص بوده و برخی به دلیل کسری وقت به لیست اضافه نشده اند .

لیست خودرو های خودرو های اجاره ای روز دنیا

اجاره مازارنی گرند نورسیمو ، اجاره بی ام و i8 ، اجاره بی ام و ۴۲۸ ، اجاره بنز s500 ، اجاره بنز e250 ، اجاره تویوتا لندکروز برای مشاهده لیست اجاره خودرو بر روری لینک کلیک کنید .

مدارک لازم برای اجاره خودرو عروس کلاسک

شرایط و مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو بدون راننده اتباع ایرانی

 1. یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو
 2. کارت شناسایی معتبر
 3. گواهینامه
 4. “فقط و فقط” یکی از موارد ذیل:
  1. هفت تا ده درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)
  2. سند ملکی به نام متقاضی
  3. توقف خودروی شخصی متقاضی در پارکینگ عمومی و تحویل سند آن به شرکت
 
 

شرایط و مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو بدون راننده اتباع خارجی

 1. کارت شناسایی معتبر
 2. ویزا و پاسپورت متقاضی
 3. تصویر بلیط رفت و برگشت متقاضی
 4. گواهینامه
 5. هفت تا ده درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (به ریال و یا سایر ارزهای خارجی) (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)

نکته مهم: در صورتی که نیاز به خودروی با راننده داشته باشید و قصد اجاره ماشین با راننده (اعم از ماشین عروس یا تشریفات و ترانسفر فرودگاهی) را داشته باشید به هیچ یک از مدارک قوق نیازی نمی باشد.

 

اجاره ماشین عروس قدیمی

اجاره ماشین عروس قدیمی

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *